Kogo zapraszają do programów Lis i Olejnik. Porównaj [INFOGRAFIKA]

Monika Olejnik przez pół roku ani razu nie zaprosiła polityka PSL. Wśród jej gości aż 85 proc. to mężczyźni. Z kolei Tomasz Lis tylko raz gościł Janusza Palikota. I - jak się okazuje - lubi zestawiać ze sobą niektórych rozmówców: Kazimierę Szczukę z Tomaszem Terlikowskim oraz Stefana Niesiołowskiego z Adamem Hofmanem. Zbadaliśmy wszystkie odcinki sztandarowych programów publicystycznych: "Tomasz Lis na żywo" oraz "Kropka nad i" z ostatniego półrocza. Oto wyniki.


* W pierwszej wersji infografiki pojawił się błąd. Tomasz Lis zaprosił raz Janusza Palikota. POlityk był gościem marcowego odcinka programu. Przepraszamy za pomyłkę.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (10)
Kogo zapraszają do programów Lis i Olejnik. Porównaj [INFOGRAFIKA]
Zaloguj się
 • jezierskiadam

  Oceniono 16 razy 8

  Jeżeli ktoś jest lansowany w popularnych programach telewizyjnych, nadawanych w czasie najlepszej oglądalności, to jakie by głupstwa nie opowiadał, to znajdzie tyle zwolenników, żeby dostać się do Sejmu z listy ogólnopolskiej partii mandatowej.
  :(((

 • beretzantenka

  Oceniono 11 razy 5

  Monika Olejnik powinna zapraszac wiecej ministrow i ekspertow a mniej gadaczy .
  Co moze wniesc rozmowa z Brudzinskim ? Nic oprocz niesmaku , podobnie
  dziala Hofman i Kempa . Czemu nie zaprasza premiera ?
  Zrobcie tez grafik kto bywa u Rydzyka , bedzie jednokolorowy -
  CALY NIEBIESKI JAK NIEBO !

 • xerpenta

  Oceniono 3 razy 3

  Jedna statystyka mnie interesuje >>> M:K: Tomasz Lis - 70%:30%, Monika Olejnik 85%:15%. Tego poczucia satysfakcji długo nie utracę.

 • berek17

  Oceniono 4 razy 2

  no. I to tyle w sprawie męzczyżni : kobiety. Poza wszystkim, piekne buty Pani Olejnik widocznie lepiej widac na męskim tle!!!

 • obypro

  Oceniono 1 raz 1

  Najbardziej podoba mi się duża waga słów kluczy: "Smoleńsk" i "Sprawa Madzi"... To jest najważniejsze dla przyszłości i pomyślności tego kraju. ;-))))))

 • vinger50

  0

  Olejnik dosyc inteligentna ale stronnicza i chamska. Dziennikarz winien zachowac sie nawet gdy go obrazaja. Jej sie to nie udaje - jak wtedy moderowac rozmowe? Rzeczywistosc przerasta jej emocje. Oby nie stala sie nastepca urbana.

 • oghana7

  Oceniono 2 razy 0

  LIS LUBI AWANTURY -NAJBARDZIEJ DO NICH NADAJA SIE BRUDZINSKI ,HOFMAN I TERLIKOWSKI ,CZASEM TEZ KEMPA .INNYCH NIE SLYCHAC.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX