PODCASTY TOK FM - TYLKO U NAS!

POWIEDZIELI W TOK FM

 • Kaczyński namaści Obajtka na nowego premiera? 'Łaska prezesa na pstrym koniu jeździ'

  Kaczyński namaści Obajtka na nowego premiera? "Łaska prezesa na pstrym koniu jeździ"

  Jarosław Kaczyński wrócił do publicznego wychwalania Daniela Obajtka. Czyżby prezes PiS w obliczu spadających notowań partii uznał, że nie ma co czekać z wymianą premiera? Zdaniem Zuzanny Dąbrowskiej nawet Obajtek nie powinien spać spokojnie. - Rozczarowania przychodzą cyklicznie i regularnie. Zdecydowanie, łaska prezesa na pstrym koniu jeździ - oceniła w TOK FM dziennikarka "Rzeczpospolitej".

 • 'Hucpa, próba cenzury'. Wiceprezydentka Warszawy o 'aferze waginowej', która oburzyła wojewodę Radziwiłła

  "Hucpa, próba cenzury". Wiceprezydentka Warszawy o "aferze waginowej", która oburzyła wojewodę Radziwiłła

  Wojewoda Konstanty Radziwiłł chce się pozbyć Moniki Strzępki z Teatru Dramatycznego w Warszawie, bo oburzył go pomnik złotej waginy, który postawiono w foyer. Zdaniem wiceprezydentki Warszawy to próba cenzury i decyzja polityczna. - W uzasadnieniu są argumenty wprost wzięte z pogadanek, które prezentuje Jarosław Kaczyński, jeżdżąc po Polsce. Czyli nie podoba im się wsparcie LGBT i kobiet - mówiła w TOK FM Aldona Machnowska-Góra.

 • ABW będzie mogła zmuszać do wyłączania stron internetowych. Ekspert o 'ryzyku dla wolności słowa'

  ABW będzie mogła zmuszać do wyłączania stron internetowych. Ekspert o "ryzyku dla wolności słowa"

  Resort spraw wewnętrznych zaproponował uproszczony mechanizm usuwania z internetu treści o charakterze terrorystycznym. - Uprawienia, jakie uzyskuje ABW, mogą być wykorzystywane nie tylko w sytuacjach, kiedy ktoś udostępnia w internecie instrukcję, jak zbudować bombę. Mogą być też wykorzystywane w mniej jednoznacznych sytuacjach - komentował w TOK FM współtwórca fundacji "Panoptykon" Wojciech Klicki.

DOSTĘP PREMIUM

WIADOMOŚCI LOKALNE

Wideo tok fm - włącz dźwięk!

Najnowsze artykuły

Serwis informacyjny

Tematy