Materiały promocyjne partnera

 • Pingwin PASS to najtańszy karnet na najlepsze trasy. Przez cały rok! Przeczytaj koniecznie, żebyś potem nie żałował(a)! [sponsorowane]

  Pingwin PASS to najtańszy karnet na najlepsze trasy. Przez cały rok! Przeczytaj koniecznie, żebyś potem nie żałował(a)! [sponsorowane]

  Jeśli lubisz narty i planujesz sporo jeździć w sezonie, najlepszym wyborem dla Ciebie będzie Pingwin PASS. Jeśli wziąć pod uwagę, że ceny karnetów na większości stoków oscylują wokół kwoty 100 - 145 zł dziennie, Pingwin PASS po tygodniu jazdy przekształca się w karnet całkowicie bezpłatny! A jeśli zdecydujesz się na zjeżdżanie przez niespełna dwa tygodnie - karnet pozostanie twoim przyjacielem nawet wtedy, gdy stopnieje śnieg, ponieważ wówczas korzystasz z niego przesiadając się na rower! Jeśli uczciwie przeliczysz ceny - już nigdy nie wybierzesz innego karnetu.

 • Pomorze Zachodnie chce być liderem zielonego rozwoju w Polsce. Czego udało się dokonać w 2021 roku?

  Pomorze Zachodnie chce być liderem zielonego rozwoju w Polsce. Czego udało się dokonać w 2021 roku?

  Rok 2021 był na Pomorzu Zachodnim Rokiem Ekologicznym nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce. Samorząd regionalny przeprowadził szereg działań mających realny wpływ na jakość powietrza, którym oddychają mieszkańcy i turyści. Dofinansowano termomodernizację i wymianę pieców tzw. "kopciuchów" na przyjazne środowisku, zasadzono nowe drzewa, na tory wyjechały nowoczesne pociągi hybrydowe, powstały ekomurale pochłaniające miejskie zanieczyszczenia, odbyły się warsztaty ekologiczne. A wszystko to dzięki funduszom unijnym na działania proekologiczne na Pomorzu Zachodnim.

 • 'Bezwypadkowy', 'sprawdzony', 'pewny przebieg' - czyli dramat na rynku aut używanych w Polsce [sponsorowane]
 • Wygraj smartfon CAT S42 H+. Konkurs 'CZYSTY SMARTFON' [sponsorowane]

  Wygraj smartfon CAT S42 H+. Konkurs "CZYSTY SMARTFON" [sponsorowane]

  Marka Cat i jej pancerne smartfony od ponad dekady przecierają szlaki, zwiększając wytrzymałość urządzeń mobilnych z myślą zarówno o intensywnej pracy, jak i trudach codziennego życia. Rozszerzając tym samym ikoniczną odporność urządzeń Cat na nowy wymiar. W obecnych czasach marka Cat poszła o krok dalej i skupiła się również na higieniczności smartfonów.

 • Szczepienia przeciw COVID-19. Jaka jest prawda? [sponsorowane]

  Szczepienia przeciw COVID-19. Jaka jest prawda? [sponsorowane]

  Unikanie szczepień przez obywateli i brak zdecydowanej reakcji rządzących, która miałaby te szczepienia wymusić należy uznać za niebezpieczny błąd. Takie postawy prowadzą do dużej liczby zgonów, niewydolności systemu opieki zdrowotnej i katastrofalnych skutków ekonomicznych.

 • Zielone fundusze dla Pomorza Zachodniego. Uczymy doceniać naszą przyrodę
 • Zielone fundusze dla Pomorza Zachodniego. Najnowocześniejsza kolej w Polsce
 • HR-owa telewizja śniadaniowa, czyli duża dawka wiedzy o rynku pracy na wyciągnięcie ręki [materiał we współpracy z partnerem]

  HR-owa telewizja śniadaniowa, czyli duża dawka wiedzy o rynku pracy na wyciągnięcie ręki [materiał we współpracy z partnerem]

  Wydarzenie stworzone z myślą o branży HR odbędzie się w czwartek 25 listopada w godzinach 9.00-12.00. Jest to już druga edycja spotkania w tej formule. W ubiegłym roku event przyjął również formę telewizji śniadaniowej transmitowanej online. Otrzymał wówczas nagrodę za najlepszą konferencję online na świecie w 11. edycji międzynarodowego konkursu Global Eventex Awards.

 • Zielone Fundusze dla Pomorza Zachodniego: Dbamy o czyste powietrze
 • Mamy kota na punkcie mleka dla dzieci [sponsorowane]

  Mamy kota na punkcie mleka dla dzieci [sponsorowane]

  Program pod nazwą "Mamy kota na punkcie mleka " cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci i nauczycieli. Dzięki niemu najmłodsi poznają wartość odżywczą mleka, która jest unikalna pod względem ilości składników takich jak witaminy i minerały. Mleczna kampania jest skierowana do dzieci z całej Polski w wieku 6-9 lat. To właśnie w tym okresie kształtują się nawyki żywieniowe i upodobania kulinarne najmłodszych, które stanowią nie lada wyzwanie dla każdego rodzica.

 • Zielone Fundusze Europejskie dla Pomorza Zachodniego. Walczymy ze smogiem [sponsorowane]
 • Bezpieczna firma: Eksperci radzą, jak się nie dać cyberoszustom

  Bezpieczna firma: Eksperci radzą, jak się nie dać cyberoszustom

  "Bezpieczna firma" to cykl mini porad dotyczących najbardziej istotnych i aktualnych kwestii dotyczących bezpieczeństwa technologicznego w przedsiębiorstwach takich jak cyberataki i jak się przed nimi chronić, phishing czy bezpieczeństwo przechowywania danych w chmurze.

 • Hokej na trawie. Jego historia i zasady [sponsorowane]

  Hokej na trawie. Jego historia i zasady [sponsorowane]

  Hokej na trawie to bardzo niszowa dyscyplina sportu. Według nieoficjalnych źródeł sport ten został wynaleziony w antycznej Grecji w VI wieku przed naszą erą. Nowożytna odmiana rozwijała się w XIX wieku w angielskich publicznych szkołach. Sport ten jest rozgrywany niemal na całym świecie, a największą popularnością cieszy się w zachodniej Europie, południowej Azji, południowej Afryce, Nowej Zelandii, Argentynie, Kanadzie i w Stanach Zjednoczonych. Jakie wymiary ma boisko do hokeja na trawie? Jaka jest historia hokeja na trawie i ogólne zasady? Na te pytania odpowiemy w tym artykule.

 • Gdzie wyrzucisz stary smartfon? Co zrobisz z popsutą suszarką? Pamiętaj, że elektrośmieci to nie są zwykłe śmieci!

  Gdzie wyrzucisz stary smartfon? Co zrobisz z popsutą suszarką? Pamiętaj, że elektrośmieci to nie są zwykłe śmieci!

  Czy pamiętasz gdzie wylądował twój rozbity smartfon i co się stało ze starą suszarką? Czy wiesz, co zrobić z popsutym telewizorem czy pralką? Zużyte elektryczne i elektroniczne sprzęty to nie są zwykłe śmieci i nie mogą trafiać do zwykłego śmietnika. To bardzo groźne dla środowiska i wielka strata cennych surowców znajdujących się w tych sprzętach. Coraz więcej Polaków jest tego świadomych, ale niestety nie wszyscy jeszcze wiemy, jak postępować z elektrośmieciami.

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Tematy