PODCASTY TOK FM - TYLKO U NAS!

POWIEDZIELI W TOK FM

 • "Czerwona chorągiewka, ale nie powód do paniki". Co wiemy o omikronie, nowym wariancie koronawirusa

  "Czerwona chorągiewka, ale nie powód do paniki". Co wiemy o omikronie, nowym wariancie koronawirusa

  Od poniedziałku obywatele 8 krajów z Afryki nie przekroczą granicy ze stanami zjednoczonymi - ogłosił prezydent USA - Joe Biden. Amerykański przywódca w ten sposób chce ograniczyć możliwość transmisji nowego wariantu koronawirusa o nazwie Omikron. Mamy szansę zareagować wcześniej, a nie tak jak w przypadku wariantów alfa i delta, kiedy byliśmy tylko biernymi obserwatorami - mówił w TOK FM prof. Krzysztof Pyrć.

 • Działaczka związkowa zwolniona z Amazona: Za nasz niesamowity wysiłek dostajemy cukierki i t-shirty

  Działaczka związkowa zwolniona z Amazona: Za nasz niesamowity wysiłek dostajemy cukierki i t-shirty

  Black Firday stał się symbolem, ale także w okresie świątecznym pracownicy takich firm jak Amazon pracują na najwyższych obrotach. Znacznie więcej niż 40 godzin w tygodniu. Często zmusza się nas do tego, żebyśmy łamali przepisy prawa i higieny pracy, bo paczki muszą być wysłane, a towar sprzedany. Każe nam się bić rekordy kolejnych wysyłek sprzedaży - mówiła w TOK FM zwolniona z Amazona działaczka związkowa.

 • "W jednym worku z totalitarnymi reżimami z Azji czy z Afryki". Polska bez dostępu do Pegasusa

  "W jednym worku z totalitarnymi reżimami z Azji czy z Afryki". Polska bez dostępu do Pegasusa

  Izrael nie sprzeda Polsce oprogramowania Pegasus. Skutki tej decyzji nie są póki co do końca znane. - Prawo nie działa wstecz i licencje, które zostały kupione, nadal są dostępne dla krajów takich jak Polska. Pytanie jak zachowa się producent Pegasusa, czy będzie np. dostarczał aktualizacje - w TOK FM zastanawiał się Maciej Broniarz z Centrum Nauk Sądowych Uniwersytetu Warszawskiego.

DOSTĘP PREMIUM

Wideo tok fm - włącz dźwięk!

Najnowsze artykuły

Serwis informacyjny

Tematy