Materiały promocyjne partnera

 • Najbardziej innowacyjna noc w roku coraz bliżej #GoDigital (materiały partnera)

  Najbardziej innowacyjna noc w roku coraz bliżej #GoDigital (materiały partnera)

  Noc innowacji to spotkanie miłośników nowoczesnych technologii, ale też wszystkich, którzy chcieliby je dopiero poznać. Drzwi dla zwiedzających po raz kolejny otworzą centra badawczo-rozwojowe, parki technologiczne, uczelnie oraz najnowocześniejsze magazyny w Polsce. Tej nocy będzie można zanurzyć się w wirtualnej rzeczywistości, zaprzyjaźnić z robotami i pokochać otaczające nas innowacje.

 • Digital Ars. Sztuczna inteligencja tworzy prawdziwą sztukę (materiały partnera)

  Digital Ars. Sztuczna inteligencja tworzy prawdziwą sztukę (materiały partnera)

  Sztuczna inteligencja zmienia wszystko, nawet sztukę. Już dziś inteligentne systemy samodzielnie malują obrazy, tworzą muzykę oraz piszą książki. Fundacja Digital Poland postanowiła wykorzystać wyjątkowy potencjał cyfrowych artystów, którzy zamiast pióra i sztalugi, wykorzystują kody i algorytmy.

 • Senior w internecie? Przestańmy się dziwić (materiały partnera)

  Senior w internecie? Przestańmy się dziwić (materiały partnera)

  Coraz więcej osób korzysta z internetu. Ci, którzy tego nie robią, wskazują na brak wystarczających umiejętności. Fundacja Digital Poland pokazuje, że na naukę nigdy nie jest za późno i że przygodę w cyfrowym świecie można zacząć w każdym wieku.

 • Inwestycja w fotowoltaikę to pewne oszczędności [materiały partnera]

  Inwestycja w fotowoltaikę to pewne oszczędności [materiały partnera]

  Fotowoltaika przeżywa w naszym kraju swoisty boom. Dzięki systemowi upustów i programom finansowania zwrot z inwestycji wynosi od 6 lat, a oszczędność na rachunkach zauważalna jest od razu. Co sprawia, że Polacy zaufali fotowoltaice i jak oszczędzać na darmowym prądzie?

 • Kuba Błaszczykowski inwestuje w apartamenty na ZŁOTEJ 44, a inwestorzy apartamentowca wspierają jego fundację (materiały partnera)

  Kuba Błaszczykowski inwestuje w apartamenty na ZŁOTEJ 44, a inwestorzy apartamentowca wspierają jego fundację (materiały partnera)

  Najwyższa w Unii Europejskiej mieszkalna wieża projektu światowej sławy architekta Daniela Libeskinda bezsprzecznie kojarzona jest z luksusem, najwyższej jakości wykończeniem wnętrz i wyjątkowymi udogodnieniami. Zdaniem ekspertów tego typu nieruchomość to doskonała alternatywa inwestycyjna. Podobnego zdania jest Kuba Błaszczykowski, reprezentant Polski w piłce nożnej, który zdecydował się na zakup trzech luksusowych apartamentów na ZŁOTEJ 44.

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Tematy