Orliński i Stawiszyński dołączają do TOK FM. Wiosenna ramówka od poniedziałku

Premierowe programy Mikołaja Lizuta, Tomasza Stawiszyńskiego i Wojciecha Orlińskiego, a także nowy cykl historyczny - to propozycje z nowej, wiosennej ramówki Radia TOK FM. Już w poniedziałek słuchacze stacji będą mogli zapoznać się z pierwszymi nowościami, a także dowiedzieć więcej o gospodarce i sporcie w dodatkowych wydaniach informacyjnych podsumowujących dzień.

Chcesz wiedzieć szybciej? Polub nas

29 lutego w południe na antenie Radia TOK FM zadebiutuje nowy program Mikołaja Lizuta "A teraz na poważnie". Będą w nim komentowane sprawy bieżące: polityka, życie społeczne, kultura.

Program będzie nadawany od poniedziałku do piątku, w godz. 12.-12.40.

- Jestem niezwykle podekscytowany, to wymarzone czasy dla dziennikarza - mówi Mikołaj Lizut, wieloletni współpracownik Radia TOK FM, autor kilku sztuk teatralnych i książek oraz laureat nagrody PAP im. Ryszarda Kapuścińskiego za nadany w TOK FM reportaż radiowy.

"Kwadrans filozofa"

We wtorki w godz. 14.40-15.00 w TOK FM pojawi się nowa audycja Tomasza Stawiszyńskiego - felieton "Kwadrans filozofa". Natomiast w niedziele w godz. 13.00-14.00 Tomasz Stawiszyński w programie "Godzina filozofów" będzie rozmawiać z zaproszonymi gośćmi. - Filozofia jest nie tylko w książkach. Jest też w gazetach, telewizji i na Facebooku. W politycznych kłótniach i medycznych diagnozach - mówi Tomasz Stawiszyński.

Współpracował on wcześniej z TVP Kultura i RDC, był również redaktorem działu kultura w "Dzienniku Gazecie Prawnej" oraz szefem działu krajowego i działu publicystyki w "Newsweeku".

"Piąteczek" Orlińskiego

Nowy cykl historyczny pod redakcją Macieja Głogowskiego będzie miał swoją premierę w Radiu TOK FM w niedzielę, 6 marca br. Co tydzień, w godz. 19.00-20.00 słuchacze stacji będą mogli poznać bliżej fragment historii naszego kraju przez pryzmat wydarzeń i ich bohaterów.

Do współprowadzenia programu Maciej Głogowski zaprosił dziennikarzy Radia TOK FM.

Piątkowy Salon Radia TOK FM - "Piąteczek", nadawany w godz. 20.00-21.00, poprowadzi Wojciech Orliński, który zastąpi Stefana Bratkowskiego.

Natomiast o 15.00 co piątek będzie można słuchać dodatkowego wydania programu "Światopodgląd" Agnieszki Lichnerowicz (dotąd nadawany był w tym paśmie od wtorku do czwartku). Dodatkowo od poniedziałku do piątku Radio TOK FM będzie podsumowywać gospodarcze wiadomości dnia w specjalnym wydaniu nadawanym po Informacjach Radia TOK FM o godz. 18.00.

Podsumowanie aktualności ze świata sportu znajdzie się na antenie po serwisie o godz. 20.00.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (22)
Orliński i Stawiszyński dołączają do TOK FM. Wiosenna ramówka od poniedziałku
Zaloguj się
 • lukasiklukasik

  Oceniono 13 razy 11

  Wspaniale, niech RDC żałuje, że dało się pisowcom zmanipulować i zgnoić.

  Z zainteresowaniem nadstawię ucha we wtorki i niedziele.

 • depepoz

  Oceniono 7 razy 7

  Zabranie 40 minut Łasiczce to niemądry pomysł. A brak Stefana Bratkowskiego - fatalnie.

 • ulanzalasem

  Oceniono 6 razy 6

  Jak można uciąć audycję OFF Czarek ?! Najbardziej różnorodna, najmniej schematyczna, barwny prowadzący. I ponownie polityczna nuda ? Nie chodzi o to jak to Lizut zaprezentuje, mamy poranne pasmo polityczne, potem ekonomiczne gdzie przecież nie da się uniknąć polityki. Potem Łasiczkę (nr 1 w radiu) i ponownie politykę ? Niektóre programy omawiają ją z innej strony, ale tutaj godzina czystej polityki ?
  I dlaczego jest tyle powtórek Wieczór - Karoliny Głowackiej ? Zmiany...średnie, nie można upchnąć wszystkich, którzy podochodzili z różnych mediów. Szkoda tego czasu z OFF Czarka, oby to co wypadło wracało w jakimś cyklu co drugi tydzień.

 • e.mem

  Oceniono 5 razy 5

  buuuu... czyli PIWO znika z piątkowego popołudnia? chlip...

 • gdsta

  Oceniono 6 razy 4

  Stawiszyński - hurrra - co tam będę zachęcała - kolejka się zrobi - po co mi to :)
  kawa z tymi panami ma sens wyjątkowy
  przywykliśmy do tych niedziel filozofów z nami

 • pajacowo1

  Oceniono 3 razy 3

  Szkoda, że Pan Stefan Bratkowski znika z anteny, jeden z najwartościowszych dziennikarzy starszego pokolenia.

 • wiesław Sadowski

  0

  Panie Tomaszu - kategorycznie domagam się ostatecznego roztrzygnięcia kwestii KRÓLA MAKRELI !!!

 • pajacowo1

  0

  "Nowy cykl historyczny pod redakcją Macieja Głogowskiego będzie miał swoją premierę w Radiu TOK FM w niedzielę, 6 marca br. Co tydzień, w godz. 19.00-20.00 słuchacze stacji będą mogli poznać bliżej fragment historii naszego kraju przez pryzmat wydarzeń i ich bohaterów"

  A będzie powtórka w jakiś dzień powszedni ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX