Kto na szefa PZPN? Kręcina, Lato, Czarnecki? 74 proc. z was: Żaden [WYNIKI SONDY]

Czytelników Gazeta.pl zapytaliśmy, kto powinien zostać nowym prezesem PZPN. O stanowisko ubiegają się Zdzisław Kręcina, Ryszard Czarnecki i Grzegorz Lato. Miażdżąca większość z tych, którzy wzięli udział w naszej sondzie, odpowiedziała: ?Żaden, bo PZPN potrzebuje poważnego i kompetentnego szefa?.
Jesienią wybrany zostanie nowy prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej. Do objęcia stanowiska jest trzech kandydatów: obecny szef PZPN Lato, europoseł PiS Czarnecki i były sekretarz generalny związku Kręcina.

W nowej sondzie Gazeta.pl zapytaliśmy czytelników portalu, który z czterech kandydatów - razem z Michałem Listkiewiczem - powinien objąć to stanowisko. Do godz. 22.05 przeważająca większość, bo 74 proc. lub 3764 osoby, uznała, że żaden z nich, bo "PZPN potrzebuje poważnego i kompetentnego szefa".

Po 7 proc. wszystkich głosów otrzymali Zdzisław Kręcina i Ryszard Czarnecki. Ten pierwszy, bo "ma doświadczenie - przez 12 lat był sekretarzem PZPN", a ten drugi, bo "tyle lat kręci się wokół PZPN, więc może wreszcie warto dać mu szansę". Tylko o jeden punkt procentowy mniej dostał Michał Listkiewicz - 296 osób uznało, że "zapomnieliśmy już o jego 'dokonaniach' za czasów jego prezesury".

Grzegorza Latę jako najlepszego kandydata na szefa PZPN wskazało zaledwie 3 proc. tych, którzy wzięli udział w sondzie. Tyle samo przyznało z kolei, że nie ma w tej kwestii zdania. Ogółem do godz. 22.05 w sondzie Gazeta.pl udział wzięło 5031 osób.

Kto powinien zostać nowym prezesem PZPN? GŁOSUJ >>

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (1)
Kto na szefa PZPN? Kręcina, Lato, Czarnecki? 74 proc. z was: Żaden [WYNIKI SONDY]
Zaloguj się
  • safelogica

    0

    Jeśli Rysio Czarnecki nadaje się, oczywiście według niego, na szefa PZPN to ja nadaję się na wszystko co daje kasę.
    Politycy nie mają żadnych granic, przekroczyli Rubikon śmieszności już dawno. Rysio to oczywiście jeden z czołówki. Kto oddał na niego głosy i zrobił go europosłem??? Poza sprawdzeniem dowodu osobistego komisje wyborcze powinny mieć obowiązek sprawdzenia czy obywatel rozumie skutki swojej czynności. Obywatele powinni napisać ręcznie swoje imię i nazwisko i adres, ci co nie potrafią albo robią błędy ortograficzne w tych danych - wyeliminować z wyborów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX