Polscy internauci przepraszają Rosjan za kiboli. "Wstyd nam za tych nielicznych bezmózgich idiotów"

"W imieniu wszystkich świetnych chłopaków i dziewczyn, proszę przyjmijcie szczere przeprosiny za idiotów atakujących was bez powodu" - demotywator z taką treścią skierowany do rosyjskich kibiców w błyskawicznym tempie rozchodzi się w sieci. Również na forach internetowych Polacy wyrażają żal z powodu zachowania kiboli przed meczem na Stadionie Narodowym.
"Do naszych wspaniałych przyjaciół z Rosji, którzy odwiedzają nas podczas EURO 2012: W imieniu wszystkich świetnych chłopaków i dziewczyn, proszę przyjmijcie szczere przeprosiny za takich idiotów atakujących was bez powodu.

Jesteście tutaj zawsze mile widziani, wstyd nam za tych nielicznych bezmózgich idiotów, którzy niestety są Polakami." - demotywator z taką treścią pojawił się dzisiaj w sieci po zadymach podczas marszu rosyjskich kibiców na Stadion Narodowy. Od chwili, gdy autor - użytkownik Facebooka Luke Miler - umieścił go na swoim profilu, obrazkiem podzieliło się ponad 1000 osób, a kolejne tysiące ludzi puściły go dalej w internet.Również na forach internetowych Polacy krytykują zachowanie kiboli i podkreślają, że robi złą reklamę Polsce. "Wstyd, wstyd, wstyd. Przecież to wszystkie TV na świecie pokażą i znowu Polak wyjdzie na warchoła, mimo że wspaniale zorganizował mistrzostwa" - napisał na forum Gazeta.pl joel666.

"Jest mi wstyd, bo sam jestem policjantem i Polakiem. To jest chamskie przyjęcie gości, a nasi co? Nie widzieli ubranych na czarno i zakapturzonych? Na co czekali i dlaczego pozwolono na zetknięcie się z przemarszem." - skomentował jg-k.

"Wstyd mi za ten kraj. Jaka szkoda, że wielu normalnych ludzi zostanie utożsamionych z tą setką idiotów, co nie rozumieją idei sportowej walki i rywalizacji - napisał adnan25.

"Zamiast poprawić wizerunek Polski za granicą, do reszty go zniszczyliśmy. Kompletna kompromitacja! Urządzamy międzynarodową imprezę, zapraszamy zagranicznych gości i nie potrafimy zapewnić im bezpieczeństwa. Mało tego - my ich lejemy po mordach! Kiedy się skończy terror bezmózgich łysych pał? (...) Miliardy złotych wywalone na poprawę wizerunku kraju właśnie zostały wyrzucone w błoto!" - stwierdza cocodrilloc.

Podczas marszu rosyjskich kibiców na Stadion Narodowy doszło do kilku poważnych bijatyk. Prowokowali je najczęściej polscy kibole, atakując spokojnych z początku Rosjan. O starciach napisały światowe media, wskazując Polaków jako prowokatorów.DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (59)
Polscy internauci przepraszają Rosjan za kiboli. "Wstyd nam za tych nielicznych bezmózgich idiotów"
Zaloguj się
 • wkaspr

  Oceniono 56 razy 56

  Przeprosiny należą sie także ze strony mediów które podgrzewały atmosferę, puszczając w eter co nóż nowe sensacje na temat przemarszu rosyjskich kibiców. Najpierw podgrzewały atmosferę symbolami sierpa i młota , potem papierowymi samolocikami a następnie drukując na czołówkach gazet montaże zdjęciowe przypominające stan wojny polsko - rosyjskiej,
  Uderzcie się panie dziennikarki i panowie dziennikarze także w swoje piersi i nie udawajcie że stało się to wszystko bez waszego udziału.

 • skynet1234

  Oceniono 46 razy 44

  Dodam - brawa dla tych, którzy napisali te przeprosiny - są jak widać normalni i porządni ludzie wśród kibiców. BRAWA ogromne dla Was raz jeszcze!

 • skynet1234

  Oceniono 38 razy 36

  To są skutki pozwalania kibolom na tyle lat chuligańskich działań, popierania kiboli przez Jarka i Kempę przed wyborami, etc. Chuliganów pałować i zamykać w więzieniach to może się zastanowią kilkanaście razy zanim podejmą jakiekolwiek działania.

 • fedor21

  Oceniono 31 razy 29

  Zachowanie kiboli powinno być zdecydowanie potępione. Kary dla nich są za niskie. Prowokatorów z GP, PIS zmarginalizować, nie zapraszać do mediów aby publicznie nie mogli rozgłaszać swoich idiotyzmów

 • allemodell

  Oceniono 27 razy 27

  niestety jest w tym kraju taka sila , ktora niszczy wszystko , nawet samych siebie ,
  jesli kibole maja poparcie kilku poslow , to mamy to co mamy ,
  sami tez jestesmy winni , bo nie protestujemy przeciwko nim , nie potepiamy ich , nie pietnujemy warcholstwa , awanturnictwa , zadymiarzy

 • qret1n

  Oceniono 28 razy 22

  Panie Tusk. Zawala Pan wytrwale wszystkie sprawy obyczajowe, może choć z tym Pan sobie poradzi. Nie musi się Pan bać, nie wygląda żeby mieli poparcie kościoła. Zyska Pan poklask większości Polaków, którzy mają dosyć wstydzenia się za niedorozwiniętych krewniaków. Dobrze Pan zaczął, czas ich wysłać tam gdzie ich miejsce: do klatek!

 • gringo_wsrod_dzikich_plemion

  Oceniono 24 razy 18

  Jako Polak jestem dumny z piłkarzy, urządzili nam niezłą zabawę pełną emocji. Gratulacje dla nich za to ! Świetny mecz Polańskiego - dla mnie najlepszy jego mecz w kadrze, Tytoń również bardzo miło mnie zaskoczył - uważam, że tym meczem sobie zagwarantował miejsce między słupkami na mecz z Czechami. Piłkarze na boisku pokazali sobie szacunek czego nie można powiedzieć o idiotach, którzy byli między kibicami. Wstyd mi za tych, co nie potrafią zrozumieć, że Euro 2012 to niesamowita możliwość zerwania z wizerunkiem zaściankowego Polaka, pogubionego w swoich, jakże licznych, kompleksach. Uważam za niedopuszczalne takie zachowania, wstydzę się za nie i żałuję że miało to miejsce w Polsce. Pocieszam się tym, że w każdej grupie na 100 normalnych musi się trafić jeden kretyn, który nic nie rozumie i jest permanentnym gamoniem opętanym chęcią destrukcji wszystkiego. W woli uściślenia ten 1 kretyn na 100 normalnych znajduję się w każdej społeczności, nie tylko naszej, wśród Rosjan też tacy byli, jednym słowem to jest trend ogólnoświatowy. wstyd mi również za tych co gwizdali na stadionie podczas grania hymnu Rosji, to naprawdę była "wiocha na maksa", za to cieszę się, że byli i tacy co klaskali kiedy skończona granie hymnu. Pocieszające jest to, że znaczna większość Polaków była nad tym i potrafiła stworzyć atmosferę piłkarskiego święta, zresztą wspólnie z większością Rosjan, z którymi można było wymienić kilka zdań, zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia czy napić się piwa i pogratulować wyniku. Cieszy to, że idiotów było znacznie mniej niż normalnych kibiców. Mam nadzieję, że takie zachowania już nie będą miały miejsca, musimy zrobić wszystko co w naszej mocy, żeby aspekt sportowy tej imprezy był ważniejszy i lepiej zapamiętany niż wybryki idiotów - bez podziału na barwy narodowe. Przecież wszyscy jesteśmy gospodarzami !

 • mepislover

  Oceniono 17 razy 17

  " Gdy rozum śpi, budzą się demony. "

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX