PODCASTY TOK FM - TYLKO U NAS!

POWIEDZIELI W TOK FM

WIADOMOŚCI LOKALNE

Wideo tok fm - włącz dźwięk!

Najnowsze artykuły

 • Ksiądz na Facebooku będzie musiał się ujawnić. Episkopat chce zrobić porządek z duchownymi w sieci
 • Po co PiS walczy z Trzaskowskim? 'Boją się, że Tusk powtórzy wariant Kaczyńskiego'

  Po co PiS walczy z Trzaskowskim? "Boją się, że Tusk powtórzy wariant Kaczyńskiego"

  Według informacji Onetu PiS przygotowuje specjalną akcję, która ma uderzyć w prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego. - Próba zabrania prezydentury Trzaskowskiemu wyprowadziłaby Polaków na ulicę - komentował w TOK FM Michał Kamiński. Wicemarszałek Senatu uważa, że PiS jest w stanie zrobić bardzo dużo. I przypomniał słynną prowokację z posłanką PO i agentem Tomkiem w rolach głównych.

 • Szwajcaria. Wykoleiły się dwa pociągi. Wiele osób rannych

  Szwajcaria. Wykoleiły się dwa pociągi. Wiele osób rannych

  Dwa pociągi regionalne wykoleiły się w piątek w miejscowościach odległych od siebie o kilkadziesiąt kilometrów w kantonie Berno w zachodniej Szwajcarii; wiele osób zostało rannych, w tym przynajmniej jedna bardzo poważnie. Trwa akcja ratunkowa - poinformowała rzeczniczka policji kantonalnej Flurina Schenk.

 • 'Czy Kaczyński zostanie porządnym gościem? No, nie wiem' [604. Lista Przebojów TOK FM]

  "Czy Kaczyński zostanie porządnym gościem? No, nie wiem" [604. Lista Przebojów TOK FM]

  Emerytowany zbawca narodu - to pomysł na siebie, o jakim Jarosław Kaczyński mówił już w 1994 roku, teraz jednak tę funkcję miałby pełnić ktoś zupełnie inny, bo Donald Tusk. Czy, skoro Tusk z kolei deklarował, że wystarczy mu być "spoko gościem" tę rolę przejmie od niego Kaczyński? Kto wątpi w taki scenariusz i skąd w ogóle dyskusja o cytacie sprzed blisko 30 lat? O tym m.in. dzisiaj w Liście Przebojów, ponadto wśród premier pojawią się też m.in. nie szepty i krzyki tym razem, a trzaski.

 • Dług Polski przekroczył 1,5 biliona złotych. Są nowe dane

  Dług Polski przekroczył 1,5 biliona złotych. Są nowe dane

  Dług sektora instytucji rządowych i samorządowych stanowiący jeden z elementów kryterium fiskalnego z Maastricht wyniósł na koniec IV kwartału 2022 r. 1 bln 512,2 mld zł, co stanowi 49,3 proc. PKB - podało w piątek Ministerstwo Finansów.

 • Chanat Kazański i Powołże. Płyniemy Wołgą do Kazania

  Chanat Kazański i Powołże. Płyniemy Wołgą do Kazania

  W tym chanacie jeszcze nie byliście! Swego czasu wysoko zurbanizowane rejony z prężnym handlem i rolnictwem stają się łakomym kąskiem dla Moskwy. Zaniepokojeni władcy Chanatu Kazańskiego dogadują się ze współwyznawcami z Krymu, licząc na pomoc Polski i Litwy, a nawet córka Nogajów pisze błagalne listy. a my nic! Chanat Kazański wpada w ręce Moskwy. Miałeś "polski chanie" złoty róg! W tym odcinku dowiecie się też, dlaczego Iwan Groźny uważał że Polacy są biblijnymi Filistynami.

 • Spiski, terroryści i napaść na Białoruś. Oto Polska według Łukaszenki. 'Dostało nam się po uszach'

  Spiski, terroryści i napaść na Białoruś. Oto Polska według Łukaszenki. "Dostało nam się po uszach"

  - Łukaszenka zarzuca nam, że nic innego nie robimy, tylko spiskujemy przeciwko Białorusi. Więc to pokazuje jego wizję świata i myślenie, że dookoła są niemal sami wrogowie, wszyscy są przeciwko niemu i ma w zasadzie jednego przyjaciela w postaci Władimira Putina - tak orędzie białoruskiego przywódcy komentowała w TOK FM Anna Maria Dyner z Polskiego Instytutu Spraw Międzynarodowych.

 • Wypadek radiowozu z nastolatkami. Są zarzuty. Giertych: Nie udało się sprawy przekręcić
 • Inflacja w marcu 2023. Są najnowsze dane GUS i prognozy ekonomistów: To początek trendu dezinflacyjnego
 • Zmiany w Kodeksie pracy 2023 zaczną obowiązywać już w kwietniu. Sprawdź szczegóły

TOK FM PREMIUM

Serwis informacyjny

Tematy