Opóźnienie na autostradach. Tylko pięć odcinków powstanie na czas?

PRZEGLĄD PRASY. Z 27 odcinków dróg, które mają być gotowe na Euro 2012, jedynie pięć powstaje zgodnie z harmonogramem - informuje ?Rzeczpospolita?.
Dziennik powołuje się na kluczowy dla przygotowań do mistrzostw Europy w piłce nożnej dokument - masterplan spółki PL 2012, która jest odpowiedzialna za ten proces. Według niej część obiecanych przez rząd dróg na Euro może nie powstać.

"Rzeczpospolita" dodaje, że opóźniona krytycznie jest budowa między innymi czterech z ośmiu odcinków trasy A1 między Toruniem a Łodzią. Podobnie jest na odcinku trasy A2 z Szarowa do Brzeska. Tylko jeden odcinek drogi jest budowany szybciej od planu. Jest to budowa węzła Stryków - czyli skrzyżowania tras A1 i A2.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (3)
Opóźnienie na autostradach. Tylko pięć odcinków powstanie na czas?
Zaloguj się
 • misia.19

  0

  Przestańcie wreszcie marudzić. A dobrze było, jak w samym najlepszym gospodarczo czasie Kaczory nie ruszyły palcem w bucie ? Teraz przynajmniej się coś robi, buduje... A jak się coś robi , to inni chętnie krytykują, szczególnie ci, którzy sami nic nigdy nie zrobili.

 • fudalejw.1

  0

  Słyszałem premiera D.Tuska,który mówił autostrady na Euro będą wybudowane.
  Przecież D.Tusk jest jak Mojżesz (słowa czołowego przydupasa premiera Tuska - Halickiego zwanego przez niektórych posłem) i przeprowadzi chociaż krętymi drogami kibiców na stadiony
  piłkarskie.

 • tomitoms

  0

  no to bukiet kwiatków dla ministra Grabarczyka a drugi za kolej szczególnie w wakacje

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX