PODCASTY TOK FM - TYLKO U NAS!

POWIEDZIELI W TOK FM

 • Ambasador USA Mark Brzezinski ostrzega polskie władze. 'Skoro piszą list, to coś wiedzą'

  Ambasador USA Mark Brzezinski ostrzega polskie władze. "Skoro piszą list, to coś wiedzą"

  "Polska nie ma wystarczająco zabezpieczonej infrastruktury krytycznej i wpuściła do kraju podmioty, do których NATO nie ma zaufania" - wynika z oficjalnego listu ambasadora USA Marka Brzezinskiego do marszałek Sejmu Elżbiety Witek. - Jeżeli w takim momencie dostajemy taki list, to jest coś niezwykle niebezpiecznego - oceniła w TOK FM posłanka PE Róża Thun.

 • Pojawił się nowy trend, którym PiS musi się przejmować. 'Ludzie to kupują'

  Pojawił się nowy trend, którym PiS musi się przejmować. "Ludzie to kupują"

  Zapowiedź podwyżki świadczenia 500 plus wzbudziła ogromne emocje wśród Polaków. Jednak nie takie, jakich oczekiwało Prawo i Sprawiedliwość. - Propozycja ta nie wzbudza entuzjazmu, a wręcz przeciwnie: wywołuje silne, negatywne emocje. Nie tylko w bańce opozycyjnej - zauważyła w TOK FM Anna Mierzyńska, analityczka funkcjonowania polityki w sieci związana z OKO.press.

 • Uwaga na kleszcze. 'Rehabilitacja trwa bardzo długo i nie wraca się do pełnego zdrowia'

  Uwaga na kleszcze. "Rehabilitacja trwa bardzo długo i nie wraca się do pełnego zdrowia"

  Jak uniknąć kłopotów po ukąszeniu przez kleszcza? Prof. Joanna Zajkowska zachęcała w TOK FM, by się szczepić. - Szczepionka przeciwko kleszczowemu zapaleniu mózgu jest sprawdzona, bardzo dobrze działa. Natomiast na szczepionkę na boreliozę czekamy - mówiła. I ostrzegała. - Mieliśmy zwiększoną liczbę ciężkich przypadków osób młodych. Rehabilitacja trwa bardzo długo i niestety nie wraca się do pełnego zdrowia - podkreśliła ekspertka.

 • Parczew zostanie drugim Medjugorie? 'To może się rozwijać'
 • 'Horror z happy endem', czyli życie i kariera Tiny Turner. 'Ona to po prostu miała'

  "Horror z happy endem", czyli życie i kariera Tiny Turner. "Ona to po prostu miała"

  Piosenkarka Tina Turner zmarła w środę, w Szwajcarii w wieku 83 lat. Jak podkreślał w TOK FM dziennikarz "Gazety Wyborczej" Jarosław Szubrycht, Turner miała ogromna charyzmę sceniczną. - To nie były czasy kiedy nad tym pracował sztab choreografów, trener personalny albo nawet trzech, żeby przygotować artystkę do tych wyzwań scenicznych. Ona to po prostu miała. Wychodziła i muzyka ją roznosiła. To było niesamowite. Była wyjątkową postacią - mówił.

WIADOMOŚCI LOKALNE

Wideo TOK FM - włącz dźwięk!

Najnowsze artykuły

TOK FM PREMIUM

Serwis informacyjny

Tematy