PODCASTY TOK FM - TYLKO U NAS!

POWIEDZIELI W TOK FM

 • WOŚP nie ma nic wspólnego z polityką. 'Ale Owsiak jest liderem, przywódcą i przez to jest groźny'

  WOŚP nie ma nic wspólnego z polityką. "Ale Owsiak jest liderem, przywódcą i przez to jest groźny"

  - Idee, które Jerzy Owsiak głosi, powinny być ponad wszelkimi podziałami. Orkiestra nie ma nic wspólnego z polityką. WOŚP to odwoływanie się do dobrego, ludzkiego serca - tak o działaniach fundacji i pomaganiu, mówiła w TOK FM psycholożka dr Katarzyna Korpolewska. Gościni "Pierwszego Śniadania w TOK-u" rozumie jednak, z czego wynika niechęć niektórych osób do Owsiaka. - Jest człowiekiem niebezpiecznym. Nieważne, że namawia do dobrego, ale jest liderem, przywódcą i przez to jest groźny - stwierdziła.

 • Dostęp do legalnej aborcji w Polsce to fikcja. 'Są takie województwa, w których nie ma lekarza gotowego do przerwania ciąży'

  Dostęp do legalnej aborcji w Polsce to fikcja. "Są takie województwa, w których nie ma lekarza gotowego do przerwania ciąży"

  Według Miłosza Wiatrowskiego podlaski szpital, który miał odmówić aborcji 14-letniej, zgwałconej dziewczynce, złamał prawo. - Założenia klauzuli sumienia są zbudowane tak, że szpital powinien wyznaczyć innego lekarza albo ewentualnie skierować pacjentkę do najbliższego szpitala, gdzie taki zabieg może być wykonany - wskazał dziennikarz "Gazety Wyborczej". Jednak, jak podkreśliła Eliza Olczyk z "Wprost", problemem jest to, że są województwa, w których nie ma ani jednego lekarza gotowego do przerwania ciąży.

 • 'Lex Kaczyński'. PiS zmienia prawo, żeby prezes nie musiał płacić Sikorskiemu? 'Sekwencja zdarzeń nieprzypadkowa'

  "Lex Kaczyński". PiS zmienia prawo, żeby prezes nie musiał płacić Sikorskiemu? "Sekwencja zdarzeń nieprzypadkowa"

  Przegłosowana ostatnio przez Sejm nowelizacja Kodeksu postępowania cywilnego została podyktowana politycznie - nie ma wątpliwości prawnik, prof. SWPS Mariusz Bidziński. Chodzi o to, aby uchronić szefa PiS Jarosława Kaczyńskiego przed wykonaniem wyroku sądu i zapłatą 700 tys. zł za publikację przeprosin Radosława Sikorskiego, któremu prezes PiS zarzucił zdradę dyplomatyczną. Po wyroku Kaczyński powiedział, że nie ma takich pieniędzy i będzie musiał sprzedać dom.

WIADOMOŚCI LOKALNE

Wideo tok fm - włącz dźwięk!

Najnowsze artykuły

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Tematy