Najlepsze amatorskie nagranie lądowania Boeinga 767 [WIDEO]

Oto nowy film z awaryjnego lądowania Boeinga 767 na Okęciu. Autor nagrywał zza ogrodzenia lotniska i idealnie uchwycił moment, gdy pilot Tadeusz Wrona delikatnie posadził samolot "na brzuchu". "Nie ma podwozia! O Matko Boska, zobaczcie!"- słyszymy przerażone okrzyki ludzi, którzy stali obok i byli świadkami awaryjnego lądowania Boeinga 767 na warszawskim lotnisku Chopina.
Jesteś uziemiony na lotnisku w kraju lub za granicą? Nie możesz wylecieć ze stolicy lub do niej dotrzeć? Napisz nam o tym na Alert24.pl lub wyślij sms/mms na nr 605 24 24 24Autorowi o nicku Codmaku udało się zza ogrodzenia lotniska uchwycić dokładnie cały manewr lądowania. Dokładnie widać niezwykłą precyzję z jaką pilot Tadeusz Wrona "posadził" maszynę na pasie lotniska Chopina. W momencie zetknięcia z ziemią samolot nawet się nie zakołysał. Na nagraniu widać też dym, a później ogień, który buchnął spod boeinga już po wylądowaniu.

"Patrzcie leci!" :"Nie ma podwozia", "Ogień jest!", a potem pełne podziwu: "Co za precyzja!""Pięknie posadził!" - to okrzyki świadków lądowania, które słyszymy na najlepszym amatorskim nagraniu awaryjnego lądowania Boeinga 767.

DOSTĘP PREMIUM