Genialna reklama Old Spice'a robi furorę w amerykańskiej telewizji [WIDEO]

Najnowsza reklama Old Spice'a jest tej chwili hitem amerykańskiej telewizji. Największe wrażenie robią w niej efekty specjalne i to wcale nie dlatego, że są wytworem komputerowego grafika. W kilkunastosekundowej sekwencji pojawia się bowiem prawdziwy prysznic, koń i żaglowiec.
- Tak powinien pachnieć mężczyzna - przekonuje aktor, który zagrał w reklamówce Old Spice'a. Jednak w tym wypadku to nie zapach popularnego kosmetyku zasługuje na uwagę.

Okazuje się, że w krótkim, zaledwie kilkunastosekundowym filmiku pojawia się prysznic, z którego leje się woda. Chwilę później akcja przenosi się na pokład jachtu, by w ostatniej scenie aktor mógł dosiąść prawdziwego konia.W dobie cyfrowej animacji taki trik nikogo specjalnie nie zaskakuje. Okazuje się jednak, że wszystkie elementy fabuły były jak najbardziej prawdziwe i wcale nie wyszły spod myszki komputerowego grafika.

Jak udało się osiągnąć taki efekt? Twórcy reklamówki tłumaczą, że filmik był kręcony za pomocą jednego ujęcia.- Ta reklama jest lepsza niż większość programów w telewizji - twierdzi serwis E!Online . Przy okazji zdradza, że występujący w niej aktor Isaiah Mustafa to były amerykański futbolista. Ma na swoim koncie epizodyczne role w serialu "Brzudula Betty" i "Kryminalnych zagadkach Los Angeles".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM