PODCASTY TOK FM - TYLKO U NAS!

POWIEDZIELI W TOK FM

 • Łódzka odsłona afery wizowej. Szczerba o 'załatwiaczach'. 'To nas przeraziło'

  Łódzka odsłona afery wizowej. Szczerba o "załatwiaczach". "To nas przeraziło"

  Firma informatyczna, która obsługuje Łódzki Urząd Wojewódzki I inne urzędy wojewódzkie, wdrożyła system łatwy do zhakowania. Grupy przestępcze potrafią więc zablokować ten system i zapisać swoich klientów, od których żąda się opłaty 4000 zł. Taka stawka obowiązuje w Łodzi - mówił w TOK FM poseł KO Michał Szczerba, ujawniając kulisy łódzkiego wątku w aferze wizowej.

 • 'Schudłem 20 kilo, kaszlałem. Nie miałem pojęcia, że to gruźlica'. Liczba zakażeń 'rośnie i rośnie'

  "Schudłem 20 kilo, kaszlałem. Nie miałem pojęcia, że to gruźlica". Liczba zakażeń "rośnie i rośnie"

  Od kilku lat w Polsce rośnie liczba zachorowań na gruźlicę. I nie jest to już choroba marginesu społecznego. - Na oddziale mam informatyczkę, inżyniera budowy, był też młody, wysportowany piłkarz - mówi pulmonolożka Małgorzata Koszela ze szpitala Leśne w Obornikach Śląskich na Dolnym Śląsku. Lekarka nie ma wątpliwości. - W najbliższych latach nie zapomnimy o gruźlicy - ocenia.

 • Polska i Ukraina 'nakręcają spiralę fatalnych relacji'. 'Strzelanie po kolanach, które broczą krwią'

  Polska i Ukraina "nakręcają spiralę fatalnych relacji". "Strzelanie po kolanach, które broczą krwią"

  Obydwie strony nakręcają spiralę i nawet jeżeli błąd popełniła Ukraina, to nie można tego rowu tak głęboko kopać, żeby potem nie okazało się, że jest problem z jego zakopaniem - komentował napięte relacje pomiędzy Warszawą a Kijowem w TOK prof. Bogusław Pacek, generał dywizji w stanie spoczynku i dyrektor Instytutu Bezpieczeństwa i Rozwoju Międzynarodowego na Uniwersytecie Jagiellońskim.

 • Cimoszewicz o spocie MSWiA przed filmem 'Zielona granica'. 'Wiadomo, jak to się skończy'

  Cimoszewicz o spocie MSWiA przed filmem "Zielona granica". "Wiadomo, jak to się skończy"

  PiS z jednej strony bojkotuje "Zieloną granicę" Agnieszki Holland, a z drugiej "doprowadził do imigracji do Polski dziesiątek, jeżeli nie setek, cudzoziemców". - Jak można pozwalać sobie na takie załgane, instrumentalne wykorzystywanie całej tej sytuacji? Różnica pomiędzy nimi polega na tym, że ci, którzy przechodzą przez granicę, nie zapłacili, więc są zawracani, a tamci dali łapówkę - wskazał w TOK FM były szef MSWiA Włodzimierz Cimoszewicz.

 • 'Nie umią w te klocki'. Sienkiewicz o błędach PiS w relacjach z Ukrainą

  "Nie umią w te klocki". Sienkiewicz o błędach PiS w relacjach z Ukrainą

  Wypowiedź Wołodymyra Zełenskiego podczas posiedzenia ONZ w Nowym Jorku o "thrillerze ze zbożem" zaogniła relacje na linii Kijów-Warszawa. - Znaleźliśmy się w sytuacji absurdalnej, a początkiem tej sytuacji jest po prostu niedopełnienie obowiązków rządowych przez stronę polską - komentował w Poranku Radia TOK FM Bartłomiej Sienkiewicz, były minister spraw wewnętrznych.

WIADOMOŚCI LOKALNE

Wideo TOK FM - włącz dźwięk!

Najnowsze artykuły

TOK FM PREMIUM

Serwis informacyjny

Polecamy

Tematy