Femen o Wojewódzkim i Figurskim: Wsadziłybyśmy ich do więzienia!

- Wojewódzki i Figurski? Najchętniej wsadziłybyśmy ich do więzienia! - mówi "Wprost"; Jewhenija Krajzman, jedna z najbardziej znanych aktywistek ruchu Femen. - Dobrze, że przynajmniej wyrzucili ich z pracy. Może zaczną się zastanawiać nad tym, co mówią - dodała.
Po kiepskim żarcie o gwałceniu Ukrainek, który na antenie radia Eska Rock, wygłosili Kuba Wojewódzki i Michał Figurski, Ukraina się zagotowała.

Femen zaś milczał i było to milczenie zastanawiające. Reakcji nie było też na Facebooku, gdzie aktywistki piszą o swoich akcjach. Powód? Femen był zajęty czymś innym: - Praktycznie codziennie organizowałyśmy akcje przeciwko Euro 2012 - mówi "Wprost" Jewhenija Krajzman.

"Przyglądamy się ich działalności"

Dwaj radiowcy zwyczajnie nie zmieścili się w grafiku. Na początku protestujący na okrągło Femen w ogóle nie zauważył istnienia Wojewódzkiego i Figurskiego.

Potem, gdy aktywistki znalazły czas, by przedyskutować sprawę, okazało się, że dwaj radiowcy zostali już potępieni i wyrzuceni. To wystarczyło: - Na tę chwilę jesteśmy usatysfakcjonowane, choć naszym zdaniem za te słowa powinni siedzieć. Przyglądamy się ich działalności. Protest będzie, jeśli jeszcze raz powiedzą coś podobnego. Oni uważają nas za mięso do zaspokajania swoich zachcianek albo za woły robocze. Nikt nie ma prawa tak traktować kobiet, nieważne czy z Ukrainy, czy jakiegokolwiek innego kraju - mówi Krajzman.

Więcej o Femenie przeczytasz w najnowszym wydaniu tygodnika Wprost .

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (65)
Femen o Wojewódzkim i Figurskim: Wsadziłybyśmy ich do więzienia!
Zaloguj się
 • bajczur21

  Oceniono 45 razy 21

  Oczywiście Figurski i Wojewódzki pełna kompromitacja. Ale pragnę zwrócić Waszą uwagę na wypowiedź tej Feminazistki, żeby ich wsadziła do wiezienia. Już sobie mogę wyobrazić jak wyglądałby Świat gdyby one przejęły władzę - wiezienia pełne samców za słowne naruszanie feminazistowkiej ideologii, specjalne obozy reedukacyjne dla niepoprawnych itp. Ponuro-przerażające.

 • head-cancer

  Oceniono 25 razy 15

  Feministki nawet nie zauważyły jak bardzo w tej swojej pogoni za równouprawnieniem upodobniły się do tych facetów. Stały się bardziej męskie i krwiożercze od niejednego krwiożerczego samca. To smutne bo faceci nie potrzebują facetów z cyckami. Mnie to osobiście bawi, ale chyba nie powinno. A tak poza tym to gołe cycki i goła kuciapa to może i zszokuje, ale trzynastolatka; chociaż w tych chorych czasach darmowego internetowego porno i to już pewnie mało kogo wzrusza. Reasumując - do garów dziewczyny bo wam się w dupach poprzewracało ;)

 • m_234

  Oceniono 20 razy 14

  Kobieca logika... walczą o wolność, a chcą zamykać za to, co ktoś powiedział.

 • peterliberty

  Oceniono 22 razy 14

  Niech przestana wiec protestowac przeciwko Lukaszence. Bo wsadzanie do wiezienia za slowo, to wlasnie w jego stylu. Blizej im do niego, niz im sie zdaje!

  liberalnydemokrata.blox.pl/

 • wintersun

  Oceniono 19 razy 11

  Ukraincy mysla, ze za niewygodne slowa wsadza sie ludzi do wiezienia. Coz nie mozna miec do nich pretensji, wszak tak sie u nich w kraju dzieje.

 • aazz91060

  Oceniono 17 razy 9

  Ty! Jewhenija. Jak sie nie ma mozgu, to sie pokazuje gola dupe i male cycki. Spadaj na drzewo.

 • jarzebiaknaczczo

  Oceniono 23 razy 9

  Prawdę powiedziawszy, to ta miernota świecąca odbitym światłem bystrzejszego kolegi, ten jak mu tam, no ten z taką paskudną twarzyczką przerośniętego przedszkolaka, rozkręcił całą aferę. To on rozmarzył się o gwałceniu. Chyba własna stara mu nie daje, stąd ten upust głodu seksualnego na antenie. Myślę, że nawet Wojewódzki zdębiał, słysząc co jego satelita-przydupas, bredzi. Ale niech ponosi konsekwencje tego, że sobie znalazł takiego głupawego giermka.

 • obywatel_nienumerowanej_rp

  Oceniono 28 razy 8

  > Wsadziłybyśmy ich do więzienia!

  A ja was do haremu...

 • glog

  Oceniono 7 razy 7

  do garów !! :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX