PODCASTY TOK FM - TYLKO U NAS!

POWIEDZIELI W TOK FM

WIADOMOŚCI LOKALNE

Wideo TOK FM - włącz dźwięk!

Najnowsze artykuły

 • Ukraina walczy i już się odbudowuje. Na jakie sektory gospodarki postawi? I jaka będzie w tym rola Polski? [ROZUMIEĆ UKRAINĘ]
 • Zabójstwo na Nowym Świecie. Sąd podjął decyzję w sprawie kolejnego zatrzymanego
 • Komisja Europejska rozpoczyna procedurę w sprawie 'lex Tusk'

  Komisja Europejska rozpoczyna procedurę w sprawie "lex Tusk"

  Komisja Europejska wszczęła postępowanie przeciwko Polsce w sprawie "lex Tusk", czyli ustawy o komisji weryfikacyjnej mającej badać rosyjskie wpływy. Agencja AFP, powołując się na unijnego komisarza do spraw handlu Valdis Dombrovskisa, podała, że chodzi o uchybienie zobowiązaniom państwa członkowskiego Unii Europejskiej.

 • 1,5-roczne dziecko z krwiakami na ciele trafiło do szpitala. Matka i jej konkubent zostali aresztowani
 • 'Prezydent nie skorzystał z prawa łaski', bo nie mógł. Dlatego sąd ponownie rozpatrzy sprawę Kamińskiego i Wąsika

  "Prezydent nie skorzystał z prawa łaski", bo nie mógł. Dlatego sąd ponownie rozpatrzy sprawę Kamińskiego i Wąsika

  - Działania Andrzeja Dudy w oczywisty sposób, wbrew temu co obecnie mówi Kancelaria Prezydenta, były bezskuteczne, ponieważ tak na dobrą sprawę pan prezydent nie skorzystał z prawa łaski. Bo z prawa łaski można skorzystać, kiedy mamy do czynienia z osobą skazaną prawomocnie, inaczej ciągle mamy do czynienia z osobami jedynie oskarżonymi - tłumaczył w TOK FM dr prawa Piotr Kładoczny, komentując wtorkową decyzję Sądu Najwyższego, który przekazał sprawę byłych szefów CBA do ponownego rozpoznania przez sąd okręgowy.

 • 'Europa zmierza ku nowemu kryzysowi migracyjnemu'. Wzrost nielegalnych przepraw o 150 proc.

  "Europa zmierza ku nowemu kryzysowi migracyjnemu". Wzrost nielegalnych przepraw o 150 proc.

  "Europa z zawiązanymi oczami zmierza ku nowemu kryzysowi migracyjnemu" - ostrzegli szef MSZ Włoch, wicepremier Antonio Tajani i przewodniczący Europejskiej Partii Ludowej (EPL) Manfred Weber. Na łamach dziennika "La Stampa" w środę wyrazili przekonanie, że UE musi odzyskać kontrolę nad Morzem Śródziemnym i wzmocnić ochronę swoich granic zewnętrznych.

 • Papież Franciszek w szpitalu. W środę przejdzie operację

  Papież Franciszek w szpitalu. W środę przejdzie operację

  Papież Franciszek przejdzie w środę operację jamy brzusznej w pełnym znieczuleniu - poinformował w środę Watykan. Po zakończeniu audiencji generalnej papież pojechał do rzymskiej kliniki Gemelli na zabieg chirurgiczny w związku z przepukliną, która tworzy się nad blizną po operacji. Dwa lata temu Franciszek przeszedł poważną operację jelit.

 • Wniosek Morawieckiego rozwiąże kryzys w TK? Trybunał sam oceni przepisy dotyczące swojej działalności
 • Znamy pełen lineup Co Jest Grane Festival & Women's Voices Kolektyw!

  Znamy pełen lineup Co Jest Grane Festival & Women's Voices Kolektyw!

  Skład tegorocznej edycji Co Jest Grane Festival zamykamy mocnym kobiecym akcentem w wykonaniu Women's Voices Kolektywu. W tym unikalnym projekcie usłyszymy aż 9 wspaniałych artystek, które pod dyrekcją Pauliny Przybysz przygotowały niepowtarzalne koncerty. W imię wolności kobiet do bycia sobą zaśpiewają: Nosowska, Margaret, Monika Borzym, Julia Wieniawa, Zalia, Ofelia, Marika i Natalia Nykiel. Na scenie zobaczymy także ogłoszonych już wcześniej artystów m.in. Mroza, Tymka, Sokoła feat. Pono, Baranovskiego czy Bedoesa 2115.

  MATERIAŁ PROMOCYJNY 
 • Co Kaczyński zrobi po marszu 4 czerwca? Frasyniuk o możliwym 'nokautującym ciosie'

  Co Kaczyński zrobi po marszu 4 czerwca? Frasyniuk o możliwym "nokautującym ciosie"

  Władysław Frasyniuk docenił w TOK FM marsz 4 czerwca, jednak ostrzegał przed hurraoptymizmem po stronie opozycji demokratycznej. - Musimy być skupieni i pamiętać, że Jarosław Kaczyński nie zniknął i nie przestraszył się. On teraz zastanawia się, co zrobić, żeby rozładować tę energię i siłę, którą zobaczył po naszej stronie. Moim zdaniem kombinuje, jak przesunąć wybory - ostrzegał w TOK FM legendarny działacz "Solidarności".

TOK FM PREMIUM

Serwis informacyjny

Polecamy

Tematy