Korwin-Piotrowska wraca do "Sukcesu". Tym razem tylko felieton

Karolina Korwin-Piotrowska i Katarzyna Montgomery to kolejne, obok Lidii Popiel, nowe stałe felietonistki miesięcznika ?Sukces?. Wszystkie trzy zadebiutowały w tej roli na łamach czerwcowego wydania - pisze "Preserwis".
Felietony Korwin-Piotrowskiej, współprowadzącej program "Magiel towarzyski" w TVN Style, ukazują się w cyklu "Na językach", a felietony Katarzyny Montgomery, głównej prowadzącej program "Mała czarna" w TV 4 - w cyklu pod takim samym tytułem, jak jej program. Jak już informowaliśmy, Lidia Popiel, współprowadząca program "Looksus" w Polsat Cafe, publikuje autorskie fotofelietony.

Do grona felietonistów pisma nie dołączy na razie Maciej Orłoś, z którym redakcja prowadziła na ten temat rozmowy. Wprowadzenie na łamy nowych autorek to element zmian, jakie przechodzi obecnie "Sukces" pod kierunkiem nowej redaktor naczelnej Agaty Daniluk.

Przypomnijmy, że Korwin-Piotrowska od lipca 2004 roku do marca 2006 roku była redaktor naczelną "Sukcesu" (wtedy wydawanego przez Multico-Press), z którego odeszła wraz z kierownictwem zespołu po usunięciu felietonu Manueli Gretkowskiej.

Wydawca planuje na jesień kampanię promocyjną "Sukcesu". Działania zaplanowano wstępnie na koniec września lub początek października. Szczegółowy mediaplan nie został jeszcze ustalony. Średnie rozpowszechnianie płatne razem "Sukcesu" w ub.r. wyniosło 28 018 egz.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny