Zdrowie

 • Medyczna marihuana legalna tylko na papierze? 'Pacjenci pokazywali receptę, a policjanci nie wiedzieli, że coś takiego istnieje'

  Medyczna marihuana legalna tylko na papierze? "Pacjenci pokazywali receptę, a policjanci nie wiedzieli, że coś takiego istnieje"

  Rządzący dali Polakom legalną medyczną marihuanę, ale za ustawą nie nadąża prawo i wiedza policjantów - przekonywał w TOK FM Andrzej Dołecki. - Pozostałe kraje dopracowały to aktami wykonawczyni, rozporządzeniami, szkoleniami. W Polsce ustawa funkcjonuje grubo ponad trzy lata, a dopiero w grudniu zeszłego roku komendant główny poinformował podległe mu piony, że coś takiego jest w aptekach - mówił prezes Wolnych Konopi.

 • 'Siedziałam zgięta wpół, bo wtedy łzy kapały na podłogę i nie psuły makijażu'. Modelka Cleo Ćwiek o chorobie dwubiegunowej

  "Siedziałam zgięta wpół, bo wtedy łzy kapały na podłogę i nie psuły makijażu". Modelka Cleo Ćwiek o chorobie dwubiegunowej

  - Raz poleciałam do Londynu zrobić kampanię Issey Miyake. Czułam się fatalnie, mimo że to była absolutnie najlepsza produkcja, w jakiej kiedykolwiek brałam udział. Łatwa praca, świetne jedzenie, przemili, troskliwi ludzie. Było mi tak głupio, że nie potrafiłam w żaden sposób się tym cieszyć ani okazać innym swojego zadowolenia. Mimo że wszystko było okej, to kilka razy prosiłam o przerwę i wychodziłam do łazienki, żeby sobie popłakać. I tak siedziałam zgięta wpół, bo wtedy łzy kapały na podłogę, a nie po mojej buzi, i nie psuły makijażu - opowiada Cleo Ćwiek, popularna modelka, Agacie Trzebuchowskiej, w książce "Clou. Jak być sobą, gdy jesteś wszystkim innym".

 • Mołdawia na krawędzi rosyjskiego spisku? 'Jest postrzegana jako część tzw. ruskiego miru'

  Mołdawia na krawędzi rosyjskiego spisku? "Jest postrzegana jako część tzw. ruskiego miru"

  Rosja planuje dokonać przewrotu w Mołdawii - alarmowała w poniedziałek prezydent Maia Sandu. Jak jednak uważa Jakub Pieńkowski z PISM, niewiele wskazuje na to, że to może się Kremlowi udać. - Optymalnym planem ze strony Rosji byłoby zapewne dokonanie przewrotu, natomiast jeżeli potencjału takiego nie ma, trzeba realizować mniejsze plany - mówił w TOK FM.

 • Lekarz o Mamie Ginekolog: Pięć minut głupoty dziennie przypadło na moment wrzucania tego posta

  Lekarz o Mamie Ginekolog: Pięć minut głupoty dziennie przypadło na moment wrzucania tego posta

  Mama Ginekolog, słynna internetowa celebrytka i lekarka, przyznała, że przyjmuje w państwowym gabinecie poza kolejnością swoich znajomych. Teraz musi się z tego gęsto tłumaczyć. - Wielu z nas ma bliższych i dalszych znajomych, którzy wykorzystywali znajomości w celu dostępu do świadczeń medycznych. W naszym społeczeństwie wciąż pokutuje wszechobecna kultura "załatwiactwa" - komentował w TOK FM dr Michał Kuzemczak.

 • Zakaz 'energetyków' dla młodzieży coraz bliżej. Kardiolożka nie kryje zadowolenia. 'One szkodzą wszystkim'

TOK FM PREMIUM

Serwis informacyjny

Tematy