Dziennikarze "Wprost" odpowiadają Palikotowi: "To cyniczny oszust"

Michał Majewski i Paweł Reszka z tygodnika "Wprost" odpowiedzieli na kłamliwe ich zdaniem zarzuty, jakie postawił im Janusz Palikot w dzisiejszej rozmowie z Moniką Olejnik. "Łże z zemsty, że odważyliśmy się rozmawiać z jego byłą żoną" - napisali.
"Janusz Palikot to cyniczny oszust. Powiedział, że SDP nadało nam tytuł "hien dziennikarskich". Nigdy czegoś takiego nie było. Mówił, że przegraliśmy z nim wszystkie procesy. Nie przegraliśmy z nim żadnego procesu - co więcej, nawet takiego procesu nie było" - napisali dziennikarze tygodnika "Wprost" Michał Majewski i Paweł Reszka.

"Palikot o tym wie - ale łże z zemsty, że odważyliśmy się rozmawiać z jego byłą żoną - nie o tajemnicach alkowy, ale o jego poglądach politycznych, które zmienia jak rękawiczki. Palikot byłą żonę, która ma go za kanciarza, najchętniej by zakneblował. Jak sama wspominała, chciał zakazać jej notarialnie wypowiedzi na swój temat" - dodali.

Nawiązują tym do dzisiejszej rozmowy Janusza Palikota z Moniką Olejnik w programie "Kropka nad i". Polityk wypowiedział się tam bardzo niepochlebnie o wywiadzie, jaki obaj dziennikarze przeprowadzili z byłą żoną Palikota. - To, co zrobili pani koledzy Majewski i Reszka, już nazwani "hienami roku" przez Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, to jest podłość. Wykorzystywać emocje rozwodowe, by ośmieszać matkę moich dzieci. To jest podłość - stwierdził.

Dziennikarze kończą swoje oświadczenie ostrymi słowami: "Pamiętamy, jak Palikot pokazywał kiedyś w kampanii spot atakujący Tuska hasłem "Skończmy z polityczną prostytucją". To zabawne, bo szczerze mówiąc trudno sobie wyobrazić większą polityczną prostytutkę niż sam Palikot. Właśnie dlatego nie wierzymy, że jest w stanie odwołać swoje palikotowe oszczerstwa".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (7)
Dziennikarze "Wprost" odpowiadają Palikotowi: "To cyniczny oszust"
Zaloguj się
 • kuma1

  Oceniono 8 razy 6

  Wprost spada sprzedaż więc myślą że takimi chamskimi występami zdobędą rynek.Durni zgromadził już Rydzyk i PIS więc chyba nie tędy droga.

 • krzyszton123

  Oceniono 12 razy 6

  PiS-owska szmatława gadzinówka jaką obecnie stał tygodnik " Wprost " , odnotował największą na rynku prasowym spadek sprzedaży o 21 %. Dla ratowania się "Wprost" przed bankructwem, hieny dziennikarskie z "Wprost" dla taniej sensacji zeszmacą się do ostatczności.

 • areklpinski3

  Oceniono 10 razy 6

  Cyniczny oszust to Kościół Rz-Kat i to całe prawicowe dziwo - niech o tym napiszą we Wprost.

 • demolka666

  Oceniono 7 razy 5

  palikota nie lubię, ale też prawdą jest, że hieny dziennikarskie (majewski, reszka) użyli byłej żony palikota (matki ich dzieci!!!) żeby mu dopieprzyć - to jest taki syndrom "małej madzi"... każde świństwo warto zrobić, żeby szmatławiec sprzedawał się lepiej...

 • razd-wa

  Oceniono 4 razy 2

  "Palikot o tym wie - ale łże z zemsty, że odważyliśmy się rozmawiać z jego byłą żoną - nie o tajemnicach alkowy, ale o jego poglądach politycznych, które zmienia jak rękawiczki."- tylko krowa nie zmienia poglądów

 • pannamarianna777

  Oceniono 1 raz 1

  A tak bez wyzwisk to panowie nie umieją?
  Na argumenty panowie.
  Na argumenty!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX