"Wysokie Obcasy Extra" pojawią się jako niezależny tytuł

"Wysokie Obcasy Extra" - pod takim tytułem 26 kwietnia br. ukaże się w samodzielnej sprzedaży specjalne wydanie sobotniego dodatku ?Gazety Wyborczej".
W magazynie czytelnicy znajdą m.in. rozmowy z Anną Muchą, Jerzym Pilchem i Agnieszką Graff, portret wiceprezes Google'a, specjalną sesję mody z Mają Włoszczowską oraz teksty o psychologii.

- Magazyn "Wysokie Obcasy Extra" to niespodzianka dla naszych czytelniczek i czytelników. Proponujemy im ekstra danie - wyrafinowane (jak Anna Mucha na okładce), wyraziste (jak wyznania mężczyzn, co ich drażni w kobietach), pikantne (niczym Jerzy Pilch piszący o miłości). I do tego - pięknie podane. Chcemy zaskoczyć stałych czytelników i zaciekawić nowych, a nawet - uzależnić - mówi Ewa Wieczorek, redaktor naczelna "Wysokich Obcasów".

Magazyn "Wysokie Obcasy Extra" ukaże się w nakładzie 100 tys. egz., na papierze i w formacie magazynowym (218x285 mm, lakierowana okładka). Będzie dostępny w samodzielnej sprzedaży od poniedziałku, 26 kwietnia w cenie 6,99 zł.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM