Materiały promocyjne partnera

 • 40 tysięcy czy 10 razy mniej? Kto mógł przebierać w ofertach na rynku pracy IT w drugim kwartale 2022? [materiał partnera]

  40 tysięcy czy 10 razy mniej? Kto mógł przebierać w ofertach na rynku pracy IT w drugim kwartale 2022? [materiał partnera]

  - 42 tys. zł dla Senior PHP Developera - to kwartalny rekord w naszym serwisie. Rozpoczynający karierę juniorzy muszą się zadowolić zarobkami rzędu 4 tys. zł. Dynamicznie rośnie udział kandydatów poszukujących pracy testera. Już co szóste wyszukiwanie dotyczy tego zawodu, a największym zainteresowaniem cieszą się oferty dla testerów gier. Pracodawcy nadal konsekwentnie przestawiają się na pracę hybrydową. Oferują ją już w 60 proc. ogłoszeń. Traci za to na popularności tryb całkowicie zdalny - podsumowują przedstawiciele the:protocol, platformy rekrutacyjnej dla sektora tech, w ramach zestawienia "Protokół rynku pracy IT Q2 2022".

 • Legendarna moc może zmienić życie seksualne polskich mężczyzn. Viagra Connect Max jest dostępna w Polsce bez recepty! (sponsorowany)
 • Jak znaleźć dobrą lokatę bankową na czasy inflacji [artykuł sponsorowany]

  Jak znaleźć dobrą lokatę bankową na czasy inflacji [artykuł sponsorowany]

  Nikt z nas nie może być pewny tego, co przyniesie przyszłość, także w kontekście finansowym. Sprawy nie ułatwia rosnąca inflacja, a co za tym idzie - spadek wartości pieniądza. Nic więc dziwnego w tym, że coraz więcej osób zastanawia się nad tym, jak uchronić i tak topniejące już oszczędności. Jak się okazuje, jednym z najpopularniejszych i przy okazji skutecznych rozwiązań są lokaty bankowe. Podpowiadamy, jak znaleźć tę najlepszą i na co zwrócić uwagę przy jej zakładaniu?

 • Polska coraz atrakcyjniejsza dla inwestorów sektora zielonej energii

  Polska coraz atrakcyjniejsza dla inwestorów sektora zielonej energii

  Polska awansowała aż o trzy miejsca i znalazła się w pierwszej 20. rankingu RECAI, oceny atrakcyjności państw dla inwestorów w odnawialne źródła energii. Niestabilny rynek gazu, ograniczenie podaży energii w połączeniu z rosnącymi cenami powodują, że bezpieczeństwo energetyczne staje się priorytetem. W efekcie rządy planują przyspieszyć i powiększyć inwestycje w odnawialne źródła energii.

 • Badanie EY: Firmy notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych coraz efektywniej wdrażają działania klimatyczne (materiał partnera)
 • Cyberbezpieczeństwo w infrastrukturze krytycznej, czyli jak chronić systemy przed atakami hakerów
 • Bezpieczna i komfortowa podróż z dzieckiem? Podstawa to fotelik. I sposób na nudę (sponsorowane)

  Bezpieczna i komfortowa podróż z dzieckiem? Podstawa to fotelik. I sposób na nudę (sponsorowane)

  Temat organizacji podróży z dziećmi wraca jak bumerang każdego lata. Jak zapewnić maluchom maksimum bezpieczeństwa i komfortu podczas jazdy samochodem? Zastanawiają się nad tym nie tylko rodzice, ale i marki komercyjne, organizując przeróżne inicjatywy edukujące. Jedną z nich jest akcja "Czytamy z Volvo", nowy projekt krakowskiego salonu Volvo Car PGD przy al. Powstańców Śląskich.

 • Yego - kompleksowy program do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów dla mężczyzn w każdym wieku (sponsorowany)

  Yego - kompleksowy program do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów dla mężczyzn w każdym wieku (sponsorowany)

  Czy wiesz, że skóra mężczyzn różni się od skóry kobiet? Jest grubsza i bardziej tłusta. W wielu przypadkach potrzebuje kosmetyków przygotowanych w inny sposób, niż te dla kobiet. Jest to widoczne na wielu poziomach. Na przykład bardzo często wymaga zastosowania preparatów łagodzących i kojących podrażnienia wywołane goleniem. U mężczyzn zmarszczki pojawiają się później, są one jednak głębsze, niż u kobiet i wymagają różnego podejścia. Ponadto w męskiej skórze znajduje się większa ilość naczyń krwionośnych i mieszków włosowych, a testosteron stymuluje wzrost włosów na twarzy. Wszystkie te aspekty powinieneś wziąć pod uwagę, wybierając odpowiedni kosmetyk.

 • EY tworzy nowe miejsca pracy i zaprasza talenty do Łodzi (materiał partnera)

  EY tworzy nowe miejsca pracy i zaprasza talenty do Łodzi (materiał partnera)

  EY rozszerza swoją działalność w Łodzi. W ramach inicjatywy Talents Without Borders (TWB) firma stworzy 150 miejsc pracy. Nowi pracownicy będą współtworzyć EY Center of Excellence, który wspiera biznesowe inicjatywy realizowane dla klientów firmy. W szczególności poszukiwane będą osoby z doświadczeniem w obszarze technologii, doradztwa biznesowego i zarządzania projektami. Pierwsze zatrudnione osoby rozpoczną pracę w lipcu.

 • Polska na 9. miejscu w rankingu planowanych bezpośrednich inwestycji zagranicznych w Europie

  Polska na 9. miejscu w rankingu planowanych bezpośrednich inwestycji zagranicznych w Europie

  Inwestorzy ogłosili 5 877 planowanych bezpośrednich inwestycji zagranicznych w Europie w 2021 r., to o 5 proc. więcej niż rok wcześniej. To m.in. efekt odbicia z pandemicznego dołka. Polska zajęła 9. miejsce w rankingu. Inwestorzy zadeklarowali przeprowadzenie 193 inwestycji greenfield, o 12 proc. mniej niż w 2020 r. Liczba planowanych miejsc pracy z tych inwestycji, 21 tys., to ponad czterokrotnie więcej niż w 2020 r. - wynika z badania EY Atrakcyjność Inwestycyjna Europy 2022.

 • Złota 44 kończy komercjalizację budynku spektakularną transakcją [sponsorowany]

  Złota 44 kończy komercjalizację budynku spektakularną transakcją [sponsorowany]

  Najdroższy w Polsce, luksusowy apartament usytuowany na jednej kondygnacji w wieżowcu Złota 44 został sprzedany. Jedyny na polskim rynku apartament o powierzchni aż 480 mkw. usytuowany na jednej kondygnacji został kupiony przez znanego inwestora giełdowego Rafała Zaorskiego za rekordową cenę 22 900 000 PLN. Za projektem apartamentu stoi renomowana, londyńska pracownia architektoniczna Woods Bagot.

 • Technologie XXI wieku powstają także w Polsce. Chcesz je tworzyć? Oferta jest na wyciągnięcie ręki

  Technologie XXI wieku powstają także w Polsce. Chcesz je tworzyć? Oferta jest na wyciągnięcie ręki

  Szukasz wykształconych, utalentowanych i ambitnych specjalistów od technologii - jedź do Polski. Kiedyś takie zdanie mogło zaskakiwać, dziś nikogo już chyba nie dziwi. Nie powinien dziwić także fakt, że za najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi w motoryzacji stoją nie tylko Japończycy, Niemcy czy Amerykanie, ale też rzesza polskich inżynierów, programistów i specjalistów innych dziedzin, również: kobiet. W naszym kraju rozwijamy światową motoryzację w każdej jej odmianie: "osobówek", autobusów, ciągników siodłowych, czyli popularnych TIR-ów, od elektromobilności po samochody autonomiczne, korzystając z globalnego rynku, na którym poszukuje się najbardziej optymalnych rozwiązań w skali świata.

 • Longevity nowym, dynamicznie rozwijającym się trendem w sektorze zdrowia [sponsorowane]

  Longevity nowym, dynamicznie rozwijającym się trendem w sektorze zdrowia [sponsorowane]

  Od ponad dekady na świecie inwestowane są miliony dolarów w badania naukowe, których celem jest zrozumienie procesów starzenia. Startupy działające w sektorze zdrowia współpracujące z uczelniami dostarczają nowych rozwiązań, naukowcy dzielą się nowymi odkryciami, które już teraz wskazują, że warto monitorować zdrowie oraz weryfikować styl życia na jego wczesnym etapie, aby aktywnie mieć szansę wpłynięcia na spowolnienie procesów starzenia.

 • Praca w IT - tu domysły się nie sprawdzają

  Praca w IT - tu domysły się nie sprawdzają

  "Wysokie zarobki", "ambitne zadania", "dynamiczny zespół", "praca dla lidera rynku", "atrakcyjne benefity"- to slogany, które już zdecydowanie nie sprawdzają się na rynku pracy tech. - To jeden z najdynamiczniejszych sektorów, mówienie o specjalistach IT i do nich, wymaga więc przede wszystkim konkretów - podkreślają eksperci. Jak zatem wygląda prawda o rynku pracy IT w 2022 roku?

 • Uchodźcy z Ukrainy i z Białorusi poznają inną Polskę i o innej Polsce nam opowiadają (materiał partnera)

  Uchodźcy z Ukrainy i z Białorusi poznają inną Polskę i o innej Polsce nam opowiadają (materiał partnera)

  "O tym, co wiemy i rozumiemy z wydarzeń przy naszej wschodniej granicy, decydują dziś w równym stopniu historie opowiadane przez aktywistów i samych uchodźców oraz obrazy: fotografie, nagrania, czasem rysunki. Bez obrazów nie uwierzymy, bez opowieści - nie pojmiemy sensów" - pisze reporterka Dorota Borodaj. Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy i OKO.press zapraszają na wystawę zdjęć Agaty Kubis oraz debatę o różnych sposobach dokumentowania prawdy.

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Tematy