PZPN mógł mieć siedzibę na Narodowym za 16 mln. Wolał Wilanów za 60 mln

- Działacze PZPN-u woleli kupić działkę i budować siedzibę za łączną kwotę 60 mln zł, podczas gdy mogli wprowadzić się na Stadion Narodowy - trzy razy taniej. O ofercie, którą odrzucili Grzegorz Lato, Zdzisław Kręcina - twierdzi RMF FM.
"Siedziba na Stadionie Narodowym kosztowałaby 16 milionów złotych. Związek mógł dostać 2,5 tys. m kw. powierzchni biurowej, tysiąc metrów magazynowej i stanowiska w parkingu pod stadionem. Wszystko nie na wynajem, a na własność - z wyodrębnioną księgą wieczystą części Stadionu Narodowego", podaje rozgłośnia, powołując się na swoje źródła.

Związek odrzucił ofertę choć za samą działkę w Wilanowie PZPN zapłacił 8 mln zł

Jak wynika z informacji radia, Narodowe Centrum Sportu zaproponowało, by PZPN wybudował swoją siedzibę obok stadionu. Związek miał dostać działkę za symboliczną złotówkę. Chodziło o to, by piłkarską federację powiązać z narodową areną piłkarską.

Jak usłyszał reporter RMF FM, "nie chodzi o to by mieć siedzibę, ale by ją budować".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (7)
PZPN mógł mieć siedzibę na Narodowym za 16 mln. Wolał Wilanów za 60 mln
Zaloguj się
 • czytelnik52

  Oceniono 5 razy 3

  Grzesiowi rura zmiekła.
  Poczuł strach koło dupy, dlatego odstrzeli Kręcinę, zobaczycie!!!!!!
  Wstyd przed całą Europą, że takie coś może być prezesem piłki kopanej w 40 mln kraju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • lesio_111

  Oceniono 3 razy 3

  Było by taniej i nie można było by nic przekręcić.

  Panom do głowy nie przyszło, że zaoszczędzone pieniądze można wydać na rozwój piłki nożnej, szkolenie młodzieży. Przecież oni nie są od tego.

 • piotr_kolec

  Oceniono 4 razy 2

  We łbach działaczom się powywracało
  Wilanów, pałace, herby, salony
  Królowie stadionów, książęta kiboli
  Nadęci jak kiedyś czerwone barony

  Ale gdy który coś musi powiedzieć
  Wyłazi ich poziom intelektualny
  Elyta cwaniaczków na czele z preziem
  Język plugawy, prosty, brutalny

  A kilku już próbowało ich podejść
  Dębski – zabity, Lipiec – pod celą
  Drzewiecki w hazardu wpuszczony maliny
  I piękną Muchę też pewnie odstrzelą

  Bo w grę tutaj wchodzą ogromne miliony
  I wielkie tuzy mają swe biznesy
  Więc co się dziwisz ty w trąbę robiony
  Że nie odpuszczą pękatej kiesy

 • paw73

  Oceniono 4 razy -2

  Kazimierz Greń samorządowiec , który uzyskał mandat do radnego miasta Rzeszów, z list PO. Człowiek ujawniający nagrania, to Grzegorz Kulikowski, który jest członkiem PO, oraz jego cała rodzina,która również dział w partii Tuska.
  Afera PZPN miała być, przykryciem AFERY ZAŁOŻYCIELA PO GROMOSŁAWA CZEMPIŃSKIEGO. Trzeba dodać, że nagrania pochodzą sprzed dwóch lat! Dlaczego tak późno ujawnia Greń z Kulikowskim te nagrania. Dlaczego media takie jak -radio Zet, RMF, TOK FM, tvn/tvn24 inne media z wyborczą na czele wyciszały AFERĘ HAZARDOWĄ ,KTÓRA DOTYCZYŁA PLATFORMY.
  W AFERZE HAZARDOWEJ , BYŁY EWIDENTNE NAGRANIA, MINISTRÓW RZĄDU TUSKA , ŚWIADCZĄCE O KORUPCJI. AFERĘ HAZARDOWĄ ,UKRĘCIŁ ZASTĘPCA PROKURATORA GENERALNEGO EDWARD ZALEWSKI,KTÓRY ZAJMUJE SIĘ W PROKURATURZE PRZYDZIAŁAMI DL PROKURATORÓW.
  ZALEWSKI POCHODZI Z WROCŁAWIA, ZWANY WSZĘDZIE CZŁOWIEKIEM SCHETYNY! SOBIESIAK I CAŁA MAFIA HAZARDOWA, POCHODZĄ W WIĘKSZOŚCI Z DOLNEGO ŚLASKA I MAŁOPOLSKI

 • paw73

  Oceniono 5 razy -3

  Kazimierz Greń samorządowiec , który uzyskał mandat do radnego miasta Rzeszów, z list PO.
  Człowiek ujawniający nagrania, to Grzegorz Kulikowski, który jest członkiem PO, oraz jego cała rodzina,która również dział w partii Tuska. Afera po miała być, przykryciem AFERY ZAŁOŻYCIELA PO GROMOSŁAWA CZEMPIŃSKIEGO.
  Trzeba dodać, że nagrania pochodzą sprzed dwóch lat! Dlaczego media takie jak -radio Zet, RMF, TOK FM, tvn/tvn24 inne media z wyborczą na czele wyciszały AFERĘ HAZARDOWĄ ,KTÓRA DOTYCZYŁA PLATFORMY. W AFERZE HAZARDOWEJ , BYŁY EWIDENTNE NAGRANIA, MINISTRÓW RZĄDU TUSKA , ŚWIADCZĄCE O KORUPCJI.
  AFERĘ HAZARDOWĄ ,UKRĘCIŁ ZASTĘPCA PROKURATORA GENERALNEGO EDWARD ZALEWSKI,KTÓRY ZAJMUJE SIĘ W PROKURATURZE PRZYDZIAŁAMI DL PROKURATORÓW.
  ZALEWSKI POCHODZI Z WROCŁAWIA, ZWANY WSZĘDZIE CZŁOWIEKIEM SCHETYNY! SOBIESIAK I CAŁA MAFIA HAZARDOWA, POCHODZĄ W WIĘKSZOŚCI Z DOLNEGO ŚLASKA I MAŁOPOLSKI.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX