PODCASTY TOK FM - TYLKO U NAS!

POWIEDZIELI W TOK FM

WIADOMOŚCI LOKALNE

 • Bieszczadzka ciuchcia bez zimowych kursów, m.in. przez brak turystów. 'W tym roku nie jest najlepiej'
 • Dopiero 78. miejsce wśród najbardziej zakorkowanych miast? W Łodzi nie dowierzają

  Dopiero 78. miejsce wśród najbardziej zakorkowanych miast? W Łodzi nie dowierzają

  Według firmy Inrix Łódź znajduje się na 78. miejscu w zestawieniu najbardziej zakorkowanych miast świata. Ci, którzy po Łodzi jeżdżą na co dzień, przekonują, że gorzej być nie może i dziwią się tak odległą pozycją. - Wywołało to dużą dyskusję w środowisku logistyków i osób, które zajmują się analizą tego, co dzieje się na drogach - mówi nam ekspert z Katedry Logistyki Uniwersytetu Łódzkiego.

 • Morsowanie to dla nich za mało. Do Gdyni zjadą amatorzy lodowego pływania

  Morsowanie to dla nich za mało. Do Gdyni zjadą amatorzy lodowego pływania

  Przybywa amatorów ekstremalnego pływania w zimnej wodzie, czyli poniżej pięciu stopni Celsjusza. W ten weekend w gdyńskim porcie jachtowym odbędą się czwarte Międzynarodowe Zawody Pływania Zimowego - Gdynia Winter Swimming Cup 2023. Na liście startowej jest 300 osób. Wśród nich także dzieci. Czym różni się zimowe pływanie od popularnego morsowania?

Wideo tok fm - włącz dźwięk!

Najnowsze artykuły

 • Joe Biden przyleci do Polski. Kancelaria Prezydenta potwierdza

  Joe Biden przyleci do Polski. Kancelaria Prezydenta potwierdza

  Prezydent USA Joe Biden przyjedzie do Polski w najbliższym czasie, a dziś zrobiliśmy duży krok naprzód w tym względzie - powiedział w piątek szef Biura Polityki Międzynarodowej Kancelarii Prezydenta RP Marcin Przydacz po spotkaniu z doradcą ds. bezpieczeństwa narodowego USA Jake'iem Sullivanem w Białym Domu.

 • Oświadczenie Redakcji TOK FM w sprawie komunikatu Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji
 • Alert RCB. 'Jeśli możesz, zostań w domu!'. Służby ostrzegają

  Alert RCB. "Jeśli możesz, zostań w domu!". Służby ostrzegają

  Jeśli możesz, zostań w domu! - nawołuje Rządowe Centrum Bezpieczeństwa w alercie rozesłanym w piątek do mieszkańców czterech województw. Ostrzega przed silnymi opadami śniegu i związanymi z tym utrudnieniami. SMS-a z ostrzeżeniem o zagrożeniu lawinowym otrzymały natomiast osoby przebywające w Tatrach.

 • Doświadczona, młoda, buntownicza. Platforma Obywatelska [596. Lista Przebojów TOK FM]

  Doświadczona, młoda, buntownicza. Platforma Obywatelska [596. Lista Przebojów TOK FM]

  Zgodnie z obietnicą dziś w "Liście" fragment drugi zapisu audio z posiedzenia pewnej podkomisji, na której arogancja władzy pomnożona przez charakterystyczną dla tej władzy kulturę i spotęgowana przez przedwyborcze wzmożenie zarówno rządzącej jak i opozycyjnej strony dały mieszankę wybuchową, jakiej nie powstydziliby się najwybitniejsi reprezentanci najbardziej zaściankowego targowiska. Temu nastrojowi dzielnie wtóruje znany ze swej błyskotliwej ogłady i głębi myśli minister, wykazujący się specyficzną interpretacją konstytucji a szczyptę niebywałego wręcz poczucia humoru połączonego nie tyle z dystansem do siebie, co raczej brakiem autorefleksji dodaje wysoka przedstawicielka Platformy Obywatelskiej (w archiwalnym nagraniu z grudnia). Ponadto mamy uroczą scenkę antenową o materiale, z jakiego wykonana jest pewna kula (nazwa tego materiału, mimo licznych poprawek, w nagraniu ostatecznie nie pada).

 • Miasto niczym Koszalin na północnej Lubelszczyźnie

  Miasto niczym Koszalin na północnej Lubelszczyźnie

  Wpływowa kobieta, literat-sadysta, carski bękart, a wszyscy oni w mieście, które miało wyglądać jak... Koszalin, chociaż znajduje się na północnej Lubelszczyźnie. W dzisiejszym odcinku również krótka instrukcja - jak okraść papieża? Nie musimy chyba dodawać, że zrobił to Polak.

 • Kowal tłumaczy, po co Zełenskiemu pociski dalekiego zasięgu. 'To bardzo prosta rzecz'

  Kowal tłumaczy, po co Zełenskiemu pociski dalekiego zasięgu. "To bardzo prosta rzecz"

  Prezydent Ukrainy Wołodymyr Zełenski wezwał sojuszników do dostarczenia jego armii pocisków dalekiego zasięgu. - Chodzi o to, by Ukraińcy dostali taką amunicję - nawet nie broń, bo oni już mają odpowiednie HIMARS-y - by dosięgnąć celów militarnych na terenie Rosji. To znaczy, by zmusić żołnierzy rosyjskich na froncie w Donbasie do cofnięcia się bliżej granicy - wyjaśniał w TOK FM.

 • Śnieżyce przechodzą nad Polską. Bardzo trudne warunki na drogach
 • Paco Rabanne nie żyje. Znany projektant miał 88 lat

  Paco Rabanne nie żyje. Znany projektant miał 88 lat

  W piątkowe popołudnie zmarł Paco Rabanne - jeden z najbardziej znanych projektanów mody i perfum. Informację potwierdził założony przez niego Dom Paco Rabanne, który na swoich profilach w mediach społecznościowych nazwał go "wizjonerem".

 • 'W garze zawrzało ponad poziom'. Polska u progu buntów w więzieniach? Ekspert: Napięcie stale rośnie
 • Jest decyzja sądu ws. aresztu dla Rafała Baniaka

  Jest decyzja sądu ws. aresztu dla Rafała Baniaka

  Sąd Rejonowy w Katowicach zgodził się na trzy miesięczny areszt dla Rafała Baniaka. Prezes Pracodawców RP został zatrzymany w środę przez funkcjonariuszy CBA na polecenie śląskiego wydziału Prokuratury Krajowej w Katowicach.

TOK FM PREMIUM

Serwis informacyjny

Tematy