Materiały promocyjne partnera

 • Od pomysłu, przez odwagę, do milionów. Ryszard Pieńkowski w swojej autobiografii radzi, jak osiągnąć sukces [sponsorowane]
 • Obcy zamieszkał w Gdańsku. Lubi pozować do wspólnych fotografii... [sponsorowane]

  Obcy zamieszkał w Gdańsku. Lubi pozować do wspólnych fotografii... [sponsorowane]

  Seria filmów o Obcym to elementarz fanów science fiction oraz wielbicieli horrorów. Pojawienie się tytułowego kosmity zawsze budziło grozę i zwiastowało zakończenie żywotów drugoplanowych bohaterów. Tymczasem mamy też Obcego w Gdańsku, nikomu jeszcze nie wyrządził krzywdy, z pewnych źródeł wiemy, że lubi pozować do wspólnych fotografii i ma słabość do słowików.

 • Nie wyrzucaj elektrośmieci do śmietnika! Nowy, ekologiczny mural w centrum Warszawy [sponsorowane]

  Nie wyrzucaj elektrośmieci do śmietnika! Nowy, ekologiczny mural w centrum Warszawy [sponsorowane]

  Elektrośmieci to niezmiennie duży problem nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Według ONZ w 2021 r. każda osoba na świecie generuje średnio 7,6 kg odpadów elektrycznych i elektronicznych, co oznacza, że wytworzymy ich aż 57 mln ton. Niestety zaledwie 17 procent elektrośmieci zawierających mieszankę szkodliwych substancji, ale i cennych materiałów, zostanie właściwie zebrane, przetworzone i poddane recyklingowi.

 • Morsowanie: Moda czy terapia? Od czego zacząć przygodę z lodowatą wodą?
 • Zimowe atrakcje w Alpach: Austria to raj nie tylko dla narciarzy zjazdowych

  Zimowe atrakcje w Alpach: Austria to raj nie tylko dla narciarzy zjazdowych

  Bajkowe austriackie ośrodki narciarskie są, mówiąc przewrotnie, przekleństwem dla tego alpejskiego kraju. Ich sława kładzie się cieniem na dziesiątki innych, wyjątkowych, atrakcji turystycznych, jakie zimą oferuje kraj w środku Europy i w centrum wielowiekowej historii kontynentu.

 • Problem z miejscem do przechowywania rzeczy? Stokado Self Storage w Zielonej Górze ma doskonałe rozwiązanie!

  Problem z miejscem do przechowywania rzeczy? Stokado Self Storage w Zielonej Górze ma doskonałe rozwiązanie!

  Chyba każdego choć raz dotknął problem związany z brakiem miejsca do przechowywania rzeczy, które używane są sporadycznie bądź sezonowo. Posiadając ograniczoną powierzchnię mieszkania, może wydawać się często, że jest to trudność nie do przeskoczenia. Nic bardziej mylnego! W zielonogórskim kompleksie magazynowym pojawiło się właśnie doskonałe rozwiązanie, które pozwala na wynajem prywatnej komórki zarówno firmom, jak i osobom prywatnym.

 • Złota 44 ogłasza: zostało dziewięć dostępnych apartamentów

  Złota 44 ogłasza: zostało dziewięć dostępnych apartamentów

  Od dwóch lat zauważalny jest wzrost zainteresowania luksusowymi apartamentami w ZŁOTEJ 44, która w tym czasie zanotowała dynamiczny wzrost sprzedaży. Aktualnie w ofercie na rynku pierwotnym w ZŁOTEJ 44 pozostaje zaledwie dziewięć apartamentów. Klienci chcący nabyć tego typu nieruchomość muszą się spieszyć. W ostatnim czasie deweloper nie decydował się na obniżanie cen mieszkań, a pomimo tego chętnych nie brakowało. Niektóre apartamenty ZŁOTEJ 44 w tym samym momencie przykuwały uwagę kilku nabywców deklarujących zakup.

 • Projekt 64 mkw apartamentu - połączenie natury i technologii w towarzystwie najlepszego designu

  Projekt 64 mkw apartamentu - połączenie natury i technologii w towarzystwie najlepszego designu

  Z każdym tygodniem maleje liczba apartamentów dostępnych w ofercie biura sprzedaży ZŁOTEJ 44. Do wyboru wciąż jednak pozostają zróżnicowane metraże w tym niespełna 64 mkw apartament 422. Przestrzeń ta może okazać się zarówno dobrym wyborem inwestycyjnym, jak i przytulnym miejscem do życia. Inspirację do aranżacji apartamentu zaproponowała Katarzyna Weremczuk z pracowni Weremczuk Design, współpracująca także z Galerią Heban.

 • Trzy apartamenty pokazowe na 50. piętrze Złotej 44 zostały sprzedane [sponsorowane]

  Trzy apartamenty pokazowe na 50. piętrze Złotej 44 zostały sprzedane [sponsorowane]

  Ikoniczny apartamentowiec ZŁOTA 44 to nieodłączny element warszawskiego skyline'u, który wpisuje się w panoramę miasta za sprawą unikatowego kształtu i imponującej dla tego typu budynków wysokości. Charakterystycznym elementem ZŁOTEJ 44 jest widoczny z zewnątrz rozświetlony pas na wysokości 50. piętra -- tu znajdują się trzy apartamenty pokazowe, które znalazły swoich nabywców. Pomimo transakcji ich sprzedaży apartamenty nadal pełnią funkcję pokazową. Od strony wschodniej w tej części budynku znajduje się dostępna w sprzedaży spektakularna 480 mkw przestrzeń apartamentu 504.

 • Złota 44 oferuje w sprzedaży wyjątkowy apartament o powierzchni aż 480 mkw [sponsorowane]
 • Nieruchomości luksusowe odporne na kryzysy. Złota 44 ze wzrostami wartości transakcji [sponsorowane]
 • 'Różne spojrzenia': na co zwrócić uwagę, zwiedzając wystawę w Muzeum Narodowym? [materiały partnera]

  "Różne spojrzenia": na co zwrócić uwagę, zwiedzając wystawę w Muzeum Narodowym? [materiały partnera]

  Ergo Hestia powszechnie kojarzy się - i słusznie - z ubezpieczeniami. Ostatnio firma ujawniła nie tylko nową, ale i zaskakująco ciekawą twarz: wytrawnego kolekcjonera sztuki. By ją lepiej poznać, należy odwiedzić Muzeum Narodowe w Warszawie. Wystawa "Różne spojrzenia" to efekt ponaddziesięcioletniego, intensywnego zaangażowania firmy w budowę kolekcji XVII-wiecznego malarstwa holenderskiego i flamandzkiego. Efekt budzi szacunek.

 • Nowy Ład - jak zmiany wpłyną na przedsiębiorców?

  Nowy Ład - jak zmiany wpłyną na przedsiębiorców?

  Nowy Polski Ład przedstawiony przez partię rządzącą wywołuje sporo kontrowersji. Wiele grup zawodowych jest zaniepokojonych szykowanymi zmianami, szczególnie przedsiębiorcy. Czy mają się czego bać? Jak nowe przepisy wpłyną na ich dochody?

 • Ostatnie luksusowe apartamenty w ofercie Złotej 44 [sponsorowane]

  Ostatnie luksusowe apartamenty w ofercie Złotej 44 [sponsorowane]

  Oferta Złotej 44 na rynku pierwotnym dynamicznie się kurczy. Aktualnie w sprzedaży pozostaje już tylko około 6 proc. luksusowych apartamentów. Wskutek wysokiej liczby transakcji w pierwszym kwartale 2021 i dobrych wyników w maju Złota 44 może mówić o ostatniej szansie na zakup apartamentu z rynku pierwotnego. Biuro sprzedaży Złota 44 odnotowało 60-proc. wzrost wartości sprzedanych mieszkań, porównując pierwsze pięć miesięcy roku 2021 do analogicznego okresu w 2020.

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Tematy