PODCASTY TOK FM - TYLKO U NAS!

POWIEDZIELI W TOK FM

WIADOMOŚCI LOKALNE

Wideo tok fm - włącz dźwięk!

Najnowsze artykuły

 • 'Możemy zobaczyć PiS na poziomie 40 proc.'. Ale to może być za mało. 'W żadnym scenariuszu nie ma 231 mandatów'

  "Możemy zobaczyć PiS na poziomie 40 proc.". Ale to może być za mało. "W żadnym scenariuszu nie ma 231 mandatów"

  Choć afera goni aferę, to nie ma co liczyć na drastyczny spadek poparcia dla Prawa i Sprawiedliwości. Bo - jak mówił w TOK FM Marcin Duma - "wyborcy PiS-u, przyjmują trochę mniej informacji, odgradzają się od rzeczywistości". Zdaniem szefa Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych poparcie dla rządzących może jeszcze wzrosnąć. Ale nie znaczy to, że to partia Jarosława Kaczyńskiego będzie rządziła po wyborach.

 • Trzęsienie ziemi w Syrii. AFP: Z więzienia uciekli bojownicy Państwa Islamskiego
 • Kolejne trzęsienie ziemi w Turcji. Tym razem w środkowej części kraju
 • Ponad połowa wyborców PiS nie ma problemu z 'willą plus' [SONDAŻ]
 • Polscy strażacy wylądowali w Gaziantep w Turcji. 'Jesteśmy gotowi, by natychmiast przystąpić do działań'
 • 'Na jego oczach zawaliło się 25 budynków. Zginęła jego rodzina'. Katastrofalna sytuacja w Syrii
 • KRRiT na wojnie z TVN24. Mieszkowski o Świrskim: PiS-owski talib. Prowadzi nagonkę na wolne media

  KRRiT na wojnie z TVN24. Mieszkowski o Świrskim: PiS-owski talib. Prowadzi nagonkę na wolne media

  Sejmowa Komisja Kultury i Środków Przekazu przyjrzy się we wtorek postępowaniu, które wszczął wobec TVN przewodniczący KRRiT Maciej Świrski. Chodzi o reportaż TVN "Siła kłamstwa", obnażający kłamstwa Antoniego Macierewicza dotyczące katastrofy smoleńskiej. - Chcielibyśmy wiedzieć, dlaczego pan Świrski ściga wolne media i co jest powodem takiej nagonki, którą podjął, bo inaczej tego zdefiniować nie można - skomentował w TOK FM członek komisji i poseł Nowoczesnej Krzysztof Mieszkowski.

 • Kalisz broni Baniaka i krytykuje 'PiS-owską prokuraturę'. 'To sprawa polityczna'

  Kalisz broni Baniaka i krytykuje "PiS-owską prokuraturę". "To sprawa polityczna"

  - Prokuratura mówi to, co chce. Ten wątek organizacji pracodawców i to, że to jest były minister w środowiskach dzisiaj opozycyjnych do PiS-u, ma ogromne znaczenie - tak o zatrzymaniu Rafała Baniaka mówił w TOK FM Ryszard Kalisz. - Z tego, co jestem w stanie wyczytać z oględnego komunikatu prokuratury, to ta sprawa jest po prostu "dęta" - dodał.

 • Blamaż opartej na kłamstwach propagandy polskiego rządu: dane z Chorwacji nie pozostawiają wątpliwości

  Blamaż opartej na kłamstwach propagandy polskiego rządu: dane z Chorwacji nie pozostawiają wątpliwości

  Wiarygodność premiera Mateusza Morawieckiego ostatecznie została negatywnie zweryfikowana danymi z Chorwacji: wejście do strefy Euro tego kraju nie spowodowało ogromnego wzrostu inflacji, jak wieszczył bez żadnych podstaw, a raczej: wbrew powszechnie dostępnej wiedzy, szef polskiego rządu. Podobnie jak stało się to w ostatnich latach z gospodarkami Litwy, Łotwy czy Estonii wymiana waluty na euro nie przyniosła znaczących zmian wartości produktów w sklepach, a więc straszenie inflacją niewątpliwie należy uznać za kłamliwą propagandę polityczną, adresowaną do polskich wyborców. To jednak tylko jeden z tematów dzisiejszego wydania Cotygodniowego Podsumowania Roku, o kolejnych - w podcaście.

 • Wypij i Strzeżek występują z Porozumienia przez sojusz z AgroUnią. 'Nie zamierzam wciskać nikomu kitu'

  Wypij i Strzeżek występują z Porozumienia przez sojusz z AgroUnią. "Nie zamierzam wciskać nikomu kitu"

  Posłowie Michał Wypij oraz Jan Strzeżek poinformowali w poniedziałek, że wraz z grupą młodych członków zarządu wystąpili z Porozumienia w następstwie zawarcia przez to ugrupowanie sojuszu z AgroUnią. - Ciężko nagle z perspektywy środowiska czysto miejskiego wejść w alians z przedstawicielem skrajnego środowiska rolniczego. Nie byłem w stanie znaleźć żadnych elementów współpracy ideowej. I dlatego od początku mówiłem, że w tym projekcie dla mnie miejsca nie ma - tłumaczył w TOK FM Jan Strzeżek, dotychczasowy rzecznik koła Porozumienia.

TOK FM PREMIUM

Serwis informacyjny

Tematy