PODCASTY TOK FM - TYLKO U NAS!

POWIEDZIELI W TOK FM

 • Pętla się zaciska, a Putin szuka dziur w sankcjach. Naukowcy z Yale o 'dewastującym ciosie' Zachodu
 • 'Żałosny obrazek pokazujący brak systemu kontroli'. W Odrze może dojść do wtórnego skażenia

  "Żałosny obrazek pokazujący brak systemu kontroli". W Odrze może dojść do wtórnego skażenia

  Katastrofa ekologiczna na rzece Odrze pokazuje, z jakim chaosem i brakiem systemu reagowania mamy do czynienia - mówił w TOK FM Piotr Nieznański z WWF Polska i Koalicji Ratujmy Rzeki. Jak dodał, do tej pory wyławianiem martwych ryb z rzeki zajmowali się wolontariusze i rybacy, którzy są do tego nieprzygotowani. - Nikt im nie udzielił instrukcji, jak to robić, żeby było to dla nich bezpieczne. Nikt ich nie wyposażył w rękawice ani fartuchy. Nikt nie kontroluje tej pracy - alarmował.

 • Min. Buda unika jasnych odpowiedzi i atakuje dziennikarza. 'Zaraz jak powołamy członków RPP, pan będzie po nich 'jechał''

  Min. Buda unika jasnych odpowiedzi i atakuje dziennikarza. "Zaraz jak powołamy członków RPP, pan będzie po nich "jechał'"

  Minister rozwoju i technologii Waldemar Buda nie był w stanie wskazać w TOK FM, kiedy zostaną uchwalone przepisy o dopłatach dla tych, którzy nie ogrzewają domów węglem. Wolał zasłaniać się statystykami dotyczącymi obecności opozycji podczas sejmowych głosowań. Przekonywał także, że wybór członków Rady Polityki Pieniężnej, która od kilku miesięcy obraduje w niepełnym składzie, "to nie jest kluczowa sprawa". Zdenerwowany atakował dziennikarza i ekspertów TOK FM.

DOSTĘP PREMIUM

WIADOMOŚCI LOKALNE

Wideo tok fm - włącz dźwięk!

Najnowsze artykuły

Serwis informacyjny

Tematy