Sarah Palin poprowadzi program na Discovery. Opowie o Alasce

Telewizyjna kariera Sarah Palin nabiera tempa. Była gubernator i kandydatka na urząd wiceprezydenta poprowadzi swój własny program na kanale Discovery. Będzie tam gospodynią dokumentalnego cyklu programów o Alasce.
Serial ma się składać z ośmiu odcinków. W każdym z nich była pani gubernator przedstawi widzom najciekawsze zakątki stanu.

Producentem cykl o nazwie "Alaska Sarah Palin" będzie Mark Burnett, który odpowiadał wcześniej za reality show "Nieustraszeni". - Jesteśmy dumni, że Sarah Palin będzie mogła opowiedzieć naszym widzom o pięknie przyrody tego stanu. Pani gubernator to jedna z najukochańszych córek Alaski - oświadczył Peter Liguori, prezes Discovery Communications. - Wierzymy, że program będzie wielkim, telewizyjnym wydarzeniem - dodała Eileen O'Neill, szefowa współpracującej z Discovery sieci TLC.

Stacja nie zdradza, kiedy program pojawi się na antenie. Discovery twierdzi, że zdecydowało się na współpracę z byłą gubernator ze względu na jej "dynamiczną osobowość, która poruszyła miliony Amerykanów". - Nie wyobrażam sobie nikogo innego, kto mógłby lepiej opowiedzieć o Alasce - stwierdził producent Mark Burnett.

Współpraca z Discovery to kolejna odsłona telewizyjnej kariery byłej kandydatki na urząd wiceprezydenta. Stacja Fox News także nawiązała współpracę z Palin. Działaczka Partii Republikańskiej komentuje na jej antenie aktualne wydarzenia polityczne.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM