"Przepraszam" - oświadczenie red. naczelnej TOK FM ws. audycji z Rafałem Betlejewskim

"Gwałt jest jednym z najobrzydliwszych przestępstw, które zasługuje wyłącznie na powszechne potępienie, a na pewno, w żadnych okolicznościach, nie powinno być przedmiotem rozbawienia" - pisze w oświadczeniu Kamila Ceran, redaktor naczelna Radia TOK FM.
Szanowni Państwo,

pragnę przeprosić słuchaczy Radia TOK FM, a także osoby, które znają tę sprawę z innych źródeł, za słowa, które wygłosił na antenie Radia TOK FM piątkowy gość stacji, Rafał Betlejewski. Były to treści absolutnie nie na miejscu i gdybym miała świadomość, że w tę stronę pójdzie rozmowa, z pewnością w ogóle by do niej nie doszło. Gwałt jest jednym z najobrzydliwszych przestępstw, które zasługuje wyłącznie na powszechne potępienie, a na pewno, w żadnych okolicznościach, nie powinno być przedmiotem rozbawienia.

Jest mi tym bardziej przykro, że Radio TOK FM od lat walczy i pomaga słabszym i skrzywdzonym, chciałabym zatem za to, że bezmyślna wypowiedź p. Betlejewskiego została wyemitowana w naszej stacji, przeprosić również dziennikarzy i współpracowników Radia.

Z poważaniem, Kamila Ceran

Redaktor Naczelna

Radio TOK FM


Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (31)
"Przepraszam" - oświadczenie red. naczelnej TOK FM ws. audycji z Rafałem Betlejewskim
Zaloguj się
 • kuchel

  Oceniono 41 razy 27

  Dziekujemy za przeprosiny:)
  I p. Betlejewskiemu tez juz dziekujemy. Miejmy nadzieje na zawsze.

 • waclawa_obrotna

  Oceniono 55 razy 17

  Pani Redaktor Naczelna,
  ja i wielu moich znajomych uznajemy Pani oświadczenie za nieszczere, ponieważ uderzyła się Pani w cudzą pierś. Lekko wypowiada Pani stwierdzenia o bezmyślności Rafała Betlejewskiego, ani słowem jednak nie zająknie się Pani o swoim pracowniku, który Rafałowi Betlejewskiemu głupkowato sekundował, zamiast uciąć żenujące dywagacje. Cezary Łasiczka mógł ten ponury spektakl przerwać, wolał jednak go kontynuować, chichocząc do mikrofonu. Pani natomiast najwyraźniej postanowiła wmawiać nam wszystkim, że to wyłącznie wina gościa. A dziennikarz?
  Dlatego uważam, że takie przeprosiny sprawy nie kończą. Niestety.

 • marjolaine

  Oceniono 14 razy 10

  Niestety jest wielu panow, dla których zgwałcenie kobiety to nic wielkiego, a wrecz przeciwnie, niektore powinny byc zadowolone. Ciekawe czy mieliby taki sam pogląd gdyby to ich dityczyło. jakoś tak jest ,że panom bardzo łatwo decydowąc a sprawach dotyczacych kobiet, np. aborcja. zaznaczma, ze nie jestem feministką.

 • demolka666

  Oceniono 23 razy 9

  to po co sie zaprasza wariatów albo swołocze do radia? żeby słuchalność podnieść? zapraszajcie porządnych, uczciwych ludzi to nie trzeba będzie przepraszać

 • niedoszly.bibliotekarz

  Oceniono 14 razy 8

  Dziękuję za przeprosiny mam nadzieję że nie będą konieczne następne.

  kotkolot nie zgadzam się z twierdzeniem że prowadzący nic nie zrobił, oponował tyle że dość słabo i nieskutecznie.
  panodwfu ja polewki nie mam

 • sop3

  Oceniono 15 razy 7

  kazdy ma swojego Figurskiego lub(opcjonalnie) Wojewódzkiego.

 • kotkolot

  Oceniono 35 razy 5

  Żebym przeprosiny uważała za szczere przydałyby się jeszcze JAKIEKOLWIEK sankcje wobec prowadzącego, który dzielnie dotrzymywał kroku R.B.

 • talking_head

  Oceniono 8 razy 4

  Wystarczy się na moment zagapić a prędzej czy później wyjdzie z chama i prymitywa skrywane na co dzień prawdziwe oblicze.

 • krukpl

  Oceniono 3 razy 1

  a o co właściwie sie rozchodzi może link do tej rozmowy czy coś bo są przeprosiny ale opisu za co to już brak

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX