Komentarze (52)
Hołdys do Sikorskiego: niech najpierw coś zbuduje, a nie mówi o burzeniu Pałacu Kultury
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • birdy22

  Oceniono 5 razy -1

  nie na temat ale interesuje mnie skala banów danych przez TOK na portalu Facebook. Dostałem bana bo podobno rozsyłam spam lub nieistotne posty. Spamu nie rozsyłam , a posty faktycznie mogły być "nieistotne" bo krytycznie odnosiły się do audycji panów Mosza, Balkana i Paruszewskiego. Czy ktoś z Was ma podobne doświadczenia z TOK FM ?

 • ciemnyludd

  Oceniono 2 razy -2

  Sikorski czasem gada głupstwa, ale Hołdys ZAWSZE. W każdym poglądzie jest "ziarno prawdy" ale zbyt ciężka artyleria na wróble często razi strzelających..... Gdybyśmy byli dużo, dużo bogatsi niż jesteśmy, już dawno tego POMNIKA STALINA nie byłoby w centrum Warszawy. Ale na razie musimy jakoś dorabiać argumenty to smutnych realiów, co Hołdys z taką pasją czyni.

 • peter-123

  Oceniono 4 razy -2

  Muzyk, dziennikarz, felietonista, krytyk , kapelusznik ,. nawiedzony artysta ale tylko na poslka scene i tez mysli,ze tylko on i nic wiecej.

 • bogatata

  Oceniono 4 razy -2

  Matko przenajświętrza!!!Hołdys,Hołdys,Hołdys.....Co chwila ten Hołdys.Kto go tak promuje?Nie ma już naprawdę lepszych?Że Hołdys musi z czegoś żyć,nie znaczy,że trzeba ludzi karmić jego wielce nieomylnymi opiniami.Bez względu na to czy ma rację,czy nie.Bardzo mnie interesuje co na ten temat mają do powiedzenia ludzie mądrzy,a nie koniecznie Hołdys.Potem masa komentarzy i Hołdys staje się jakimś głosem WAŻNYM.To straszne.On poliże pupska,każdemu ,kto da mu papu i W każdym temacie będzie miał jedynie słuszny pogląd.
  Przestańmy z tym ludzikiem....
  a sam PKiN....mam to głęboko w dupie ,co stoi u Was na podwórku.Jak lubicie taki syf,niech stoi.Macie tego więcej,te piękne kościoły,bazyliki,supernowoczesne i przesuperobrzydliwe szklane bunkry.miejcie co chcecie,a Świat się śmieje.
  Hołdys,Hołdys,Hołdys.......

 • martin933

  Oceniono 8 razy -2

  Lubię Hołdysa, ale czasami ludzie go odbierają jako „nieomylnego bohemistycznego autoryteta (sorki za mój polski jestem czech i ten wasz Word mi NON STOP wszystko podkreśla jako nieprawidłowe”) i jego wypowiedzenia traktują jako „szablon racji”. A moim zdaniem nie do końca tak jest. Zgadzam się, że czasami ma racje, ale w tym przypadku konkretnym nie do końca. Jak by nie niszczyć pomniki Stalina, Lenina i innych to co by było? Sam co prawda nie jestem zwolennikiem likwidacji Pałacu Kultury ale w obronie tej wizji nie użył bym tego, że coś w stylu utrzymajmy skansen. To raczej ekonomiczne powody są za pozostawieniem „ Uniwersytetu Łomonosowa” z jednej strony a drugiej, czy dziś są widoczne symbole komunizmu na pałacu kultury….. nie widać ( z wyjątkiem paru rzeżb,)
  Wyobraźmy sobie że w Korei Północnej następuje zwrot i w następstwie demokracja, no to w rozumieniu szanownego Hołdysa, pozostawiamy tysiące pomników Kim Ir Sena Kim Dżong Ula i różnych innych popranych symboli w imieniu tzw. skansenu. W takim przypadku to by było trzeba pozostawić Koreę Północna jednym wielkim skansenem bo ci poprańcy komunistyczni są w każdym mieście dzielnicy, placu, ulicy wsi… po prostu wszędzie. Tym razem Zbyszku pudlo…. I tak zostajesz moim ulubionym Holdysem . Jednak nie zawsze się z Tobą zgadzam.

 • czerwona.sonja

  Oceniono 6 razy -2

  Nie"Pan Minister" tylko "Obywatel Minister" Prosze przestrzegac ustroju konstytucyjnego państwa...

 • qkazu

  Oceniono 6 razy -2

  Kurcze dlaczego oni cytują jakiegoś skończonego muzyka który sam kreatywnością nie błyszczy, nagrał by coś ... cofam co napisałem, niech już lepiej plecie głupoty nie muszę tego czytać

 • vikot2

  Oceniono 3 razy -3

  passtorian i Hołdys.
  Byliście dupkami, jesteście dupkami i po wieki wieków będziecie dupkami.
  A z tym darem kolego to pojechałeś po betonie, zapłaciliśmy za ten"dar" bardzo drogo.

 • nodens_pn

  Oceniono 7 razy -3

  Hołdys czasami pier doli..., czasami, ale nie tym razem.
  Ma rację.
  Pałac kultury nikogo nie posłał do łagru, nikogo nie aresztował i nikogo nie zabił. To budowla, martwa ale i użyteczna, użyteczna a więc i przez wielu lubiana...
  Proponuję zburzyć Sikorskiego,
  jako relikt tuskopolityki zagranicznej
  w której nienormalność to norma,
  a rezygnacja z niektórych aspektów suwerenności -
  nic nieznaczący elemencik
  bezbożnej neowolności europejskiej
  Tfu!

 • oswiecony19

  Oceniono 11 razy -3

  Pewnie że zburzyć to brzydactwo.Dopiero wtedy obywatele stolicy i nie tylko - poczują "zapach" małego Nowego Yorku,i poczują się naprawdę wolni!

 • demolka666

  Oceniono 12 razy -4

  i oczywiście NALEŻY zburzyć "pkin" i zrobić w tym miejscu park :) 100% ma sikorski

 • anakonda22

  Oceniono 11 razy -5

  ..przepraszam, a kim jest Hołdys?...komuszy nędzny bard, czy jakiś żul, czujący się politykierskim komentatorem?...niech zdejmie czapę i pokaże, że jest łysy...bezwłosy z siwą, pofarbowaną brodą...............dobrze że ostatnio zaliczył wizytę u stomatologa i zafundował se nową sztuczną szczenę.......ha...

 • najdul6

  Oceniono 12 razy -6

  Hołdys ty palancie naucz się grać i śpiewać a potem śpiewaj jak piosenkarz ,bo jak narazie twój śpiew przypomina kaczy gęgot palancie

 • arvelli_net

  Oceniono 11 razy -7

  ... ja do hołdysa: czyżby nawrót sympatii do komuny?... pewnie, za komuny to miałeś gościu i fanów i koncerty... bo ci gwarantowal to kiszczak i jego suczki a dzisiaj?...hm, trzeba ciężko zapracować na fanów:)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX