PODCASTY TOK FM - TYLKO U NAS!

POWIEDZIELI W TOK FM

 • "Wspaniała wiadomość dla obywateli". Ekspertka o wyroku Sądu Najwyższego

  "Wspaniała wiadomość dla obywateli". Ekspertka o wyroku Sądu Najwyższego

  Sąd Najwyższy uchylił orzeczenie wydane z udziałem sędziego powołanego na wniosek upolitycznionej neo-KRS, wskazując, że skład sądu z udziałem takiej osoby jest nieprawidłowy. - Dla obywateli, którzy mają postępowania w sądach, to wspaniała wiadomość. SN oszczędził im wznawiania postępowań po latach i dowiadywania się, że wyrok, który usłyszeli, nie był ważny - wyjaśniała w TOK FM dr Bogna Baczyńska z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Szczecińskiego.

 • "Straż sąsiedzka wyłapuje migrantów i przekazuje pogranicznikom". O kryzysie humanitarnym na Litwie

  "Straż sąsiedzka wyłapuje migrantów i przekazuje pogranicznikom". O kryzysie humanitarnym na Litwie

  Na Litwie mniejszość polska protestowała przeciwko powstawaniu ośrodków dla uchodźców. Na tych protestach byli lokalni księża i tamtejsi polscy politycy. W jednej miejscowości rząd się wystraszył i zrezygnował z pomysłu budowania takiego ośrodka. Teraz mniejszość polska uważa, że to jej sukces. Że wypędzili obcych. Więc nastroje są naprawdę okropne - mówiła w TOK FM dziennikarka Ewa Wołkanowska-Kołodziej.

 • Od głupich inwektyw po groźby śmierci. Lekarz opowiada o hejcie na medyków promujących szczepienia

  Od głupich inwektyw po groźby śmierci. Lekarz opowiada o hejcie na medyków promujących szczepienia

  Zorganizowane akcje wystawiania "negatywów", obrażanie, grożenie odebraniem prawa czy nawet śmiercią - z tym wszystkim muszą mierzyć się medycy, którzy propagują szczepienia przeciwko COVID-19. - Gdyby przy każdej prokuratorze rejonowej powstały zespoły szybkiego reagowania w związku z atakami na pracowników ochrony zdrowia, to ten hejt byśmy ograniczyli - mówił w TOK FM dr Bartosz Fiałek.

WIDEO TOK FM - WŁĄCZ DŹWIĘK

Najnowsze artykuły

Serwis informacyjny

Tematy