PODCASTY TOK FM - TYLKO U NAS!

POWIEDZIELI W TOK FM

 • W kraju Władimira Putina 'dolarów jest za dużo'. 'Rosyjska gospodarka jedzie na rollercoasterze'

  W kraju Władimira Putina "dolarów jest za dużo". "Rosyjska gospodarka jedzie na rollercoasterze"

  Rosja odczuwa skutki wprowadzonych przez Zachód sankcji, ale też nie narzeka na wpływy do państwowej kasy. Bo im więcej ludzie płacą za tankowanie, tym lepiej dla Rosji. Ale obecna sytuacja jest sporym kłopotem dla tamtejszej gospodarki. - Rosyjscy importerzy nie potrzebują dolarów, bo mało kto jest gotów im sprzedać towary. Poza tym zagraniczne banki nie są w stanie tych transakcji zrealizować - wyjaśniła w TOK FM Iwona Wiśniewska z OSW.

 • Wiceminister broni słów Kaczyńskiego o osobach transpłciowych. 'Ten absurd był jakoś tam ośmieszony'

  Wiceminister broni słów Kaczyńskiego o osobach transpłciowych. "Ten absurd był jakoś tam ośmieszony"

  Jarosław Kaczyński podczas spotkań ze zwolennikami PiS w weekend drwił z osób transpłciowych i przekonywał, że trzeba się bronić przed "dominacją pewnego typu kultury, która wynika z pewnego rodzaju (...) odejść od normy". - O ile ja dobrze pamiętam, to była wypowiedź dotycząca pewnej ideologii, która rzeczywiście może prowadzić do absurdów. I ten absurd był jakoś tam ośmieszony - próbował tłumaczyć prezesa w TOK FM Artur Soboń, wiceminister finansów.

 • Ile kosztowała wielka konwencja PiS w Markach? 'Tajemnica przedsiębiorstwa'

  Ile kosztowała wielka konwencja PiS w Markach? "Tajemnica przedsiębiorstwa"

  Władze podwarszawskich Marek nie chcą ujawnić informacji, za ile wynajęto gminną halę na konwencję PiS. Sprawą interesowali się mieszkańcy i radni, ale żadnej konkretnej odpowiedzi nie dostali. Urzędnicy zapewniają, że wynajem odbył się na zasadach komercyjnych. Kwoty jednak podać nie chcą. A dokładnie - jak mówią reporterowi TOK FM Maciejowi Kluczce - nie mogą, bo takie są zapisy umowy.

DOSTĘP PREMIUM

WIADOMOŚCI LOKALNE

Wideo tok fm - włącz dźwięk!

Najnowsze artykuły

Serwis informacyjny

Tematy