Masz już blog? Dodaj wpis po zalogowaniu.

18.03.2017 19:59

Wandalizm władzy.

Kiedyś , bardzo dawno temu pewne germańskie plemię złupiło Rzym, ten Rzym utożsamiany z cywilizacją zachodnią, stolicę imperium .

Pozostało po nich określenie wandalizm- jako czynność niszczącą to co oznacza cywilizację, kulturę, porządek społeczny.

Dziś plemię pisu robi dokładnie to samo w Polsce, łupi państwo i społeczeństwo, łupi edukację zabierając wolność myśli przyszłym pokoleniom a dając im tylko indoktrynacje i propagandę, łupi kulturę usiłując prokuraturą decydować o repertuarze teatralnym, łupi prawo rozwalając nam sądy i niezawisłość sędziowską, łupi też religie posługując się kościołem jak narzędziem politycznym .

Wandale w Polsce niszczą Państwo w tak wielu dziedzinach, że prędzej czy później  dotknie to  każdego kto żyje w naszym kraju .

Jesteś kobietą? Masz przechlapane, twoje prawa są żadne w porównaniu do mężczyzny – on ma pigułkę „godzinę przed” , a Tobie wandale zabrali już pigułkę „dzień po”.

Jesteś drzewem? Wandal zerżnie cię siekierą i świetle prawa nie będzie to nawet gwałt choć nie wiem jakich pigułek przed tym i przez kogo dostarczonych  nałykał się minister.

Może jesteś dziennikarzem ? to albo masz już supełki na kręgosłupie od zginania karku albo jesteś tak niezależny, że zaczynasz być głodny, a głód najlepiej wpływa na giętkość kręgosłupa.

Pisowskie wandale twierdza, że bronią własności polskiej ziemi . Polski chłop ten „chłop co potęga jest i basta”- (cytat za Wyspiańskim , tym samym od „Klątwy”)  ten chłop obudzi się dopiero gdy okaże się,  że aby sprzedać ziemie sąsiadowi musi zapłacić haracz miejscowemu  proboszczami pobierającemu prowizję od obrotu polską ziemia rolną.

Pisowskie wandale niszczą armię i gospodarkę, zadłużają nas gorzej niż za Gierka, nie maja ani umiaru w niszczeniu, ani przyzwoitości w działaniu.

Kłamstwo i populizm jest ich narzędziem

 

Nie mamy PRAW, nie będziemy mieć ZIEMI , będziemy mieć DŁUGI i nie będziemy mieć ARMII, będziemy mieć bojówki wandali pisowskich na ulicach opłacanych z naszych własnych podatków bijących nas za naszą własną głupotę, że dopuściliśmy populistycznych durni do władzy w Polsce .

 

A to wszystko za 500 złoty,…tani jesteśmy,… w czasie okupacji niemieckiej najwyższym nominałem „młynarek” też było 500 złoty tak zwany „góral”- tak zwany podstawowy nominał korumpowania wroga.

 

18.03.2017

villk

 

 

https://pl.wikipedia.org/wiki/M%C5%82ynarki

https://pl.wikiquote.org/wiki/Stanis%C5%82aw_Wyspia%C5%84ski

https://pl.wikipedia.org/wiki/Zdobycie_Rzymu_przez_Wandal%C3%B3w

 

Czytaj więcej na blogu villk.

Zobacz także

Komentarze (9)

 • smok_jabberwocky

  Oceniono 8 razy 0

  Dziś plemię pisu robi dokładnie to samo w Polsce, łupi państwo i społeczeństwo" itd- łupienie państwa trwa od dawna, ale tak naprawdę to prawdziwe łupienie zaczęło się po dojściu do władzy przez bandę której PiS to jedna z części. PiS, PO???? A PsL i inne bandy to słodkie szczeniaczki? Uważasz że w kraju w którym byliśmy może niezbyt bogaci, ale nie było żadnych oligarchów, takie fortuny powstałe w ciągu roku czy dwóch jak Kulczyk, Krauze, Gudzowaty ale też pewna grupa pomniejszych to wynik przypadku i uczciwej pracy? Krajem rządzi mafia a zmiany dotyczą wyłącznie tego że jedna część bandy przygotowała zmiany umożliwiające dyktaturę, a druga ją wprowadza.

  "Nie mamy PRAW"
  pogadaj z ludźmi wyrzucanymi z domów przez mafię "odzyskiwaczy",. Nad resztą też się zastanów- czy to wynik działania PiS-u, czy też może wynik rozwalania grabieży kraju po zawłaszczeniu PAŃSTWA przez bandytów którzy zlikwidowali w imię chorej idei PGR-y, przemysł(jakikolwiek był) i więzi społeczne. Od dawna nie mamy armii- od czasu "upadku komuny", gdy władzę w niej objął flaszka Głódź, umieją tylko paradować.
  DŁUGI? Przecież po likwidacji wszystkiego żyjemy wyłącznie na kredyt i Polska została już przejedzona. Myślisz że wycinka Białowieży i teraz oczyszczenie miejsca pod inwestycje to przypadek i szaleństwo? Tak, szaleństwo chciwości, ale nie jakiegoś tam Szyszki, ale tych którzy to drewno i tereny sobie wzięli. Może spytaj kto zabudował warszawski Służewiec zwany Mordorem..... Nie tak trudno znaleźć.

  "A to wszystko za 500 złoty"- dość zaawansowana krótkowzroczność i błędna diagnoza. 500 złotych było zapewne jednym z powodów dla których ludzie zagłosowali na PiS, ale nie jedynym. Wielu chciało odsunięcia PO od władzy za wszelką cenę bo mieli dość ich bizantyjskiego przepychu, jaśniepańskiego traktowania nas przez "przyjaciół" podsłuchanych u Sowy. Jednak prawdziwe judaszowe srebrniki wzięli ci, którzy od 28 lat oddają ten kraj w obce łapy i uczynili Polskę swoim protektoratem. 500zł. to tylko fragment układanki.

  Tak- PiS to tylko część zła.Należy odsunąć od władzy WSZYSTKICH którzy byli z nią związani od 28 lat oraz ich kolesiów którzy toczą to "niegdyśpaństwo" jak grzyb. Nie da się ich osądzić, bo niby kto miałby to zrobić? Czyżby sędziowie którzy pozwalali (i pozwalają) na wyrzucanie ludzi z domów, uznają za prawnie właściwe reaktywowanie przez hochsztaplerów przedwojennych, martwych spółek które kradną to co nigdy do nich nie należało?

  Musi nadejść czas oczyszczenia, ale biorąc pod uwagę to czego doświadczamy od tak dawna, czyli wszystkie "przełomy" od 1945 roku ze szczególnym uwzględnieniem 1968, 1970, 1976, 1980, 1989- kolejna awantura będzie tylko pogorszeniem tego co jest. Jesteśmy skazani na zagładę, bo zagłada to ich hobby.

  Magister P.? Jedna z wielu. Kolaboranci zawsze się znajdą.

  • valentin1943

   Oceniono 8 razy 8

   Musi nadejść czas oczyszczenia. Tylko nie wiadomo kto będzie czyścił. Kukiz na bani, Kowalski i ONR czy brygady kiboli. Na pewno nie Leszek Miller bo za stary. A może już narodził się nowy Jakub Szela.

  • klara551

   Oceniono 5 razy 5

   @valentin1943
   Takie czyszczenie mieliśmy kilka razy.Parę sami sobie zafundowaliśmy /powstania za wyjątkiem Wielkopolskiego/ i dokładnie oczyściliśmy kraj zamiast z Dyzmów to z inteligencji.Parę zafundowały nam władze lub najeźdźcy.Ostatnie czyli po obaleniu PRL bez kadr,przygotowania wyszło jak wyszło.Teraz nowa władza stosuje mieszankę wszystkich metod .Myślisz,że jak wszystko co było zlikwidujemy to będziemy mieć raj?

  • valentin1943

   Oceniono 6 razy 2

   O Donna klara551. Nikt nie czyścił kraju z inteligencji, która wykształciła się w czasach słusznie minionych i to na wysokim poziomie. Przyczyną upadku tej warstwy była emigracja ludzi wykształconych i przedsiębiorczych. Te destrukcyjne procesy pogłębiło w bardzo dużym stopniu dojście do władzy przedstawicieli ciemnego ludu i sekty smoleńskiej. A po upadku PRL Polska powoli stawała się powoli europejskim państwem demokratycznym czego wielu nam zazdrościło.

  • villk

   Oceniono 4 razy 4

   @smok_jabberwocky
   nie zapezeczam że to jedna,...gromada... czy Po czy PIS grają w to samo ..
   brak trybunału stanu dla Ziobry za PO pokazuje to jasno jak i dzisiejsze działania Schetyny , który promuje sie na siłe na lidera opozycji lekceważąc reszte opozycji (rozmowy z opozycja juz po opublikowaniu w internecie że Schetyna bedzie liderem.)
   Ale ' bez urazy ,w twoim rozumowaniu dostrzegam pewna lukę, jeśłi kryteruym odsuwania ludzi od włądzy ma byc jednye to że sprawowali włądzę to pozbawiamy się merytorycznego narzedzia ...sparwowania tej wąłdzy ...
   potrebny jes wydje mi sie bardziej przełom moralno kulturowy niż taka rewolucja bowiem taka rewolucja wyłoni tylko coś na kształt obecnych misiewiczów a to chyba obaj sie zgodzimy ni ebyło by ani dla Polski ani dla nas jako Obywateli najlepsze.

  • smok_jabberwocky

   Oceniono 1 raz 1

   @villk
   Nigdy i nigdzie nie twierdziłem że REWOLUCJA JE#ST CACY. Każda jest ja garnek i doprowadza do wypłynięcia szumowin. Twierdzę tylko że nadejdzie bo zdesperowani ludzie przyłączą się do wszystkiego g w jakie wdepną i się kolejny raz poślizgną.

  • villk

   Oceniono 9 razy 9

   @cracovia.figiel
   no popatrz, a mgr Przyłębska zarabia chyba nie mniej no ale ona pełni ważną funkcję .....a co mówi to było słychać na konferencji prasowej....

  • frogman

   Oceniono 7 razy 7

   @villk
   wolfgang też nieźle zarabia chyba lepiej od wolfgangowej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane