Masz już blog? Dodaj wpis po zalogowaniu.

17.04.2017 10:22

Macierewicz Premierem.

Czy to możliwe ? Czy możliwym jest by człowiek takiej kondycji moralnej i psychicznej został Premierem Rządu w Polsce? Czy możliwe jest by osoba o tak destrukcyjnych dokonaniach w dziedzinie obronności Polski w ramach reorganizacji Rządu stanęła na jego czele? A dlaczego nie. Przecież gdy PIS dochodzi do władzy to ministrem obrony miał być Gowin a nie Macierewicz, Macierewicz wraz z Kaczyńskim byli przez pisowskich spin doktorów od propagandy wtedy głęboko schowani  bowiem każda swą wypowiedzią obniżali słupki  poparcia dla Pisu przed wyborami. Teraz już nic nie muszą,… Aparat państwowy po prawie półtorarocznych rządach Pisu jest praktycznie rozwalony , społeczeństwo kupione za 500 złoty oraz  kolejnymi obietnicami na kredyt więc teraz właśnie jest czas , teraz przed koniecznością spłaty tego społecznego długu ,  jest czas wewnętrznej walki w Pisie o władzę.

Misiewicz to taka przekąska w tym starciu pomiędzy Kaczyńskim a Macierewiczem

Co wyjdzie z tego starcia jak silny jeszcze jest Kaczyński i co na niego ma Macierewicz. Czy chodzi tylko o te kilka szabel w Sejmie, czy o sprawy zupełnie inne , które nie pozwalają Kaczyńskiemu posłać Macierewicza w niebyt polityczny.

Im dłużej będą się buldogi gryzły pod dywanem , tym więcej z fałd tego dywany my jako społeczeństwo się dowiemy.

Czy premierostwo i dualizm władzy w pisie będzie ceną jaką będzie płacił Kaczyński człowiekowi , którego kiedyś wyciągną z politycznego marginesu? A może to zmiana warty w Pisie i polityczna emerytura Kaczyńskiego?

 

Na placu bankowym stał kiedyś pomnik Dzierżyńskiego, tego polskiego szlachcica , który w czasie rewolucji bolszewickiej tworzył struktury aparatu nadzoru nad społeczeństwem , tego który stworzył CZEKA i podstawy KGB, tego który wiedział że rewolucja wymaga i ofiar i krwi, tego którego bali się nie tylko przeciwnicy polityczni ale i starzy bolszewicy , tego  który na każdego w partii miał haka …..

 

Pamiętam jak w  czasie demontażu pomnika odleciała mu głowa….

 

W Polsce obecnie obserwowanie wewnętrznej walki politycznej w Pisie jest jak obserwowanie walk frakcyjnych w PZPR w latach sześćdziesiątych to  jak Gomułka i Moczar

Żal tylko że polityczne życie naszego kraju skupia się ponownie  na takich nieważnych z historycznej perspektywy popierdułkach. Żal, że Polska rozmienia swój najlepszy czas na drobne. Gdy widzę te pochody smoleńskie to jak bym widział masówki w zakładach pracy z plakatami rozdawanymi przez kierownika podstawowej komórki partyjnej plakaty w typie  „Syjoniści do Syjonu”.

Kiedyś jako społeczeństwo będziemy się za to wstydzić tak jak za tamten czas , że tak łatwo daliśmy się zmanipulować. Że dla władzy jednej frakcji partyjnej nad druga Polak lał Polaka palą na ulicach.

Może zamiast podniecać się frakcyjną walką w Pisie edukujmy się aby nie dać się tak łatwo manipulować, na początek może policzmy ile trupów po sobie zostawiał…..Dzierżyński. I pamiętajmy skoro w Polsce tak kochamy politykę funeralną  , kto czyją trumnę niósł .

Nie pamiętamy…? To ja przypomnę…. Trumnę Lenina niósł Dzierżyński , trumnę Dzierżynksiego niósł Stalin.

 

Czy Macierewicz zostanie Premierem RP ,…nie wiem ale jak mawiał pewien mądry człowiek w takich przypadkach ,…Nie wykluczam takiej możliwości.

Ostatecznie dziś jeszcze jest czas Wielkanocy, a to czas jaj . Co się nam z tego politycznego sporu wykluje  to dopiero zobaczymy i niestety poczujemy bowiem z której strony byśmy tego jajeczka nie rozbili to jego zawartość i tak, jak podejrzewam, jest ... „trochę” nieświeża.

 

17.04.2017

villk

 

 

Wpisy powiązane

http://www.tokfm.pl/blogi/villk/2017/03/walka_trwa/1

 

http://www.tokfm.pl/blogi/villk/2017/04/wladca_marionetek/1

Czytaj więcej na blogu villk.

Zobacz także

Komentarze (5)

 • smok_jabberwocky

  Oceniono 4 razy 4

  "Misiewicz to taka przekąska w tym starciu pomiędzy Kaczyńskim a Macierewiczem"- ale jaka tłusta. W sam raz do wódeczki, bo przecież tego paszkwila chyba najbardziej wyposzczony więzień nie tknąłby...
  No, ale nasi przy wódce są nieco ślepawi z racji wieku.
  Co do kariery Antka, tego co mu się pas startowy skończył światłami, bo to wcale nie był pas startowy, to dawno pisałem że możliwe jest że to on zostanie nowym Adolfem.

 • tani_dran

  Oceniono 2 razy 2

  W obecnej sytuacji - prędzej on niż kto inny.

 • l1l2l3

  Oceniono 2 razy -2

  Bynajmniej, bynajmniej !!!!!!!!!!!!! To nie Amber, to nie afery, to nie kamieni kupa i gnoju... Zbieraniny, Nkwd, Inormacji Politycznej, MO,ORMO, SB, KOD i złodziei z marketów, złodziei kiełbasy, spodni,elementów wiertarek elektrycznych... Pen drive... Hm... zlodziei OFE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najczęściej czytane