Wojewódzki i Figurski tracą pracę. "Poranny WF" znika na zawsze

- "Poranny WF" schodzi z anteny Radia Eska Rock na zawsze. Jesienią nie będzie wznowiony. Kuba Wojewódzki i Michał Figurski tracą pracę - wynika z informacji naTemat.pl.
Serwis nie podał źródła informacji. "Radio Eska tej informacji na razie nie potwierdza, ale jej też nie zaprzecza" - czytamy w serwisie.

W poniedziałek Eska Rock zdjęła z anteny audycję "Poranny WF", ale wiele wskazywało na to, że audycja znika tylko na wakacje.

Cała sprawa to efekt ich wypowiedzi na temat Ukrainek. Wojewódzki w "Porannym WF-ie" mówił, że po porażce Ukrainy "zachował się jak prawdziwy Polak" i "wyrzucił swoją Ukrainkę". Figurski na antenie dodał: "Ja po złości jej dzisiaj nie zapłacę" oraz: "Powiem ci, że gdyby moja była chociaż odrobinę ładniejsza, to jeszcze bym ją zgwałcił". Kilka dni temu Michał Figurski został ukarany przez UEFA. Nie prowadził konferansjerki podczas półfinałowego meczu Euro 2012 w Warszawie.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (21)
Wojewódzki i Figurski tracą pracę. "Poranny WF" znika na zawsze
Zaloguj się
 • skynet1234

  Oceniono 15 razy 11

  Eeee tam. Za chwilę będą i tak w radio tylko program będzie miał inny tytuł. A Ci co są tacy naiwni i myślą, że Eska Rock zrezygnuje z kury znoszącej złote jajka radzę napić się szklanki zimnej wody.

 • szechterof4

  Oceniono 20 razy 8

  Wreszcie ktos zdecydowal sie spuscic wode w toalecie..

 • dodleymoore

  Oceniono 8 razy 6

  Tak jeszcze o tym, że Wojewódzki i Figurski jest w każdym z nas....otóż zabawmy się w.......odwrotność:)
  Jeśli oni są w każdym z nas, to równie dobrze wszyscy jesteśmy w nich. Buahahahhah. Tylko dlaczego tak mało w Polsce jeździ zarejestrowanych Ferrari?

  A może jest tak, że w WiF jest po prostu pełno niczego?

  Dlatego tak eksperymentują na emocjach innych? Zupełnie jak przypadki z pogranicza psychopatii.
  A co! Jedźmy po bandzie! Tak samo z ochoczo broniącymi profesorami, dziennikarzami i auteryciochami salonu - jeśli coś takiego nic w Was nie wzbudza, nie wzburza a co najwyżej bawi to dlaczego nie nazwać tego psychopatią? W końcu jest ponoć duży procent psychopatów na samej górze, w 'elicie', na wierzchołku wyścigu szczurów.
  To tak jakby przyjąć, że skoro (raczej) większość ludzi ma fantazje erotyczne to czemu nie pokazać tego, obnażyć, kopulując w radiu, w tv, w szkołach, pracy. Czemu nie? Grupowo, oralnie z rybą i w każdej innej konfiguracji w imię przekraczania granic kontrowersją i umowną konwencją.
  To, że coś w nas, droga pani Lewandowska z GW, może siedzieć, nie znaczy, że mamy to zacząć realizować. na serio. Bo równie dobrze można wyciągnąć z ludzi wszystkie 'demony' żartobliwą konwencją, począwszy od depresji a kończąc na manii samouwielbienia. Wtedy w każdym będzie można doszukiwać się nawet i Breivika.
  Pomyśl, zanim coś znów zrelatywizujesz, droga GW. Pomyśl, zanim znów coś wykreujesz, drogi TVNenie.

 • selmakan

  Oceniono 9 razy 5

  Niech mnie sprzątną mieszkanie, nie zgwałcę i za robotę zapłacę.Czy Szczuka już publicznie wyraziła swoje oburzenie w obronie znieważanych kobiet, czy mnie to umknęło ???

 • bezpocztyonline

  Oceniono 23 razy 5

  Lepiej późno niż wcale.
  Teraz jeszcze TVN powinien usunąć program Wojewódzkiego, jak kiedyś TVP usunęła "WC Kwadrans"

 • ja_czlowiek

  Oceniono 21 razy 5

  No i chwała Bogu.
  Jeśli ci panowie są tak inteligentni, jak twierdzą ich wielbiciele, to może coś z tego zrozumieją o świecie, w którym żyją i o którym układają swoje tekściki..
  A zrozumieją może lepiej, jak troszkę poczują to i w kieszeni.
  Jest wyjątkowo niemoralne, że za tego typu "konwencję", czyli po polsku chamówę, dostawali jeszcze kupę kasy.

 • pytajnik102

  Oceniono 8 razy 4

  I dobrze, może teraz po problemach ze znalezieniem zajęcia zajmą się sprząteniem.

 • megaxyz

  Oceniono 11 razy 3

  Siec Eska to śmieć polskiego eteru !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX