Tomasz Wróblewski ma zostać wiceprezesem Presspubliki

Tomasz Wróblewski ma zostać nowym wiceprezesem Presspubliki (wydawca m.in. dziennika "Rzeczpolispolita" i tygodnika "Uważam Rze") odpowiedzialnym za sprawy wydawnicze. Od wczoraj Wróblewski nie jest już redaktorem naczelnym "Dziennika Gazety Prawnej"- napisał Presserwis.
- Gremi Media (spółka medialna, która należy do krakowskiego przedsiębiorcy Grzegorze Hajdarowicza - red.) prowadzi rozmowy z Tomaszem Wróblewskim - powiedział Jarosław Karp, doradca medialny spółki. Ma to uciąć spekulacje dotyczące rozmów Wróblewskiego z firmą Hajdarowicza - ostatnio krążyły informacje, że Wróblewski ma zostać naczelnym "Rzeczpospolitej" albo prezesem Presspubliki.

Wczoraj Infor Biznes, podał informacje, że: "w związku z podjęciem kroków w celu zakończenia współpracy z Tomaszem Wróblewskim, od dziś pracami redakcji "Dziennik Gazeta Prawna" kieruje pierwszy zastępca dyrektora Jadwiga Sztabińska".

Z Tomaszem Wróblewskim nie udało się skontaktować w tej sprawie, ale wiadomo, że razem z nim z "Dziennika Gazety Prawnej" odchodzi też Andrzej Talaga, jeden z jego zastępców. Sam Talaga nie chce potwierdzić, czy też prowadzi rozmowy z Gremi Media. Na razie brak informacji o tym by któryś z obecnych członków zarządu miał zostać odwołany. Paweł Lisicki, naczelny "Rzeczpospolitej" nie chce rozmawiać, o współpracy z Wróblewskim. - Dopóki Tomasz Wróblewski nie ma jasno określonych obowiązków nie będę tego komentował - powiedział.

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (2)
Tomasz Wróblewski ma zostać wiceprezesem Presspubliki
Zaloguj się
  • demolka666

    Oceniono 1 raz 1

    mam nadzieję, że Wróblewski wyczyści Rzepe z tych piewców pisobolszewii, niech przegoni tego niedorobionego księdza Lisickiego i resztę tej pisowskiej bandy

  • paczka111

    Oceniono 1 raz 1

    No, jest nadzieja, że Wróblewski każe Lisickiemu raz dziennie walić się w głowę

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX