Komentarze (35)
Meller kpi z Wojewódzkiego: Ja decyduję, kto jest rasistą, a kto dziwką na kolanach
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ostatniaparoweczka

  Oceniono 6 razy -2

  Obecnie w dobrym tonie jest krytyka wojewódzkiego, niech Meller zajmie sie lepiej tym co do, niego należy- doborem cycka na okładkę a nie byciem sumieniem Narodu:)

 • nodens_pn

  Oceniono 10 razy -6

  Ot celebryckie zamieszanie.
  Jedni, zdziwieni, że im nie wolno brzydko piszą o Ukrainkach, drudzy ukrainkowych profanów odsądzają od czci i wiary. Jeszcze inni, albo inne piszą, że Ukrainki krytykować wolno - wulgarnie, napastliwie i bez pardonu, bo to wolność słowa, wolność rozumu i wolność dopier dalnia każdemu, komu się żywnie podoba, pod warunkiem, i tu salon ma twardą jak ignorancja Bolka zasadę, nie wolno krytykować Wałęsy, Michnika i Tuska. A na marginesie, panowie ci, ustawieni jeden za drugim, spokojnie mogli by robić za różowe podróbki Marka, Engelsa i Lenina (nawet widzę takie graficzne cacuszko. Może ktoś pokusi się aby je wykonać?!).
  Trzeba było Figurskiemu i Wojewódzkiemu zostać przy krytyce PISu, kleru, osobiście Jarosława Kaczyńskiego i kołtuńskiej, bo Bogoojczyźnianej i patriotycznej Polski. A tak chłopaki uderzyli w Ukrainę i w Euro, czyli tak jakby trochę przywalili ukochanemu dziecku premiera i przywalili Ukrainie, która to drugim rodzicem tego dziecka również jest.
  Trzeba było zostać przy kaczorze panie Wojewódzki i Figurski,
  salon cmokał by z zachwytu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX