PODCASTY TOK FM - TYLKO U NAS!

POWIEDZIELI W TOK FM

 • "To nie jest normalne". Szejnfeld: U nas rewolucję podatkową przeprowadza się w trzy miesiące

  "To nie jest normalne". Szejnfeld: U nas rewolucję podatkową przeprowadza się w trzy miesiące

  Według Adama Szejfelda, chaos, w jakim powstają oraz sama treść zmian w przepisach podatkowych to skandal. Nadzieja na to, że uda się ten skandal naprawić, jak ocenił gość TK FM, jest żadna. - Politycy PiS wykonują rozkazy. Koniec, kropka - mówi w TOK FM szef senackiego zespołu ds. małych i średnich przedsiębiorstw. Na zmianach proponowanych przez PiS większość Polaków nic nie zyska, a system podatkowy stanie się jeszcze bardziej skomplikowany i najeżony pułapkami dla podatników.

 • "Niedaleko umierają ludzie i nic nie możemy zrobić". Medycy przyjechali ratować, ale władza na to nie pozwala

  "Niedaleko umierają ludzie i nic nie możemy zrobić". Medycy przyjechali ratować, ale władza na to nie pozwala

  Lekarze, pielęgniarki i ratownicy z grupy Medycy na Granicy od ponad tygodnia są w strefie przygranicznej. Na tyle blisko granicy z Białorusią, na ile mogą, bo MSWiA cały czas odmawia im zgody na wjazd do strefy objętej stanem wyjątkowym. - Przyjechaliśmy tu po to, żeby dać naszą wiedzę i umiejętności ludziom, którzy ich najbardziej potrzebują. A stoimy kilkaset metrów od strefy, wiemy, że ludzie umierają i nie możemy nic zrobić - mówił w TOK FM koordynator inicjatywy - anestezjolog Jakub Sieczko.

 • "Chcę być wolny". Historia człowieka, dla którego nie ma miejsca

  "Chcę być wolny". Historia człowieka, dla którego nie ma miejsca

  Adam miał 13 miesięcy, gdy lekarze przy stole operacyjnym wybrali mu płeć. Pomylili się. Przez całe dzieciństwo przerzucano go z miejsca na miejsce, bo nigdzie "nie pasował". Odebrano mu tożsamość, potem sąd odebrał mu wszelkie prawa. Niedługo zostanie zamknięty w miejscu, z którego nie ma wyjścia.

DOSTĘP PREMIUM

WIDEO TOK FM - WŁĄCZ DŹWIĘK!

Najnowsze artykuły

Serwis informacyjny

Tematy