Niepokonana "prawobroda Palikota" [247. LISTA PRZEBOJÓW]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa/lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak - kontrowersyjne. Notowanie 246. wygrywa prawobroda Palikota, na drugim - ex aequo: faza i delegitymizacja, na trzecim: dźwięków naśladowanie.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

 Dla tych z was, którzy trafili do nas po raz pierwszy - słowo wstępu. Lista Przebojów TOK FM to zestawienie najciekawszych, najzabawniejszych, najbardziej pamiętnych słów, jakie wypowiedziano w minionym tygodniu do naszych mikrofonów studyjnych i reporterskich albo np. na konferencjach prasowych.

Wybieramy najbardziej znaczące fragmenty, każdy z nich ma swój tytuł i numerek - to drugie po to, by łatwo było na nie zagłosować.

Propozycje do "Listy" emitujemy co jakiś czas na antenie Radia TOK FM, przez cały czas można je znaleźć także tu: w portalu tokfm.pl, tutaj - poniżej - także można ich posłuchać, a jeszcze niżej: zagłosować.

Co piątek po 14.40 w Radiu TOK FM ogłaszamy wyniki głosowania i przedstawiamy premiery na kolejny tydzień. Potem do kolejnego piątku (chyba że wypadnie jakieś święto) można głosować na kolejne propozycje. I tak w kółko się to kręci od ponad dwustu wydań...

Co nowego?

Notowanie 246. wygrywa prawobroda Palikota, na drugim - ex aequo: faza i delegitymizacja, na trzecim: dźwięków naśladowanie.

Wśród premier w notowaniu 247 - kawa z sieciówki a perspektywa mobilizacji, o co chodzi w referendum, zupełnie legalne wówczas tabletki i też raczej przewidywalne rezultaty ich działania oraz prognoza pogody.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

TOK 1 - Prognoza. Janusz Piechociński TOK 2 - Przedegzaminacyjna. Prof. Krzysztof Dołowy TOK 3 - Mit. Tadeusz Iwiński u Agnieszki Lichnerowicz TOK 4 - Ale o co chodzi? Monika Płatek u Cezarego Łasiczki TOK 5 - Prawobroda. Janusz Palikot, Piotr Najsztub, Tomasz Piątek, Marcin CelińskiTOK 6 - Ja i dyplomacja. Witold Waszczykowski u Agnieszki Lichnerowicz TOK 7 - Kawusia. Elżbieta Witek u Jana WróblaGłosuj na listę przebojów

DOSTĘP PREMIUM