PODCASTY TOK FM - TYLKO U NAS!

POWIEDZIELI W TOK FM

 • Hołownia o dwóch najważniejszych testach dla PiS. "Kaczyński próbuje nie wypaść za burtę"

  Hołownia o dwóch najważniejszych testach dla PiS. "Kaczyński próbuje nie wypaść za burtę"

  Komisja regulaminowa Sejmu zajmie się dziś wnioskiem o odebranie immunitetu prezesowi Najwyższej Izby Kontroli. Prokuratura chce mu postawić zarzuty m.in. za ukrywanie majątku. Niewykluczone, że przy okazji głosowania ws. immunitetu Mariana Banasia, PiS chce sprawdzić, czy nadal ma większość w Sejmie. - Weszliśmy w okres, w którym "głosowań testowych" będzie coraz więcej - uważa Szymon Hołownia.

 • Lider Agrounii o pośle Kowalskim: Nie da się rozmawiać, bo ma tak zabetonowany umysł

  Lider Agrounii o pośle Kowalskim: Nie da się rozmawiać, bo ma tak zabetonowany umysł

  To człowiek, z którym nie da się rozmawiać, bo ma tak zabetonowany umysł, że nawet nie dało się mu nic powiedzieć - tak w TOK FM Michał Kołodziejczak mówił o spotkaniu z Januszem Kowalskim z Solidarnej Polski. Lider Agrounii - w przeciwieństwie do jednej z największych gwiazd Solidarnej Polski - zapewniał, że nie walczy z UE. Krytykował też rządzących, którzy - jak ocenił - nie bronią rolników i konsumentów.

 • Powrót Jarosława Gowina. "To jest naprawdę zły sygnał dla Zjednoczonej Prawicy"

  Powrót Jarosława Gowina. "To jest naprawdę zły sygnał dla Zjednoczonej Prawicy"

  Jarosław Gowin wrócił, żeby - jak mówiła w TOK FM Joanna Mizołek - "jednać z opozycją i odsunąć PiS od władzy". Rządzący powinni mieć obawy, bo zdaniem dziennikarki, Gowin może bardzo zaszkodzić Zjednoczonej Prawicy. Bardziej niż Paweł Kukiz, który mimo sojuszu z PiS próbuje dogadywać się z opozycją. - Usłyszałam anegdotę, że Kaczyński spędza z Kukizem długie godziny, podczas których musi pić piwo, bo Kukiz lubi piwo, a Kaczyński kadarkę - opowiadała.

DOSTĘP PREMIUM

Wideo tok fm - włącz dźwięk!

WIADOMOŚCI LOKALNE

Najnowsze artykuły

Serwis informacyjny

Tematy