Eurosieroty z PO. "Tata pojechał do Brukseli z opiekunką. Mama Kopacz musi zająć się domem, a wujka Bronka pogonili"

- Efekt Tuska jest taki, że PO przegrała sromotnie z nami - przekonywał w TOK FM poseł Krzysztof Szczerski. Według byłego wiceministra spraw zagranicznych w rządzie PiS Platforma Obywatelska cierpi na "syndrom eurosieroctwa". - Bo tata pojechał za granicę. I to z opiekunką!
Najnowszy sondaż TNS pokazał, że PO wysunęła się na prowadzenie.

Ale poseł PiS Krzysztof Szczerski sondażami się nie przejmuje. Jak mówił w "Poranku Radia TOK FM", liczą się fakty. - A fakty są takie, że Platforma Obywatelska przegrała z nami wybory uzupełniające do Senatu 3:0. Mimo tego, że zaangażowała wszystkie siły. Na Śląsku byli, po tych europejskich celebracjach, i premier, i min. Elżbieta Bieńkowska. Efekt Tuska jest taki, że PO przegrała sromotnie - ocenił.

Eurosieroty

Dla byłego wiceministra spraw zagranicznych w rządzie PiS Platforma po wyborze Donalda Tuska na przewodniczącego Rady Europejskiej cierpi na "syndrom eurosieroctwa". - Tata pojechał do Brukseli. I to z opiekunką! PO jest zagubiona. Mama Kopacz musi zająć się całym domem. Dzieci zaczynają bić się o pokoje i łóżka, więc są roszady. Wujek Bronek chciał zrobić porządek, ale pogonili go, żeby wrócił do siebie, bo to nie jest jego dom - opisywał jak zwykle bardzo barwnie poseł Szczerski.

"Polski patriota nie powinien szukać poklasku dla siebie w wielkim świecie" - przekonuje Filip Memches z "Rzeczpospolitej">>

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (114)
Eurosieroty z PO. "Tata pojechał do Brukseli z opiekunką. Mama Kopacz musi zająć się domem, a wujka Bronka pogonili"
Zaloguj się
 • marudna.maruda

  Oceniono 356 razy 238

  A mnie się wydaje, że to PiS przypomina taką eurosierotkę. Nie ma Tuska, trzeba będzie znaleźć następną ofiarę, na którą będzie zrzucana odpowiedzialnosć za wszelkie zło. Prezes i jego przyboczni bardzo przezywają ten awans, i piana z ust cieknie.

 • batura3

  Oceniono 235 razy 183

  Panie p ośle - za to w Polsce pozostaje SIEDMIOKROTNIE przegrany Nieudacznik Jarosław K - nigdzie nie chcą tego małego frustracika. ON nawet nie jest ojcem :-)))))))))))))) a jego "dzieci" to same chamskie przydupasy:))))))))

 • lukasiklukasik

  Oceniono 242 razy 174

  Facecik BARDZO pasuje do pisu, niech tam zostanie na zawsze.

 • ryslew2061

  Oceniono 208 razy 152

  Eurosierota to mi się kojarzy z KaczyńskimL. -zagubionym, poniewieranym na salonach, bez języka zagranicznego i stołka. I ze słuchawką przyklejoną do ucha i płaczem: Jarku, ratuj. Jaja se robią ze mnie! Ja chcę do domu!

 • tegepe

  Oceniono 194 razy 142

  I pomyśleć, że takie coś jak ten oszołom może być ministrem spraw zagranicznych!

 • ciemnyluddd

  Oceniono 168 razy 122

  Jezyk, styl i sens..K O M P A T Y B I L N E...

 • 45starsza

  Oceniono 151 razy 113

  A ja najbardziej się cieszę, że Prezes musi sobie wychować nowego wroga. Panu Premierowi serdecznie gratuluję.

 • flat-ower1

  Oceniono 155 razy 107

  Najwyżej gdzie doszli ci z PISu to wiceministry : Giżyński, Karski, Szczerski i paru innych. Ci co byli ministrami to już zupełna marmolada z mózgu, wicki jeszcze mają jakie takie uzębienie i gryzą. Ale poziom intelektu? Zero.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX