Po 20 latach koniec "Szansy na sukces"? Rzecznik TVP dementuje

"Szansa na sukces" może nie pojawić się w ramówce jesiennej. Producenci programu zapowiedzieli już, że niedzielny odcinek programu będzie ostatnim, ale rzeczniczka TVP Joanna Stempień- Rogalińska dementuje doniesienia na ten temat. Emisja programu będzie kontynuowana przynajmniej do początku czerwca. Nie wiadomo, czy zobaczymy go jesienią.
- Emisja programu jest kontynuowana w ramówce wiosennej. Zgodnie z planem do pierwszego tygodnia czerwca bieżącego roku. Decyzje odnośnie kontynuacji cyklu w ramówce jesiennej zapadną w odpowiednim momencie, o czym poinformujemy media - powiedziała portalowi Gazeta.pl rzeczniczka TVP Joanna Stempień-Rogalińska. Trwają rozmowy między TVP2 a producentami programu na temat dalszych jego losów. Nie wiadomo, czy "Szansa na sukces" pojawi się w ramówce jesiennej.

Wczoraj na oficjalnym profilu facebookowym "Szansy na sukces" mogliśmy jednak przeczytać komunikat o zakończeniu emisji programu. "Informujemy, że z przyczyn niezależnych od autorki programu - Elżbiety Skrętkowskiej - "Szansa na sukces" nagrała dzisiaj ostatni odcinek całego formatu. Tym samym nie odbędzie się tegoroczny Finał w Sali Kongresowej. Przerywamy produkcję przed jubileuszem dwudziestolecia programu, który obchodzilibyśmy jesienią tego roku. Dziękujemy" - czytamy na fanpage'u programu."Jesteśmy przeciwni zdejmowaniu Szansy na sukces z anteny"

Pod wpisem informującym o zdjęciu programu z anteny pojawiły się dziesiątki komentarzy zawiedzionych fanów. "Jestem w szoku, »Szansa « była na antenie od kiedy pamiętam, to jest kultowy program, jak można zdjąć go z anteny?!" - czytamy w jednym z nich. Widzowie utworzyli już wydarzenie na Facebooku, które zrzesza przeciwników usunięcia "Szansy..." z ramówki TVP2. Na razie jednak fani programu mogą spać spokojnie. Przynajmniej do początku czerwca.

W niedzielę nietypowy odcinek

Obecnie trwa 20. sezon programu "Szansa na sukces". Od samego początku prowadzi go charyzmatyczny konferansjer Wojciech Mann. Autorką i reżyserką programu jest Elżbieta Skrętkowska. W programie zadebiutowali tacy artyści jak: Justyna Steczkowska, Kasia Stankiewicz, Anna Wyszkoni czy Kasia Cerekwicka.Najbliższy odcinek został nagrany 7 marca z udziałem Bogusława Meca. Kilka dni później artysta zmarł. Program tradycyjnie zostanie wyemitowany w niedzielę o godzinie 15.15.

DOSTĘP PREMIUM