POWIEDZIELI W TOK FM

 • Lewicka pyta o 'zaskakujące' śledztwo Ziobry. Poseł PO aż parsknął śmiechem
 • Błaszczak strzelił Polsce 'w kolano jak Macierewicz'. 'Białoruś i Rosja zacierają ręce'
 • Dlaczego PiS 'nie ruszy Szymczyka'? Brejza mówi, że 'ktoś może zacząć chlapać'

  Dlaczego PiS "nie ruszy Szymczyka"? Brejza mówi, że "ktoś może zacząć chlapać"

  Już wiemy, jak wyglądał gabinet Komendanta Głównego Policji Jarosława Szymczyka po incydencie z granatnikiem. - Wielu Polaków patrząc na hasło "Bezpieczna przyszłość Polaków" ma przed oczyma dziurę w stropie. Powinni zmienić swoje hasło na "Niebezpieczne państwo" - proponował w TOK FM Krzysztof Brejza. To senator KO opublikował zdjęcia, na których widać, jak niebezpieczne było odpalenie granatnika przez szefa policji.

 • TVP karmi widzów mową nienawiści. Kto na szczycie celów do atakowania?

  TVP karmi widzów mową nienawiści. Kto na szczycie celów do atakowania?

  Badacze z Uniwersytetu Warszawskiego przyjrzeli się mowie nienawiści w programach TVP, przeanalizowali czym "karmieni są" widzowie państwowej telewizji. - W co trzecim programie z tych, które analizowaliśmy, ofiarą takich treści padają uchodźcy. Bardzo często są to treści, które łączą uchodźców z przestępczością, z zagrożeniem dla bezpieczeństwa, dla zdrowia Polaków i Polek - mówiła w TOK FM Dominika Bulska.

 • Petru ujawnia kulisy potyczki z Mentzenem. Zamiast konkretów cytat z 'Chłopaki nie płaczą'
 • Afery wizowej nie ma? Rada dla PiS. 'Niech Morawiecki zamówi Kaczyńskiemu taksówkę'

  Afery wizowej nie ma? Rada dla PiS. "Niech Morawiecki zamówi Kaczyńskiemu taksówkę"

  Ministerstwo Spraw Zagranicznych w Warszawie twierdzi, że nie ma żadnej afery wizowej. Mimo że od dwóch tygodni pojawiają się kolejne doniesienia o możliwości kupowania na czarnym rynku polskich wiz pracowniczych. - Gdyby Jarosław Kaczyński popytał kierowcy taksówki z Bangladeszu, jak i za ile trafił do Polski oraz czyje rządy mu to umożliwiły, to zrozumiałby, dlaczego jest nazywany "dobrodziejem Bangladeszu" - mówił w TOK FM Michał Kamiński.

 • Plan obrony Polski w spocie Błaszczaka. 'PiS brzytwy się chwyta. Dno'

  Plan obrony Polski w spocie Błaszczaka. "PiS brzytwy się chwyta. Dno"

  PiS ma piekielne kłopoty z bezpieczeństwem, które nosi na sztandarach. Okazuje się, że to ich pięta achillesowa - ocenił w TOK FM wiceprezes Polskiego Stronnictwa Ludowego Dariusz Klimczak, komentując spot PiS z Mariuszem Błaszczakiem i tajnymi dokumentami w rolach głównych.

 • Zboże z Ukrainy. PiS jest jak 'nabzdyczony malec, napinający nieistniejące muskuły'

  Zboże z Ukrainy. PiS jest jak "nabzdyczony malec, napinający nieistniejące muskuły"

  Polski rząd "nie będzie słuchać Berlina" w kwestii nieprzedłużenia embargo na zboże z Ukrainy. - Ten rząd nie umie odkryć patentu na skuteczność, który brzmi: należy być bardzo twardym za zamkniętymi drzwiami, a później wychodzić z uśmiechem wśród innych uczestników kompromisu - ocenił w TOK FM europoseł PO Piotr Lewandowski.

 • 'Wydumane' zarzuty wobec Ewy M. to odpowiedź na aferę wizową? 'Obserwujemy realizację politycznego scenariusza'
 • Plan obrony Polski ujawniony w spocie Błaszczaka. 'Porażający cynizm'

  Plan obrony Polski ujawniony w spocie Błaszczaka. "Porażający cynizm"

  Partia rządząca, która idzie do wyborów pod hasłem bezpieczeństwa, teraz wykazuje się porażającym cynizmem i hipokryzją, bo to jest osłabianie bezpieczeństwa Polski. To jest oczywiste, celowe i świadome działanie wbrew polskiej racji stanu, żeby wygrać wybory, żeby utrzymać się u władzy. To jest wprost porażający cynizm tej władzy - tak o nowym spocie wyborczym PiS mówił w TOK FM Maciej Konieczny, poseł Partii Razem.

TOK FM PREMIUM

Serwis informacyjny

Polecamy

Tematy