Najnowsze artykuły

 • Kto liderem listy wyborczej? W PiS zaskoczenie - Kaczyński przegrał [SONDAŻ]

  Kto liderem listy wyborczej? W PiS zaskoczenie - Kaczyński przegrał [SONDAŻ]

  Zgodnie z kalendarzem planowo wybory parlamentarne czekają nas w 2023 roku. Ipsos sprawdził, kto powinien stać na czele list wyborczych. Bez zaskoczenia w przypadku KO - zdecydowana większość wskazała na Donalda Tuska. Zaskoczenie w przypadku PiS, bo najwięcej badanych nie wybrało Jarosława Kaczyńskiego.

 • Zastępczyni RPO: Nie możemy sobie pozwolić, żeby na granicy wydarzyła się jeszcze jedna śmierć

  Zastępczyni RPO: Nie możemy sobie pozwolić, żeby na granicy wydarzyła się jeszcze jedna śmierć

  Zwróciłam się do służb granicznych, żeby były wyposażone w odpowiednie środki medyczne, jedzenie, picie, koce - czego do tej pory nie ma. Żeby w sytuacji dramatycznej można było ratować ludzi - mówiła w TOK FM dr Hanna Machińska. Zastępczyni RPO nie chciała komentować poniedziałkowej konferencji min. Mariusza Kamińskiego. - To bolesne. Mamy inny obraz - stwierdziła.

 • Błyskawiczna reakcja ETPC na skargę polskich prawników. Chodzi o migrantów koczujących w Usnarzu
 • Andrzej Duda w Fox News: Zawsze byłem szczery na temat moich poglądów
 • "W tej szkole niebinarnych bijemy". O strachu przed dziećmi

  "W tej szkole niebinarnych bijemy". O strachu przed dziećmi

  - Dyrektorzy nawet chcieliby robić szkoły bezpieczne dla osób niebinarnych, ale się boją. Reakcji nauczycieli, rodziców i samych dzieci. Boją się, że ktoś się poskarży w mediach społecznościowych, a minister edukacji Przemysław Czarnek lub małopolska kurator oświaty Barbara Nowak zrobi z tego aferę - mówi polonistka z Krakowa. I dodaje, że dlatego w szkołach "kwitnie przemoc" wobec osób niebinarnych.

Serwis informacyjny

Tematy