Tomasz Lis uruchamia nowy portal. Wyda miliony

- Tomasz Lis od kilku miesięcy pracuje nad uruchomieniem opiniotwórczego serwisu internetowego o charakterze informacyjnym. Jego budżet ma zamknąć się w milionach złotych - napisał portal Wirtualnemedia.pl.
Zgodnie z założeniem dziennikarza nowy portal ma być "polskim 'Huffington Post'". Amerykański portal informacyjny oparty jest na blogach pisanych m.in. przez polityków, biznesmenów czy gwiazdy. W tym roku roku huffingtonpost.com został kupiony przez amerykański koncern medialny AOL.

Nad przedsięwzięciem pracuje kilkanaście osób, a jego budżet ma zamknąć się w milionach złotych. Lis jak piszą Wirtualnemedia.pl chce zmienić reguły podawania informacji. - Dziennikarz szczegóły swojego projektu zamierza ujawnić w przyszłym tygodniu - czytamy.

Portal ruszy w 2012 roku

Tomasz Lis, tworząc portal nie zamierza rezygnować ani z posady redaktora naczelnego tygodnika "Wprost", ani z programu "Tomasz Lis na żywo" w TVP 2. Projekt, który ruszy z początkiem 2012 roku będzie dla niego dodatkową działalnością.

W ostatnich latach własne serwisy o charakterze informacyjnym czy informacyjno-społecznościowym uruchomili tacy znani dziennikarze jak Tomasz Machała - Kampanianazywo.pl, Igor Janke - Salon24.pl oraz bracia Michał i Jacek Karnowscy - Wpolityce.pl.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (7)
Tomasz Lis uruchamia nowy portal. Wyda miliony
Zaloguj się
 • adalbert.13

  Oceniono 7 razy 7

  Jak za swoje, zarobione, nie widzę problemu. A na poważnie, już dawno dało się zauważyć nadaktywność
  prawicowych poćp w necie. Inicjatywa w stosunku to tego co zrobiły czopki kaczora w mediach cyfrowych
  mocno spóźniona. Szczęściem, że przenoszą wzorce z prasy papierowej i dzięki temu są nie do czytania.
  Ci wymienieni w ostatnim zdaniu artykułu , znani dziennikarze.

 • swiatnacho.wordpress.com

  Oceniono 7 razy 5

  Każdy nowy pomysł w stosunku do zastanej sytuacji w mediach wart jest przynajmniej naszej ciekawości ;) A Tomasz Lis raczej gwarantuje, że o poziom merytoryczny martwić się nie będziemy musieli...
  swiatnacho.wordpress.com/

 • atleista

  Oceniono 2 razy 2

  Jeśli to ma być zbieranina różnorakich blogerów i samozwańczych felietonistów, z których większość nie ma nic sensownego do napisania, to nic z tego nie wyjdzie. Dobry portal informacyjny można stworzyć niskim kosztem jeśli ma się solidne i rzetelne zaplecze dziennikarskie (poza pomysłem na realizację całości). I nie potrzeba dużej kasa na łatanie dziur intelektualnych i organizacyjnych.
  Ale Lis jest dużym chłopcem i na co wydaje swoje pieniądze, to już jego problem.

 • malpa-z-paryza

  Oceniono 4 razy 2

  pierwsza wiadomosc, to ile bedzie kosztowac lub wylozono pieniedzy..

  zamaist napisac, kto bedzie ewentualnie zaparszany do tego portalu, o jakim pokroju, o jakiej idei.. etc..

  forsa, forsa..

 • erwinkokoszka001

  0

  A kto bogatemu zabroni? Czemu piszą o wydanych milionach? Przecież nie ukradł ich. P. Lis robi nowy portal opiniotwórczy i życzę mu powodzenia. Będzie jakaś przeciwwaga dla nawiedzonych portali . Niestety nie liczę na brak : ... i ... i... bo to byłoby za duże szczęście

 • lisowski.piotr

  Oceniono 5 razy -3

  Zachłanny ten nasz Lis, tu redaktor, tam redaktor i że daje rade to wszystko łączyć ze sobą w 40h tygodniu pracy nie samowite...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX