Wojewódzki "demaskuje" twórców Pudelka: "Zabawmy się w ich grę"

"Chętnie pokażę im, co to sensacja, plotka, komentarz" - pisze na swoim profilu na Facebooku Kuba Wojewódzki, zachęcając swoich fanów do wysyłania donosów dotyczących trzech twórców serwisu Pudelek.pl. Plotkarski serwis w przeszłości wielokrotnie krytykował Wojewódzkiego.
Do napisania komentarza na swoim facebookowym profilu skłonił Wojewódzkiego wywiad z założycielami portalu o2.pl i serwisu Pudelek opublikowany w "Rzeczpospolitej". "To jest serwis tak prześmiewczy i momentami głupawy, że aż śmieszny", "Co innego z dystansem przeczytać wiadomość, po której boki zrywasz, co innego zaczytywać się i na serio traktować niektóre informacje" - mówią twórcy o2.pl.

"Warto zapamiętać te nazwiska, bo harce są niezłe. Tych trzech muszkieterów dowcipu to MICHAŁ BRAŃSKI, JACEK ŚWIDERSKI i KRZYSZTOF SIEROTA" - pisze o nich Wojewódzki na swoim profilu (pisownia oryginalna - red.).

Dziennikarz cytuje następnie tytuły informacji z Pudelka "celem zerwania boków": "Zaniedbany grób ojca Kingi Rusin", "Tak wygląda c**j (skrót redakcji - red) w kasku" (poniżej zdjęcie Tomasza Lisa), "Jarek Kuźniar co wieczór pije przed snem butelkę alkoholu", "Natalia Kukulska nie dba o grób matki", "Edyta PKP pokazała pierścionek" (to o żonie Cezarego Pazury).

Wojewódzki zachęca do słania donosów na twórców Pudelka

"Mnie to bawi okropnie. Myślę, że panowie Brański, Świderski i Sierota zasługują już na miano celebrytów, bo w celebryckim kotle mieszają. Zabawmy się zatem w ich grę" - pisze i zachęca czytelników: "Jeśli znacie któregoś ze wspomnianych panów, może jesteście jego sąsiadem, może sikają w windzie, potrącili wam psa na pasach, może mają szpetne żony poznane w PKP albo mają laski lub facetów z ustawki to napiszcie do mnie. Chętnie pokażę im, co to sensacja, plotka, komentarz ;)) Zapraszam do wspólnej zabawy!!!" - kończy.

"Sensacja, plotka, komentarz" to hasło Pudelka. Serwis plotkarski otwarcie zachęca internautów do wysyłania donosów i zdjęć celebrytów. Portal w przeszłości wielokrotnie krytykował Wojewódzkiego, ostatnio podczas skandalu wywołanym wypowiedziami o "gwałceniu Ukrainek".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (13)
Wojewódzki "demaskuje" twórców Pudelka: "Zabawmy się w ich grę"
Zaloguj się
 • adalbert.13

  Oceniono 13 razy 7

  Jakub, ależ ty się miotasz, już swoją branże atakujesz w ramach ekspiacji.
  W życiu nie będę zabawiał się z psem a już z pudelkiem... przerąbane.

 • wolno-myslicielka

  Oceniono 8 razy 6

  Tak postąpiła w Czechach Helena Vondrackova - kiedy jej mężem został znany prawnik, wpadli no pomysł założenia strony internetowej na której umieszczali zdjęcia dziennikarzy w nietypowych , ośmieszających sytuacjach, którzy wcześniej pisali plotki i robili zdjęcia Helenie. Mieli pieniądze do tego by wynająć detektywów którzy śledzili ich życie prywatne.

  No i Helena później juz miała spokój od plotek i jej życie prywatne stało się intymne.

  Uważam, że to świetny pomysł by prześwietlić tych co plotkują.

 • ghirand

  Oceniono 12 razy 6

  Wojewódzki wpadł w histerię i pojechał po bandzie.
  Mogę pomóc w wyliczaniu brukowych tytułów, ale co to ma do rzeczy, czyli do Wojewódzkiego?
  Chyba nie chce skarżyć, że inni robią gorzej i im wolno.
  Kubie też wolno, ale od niego akurat wielu słuchaczy i czytelników oczekuje czegoś lepszego.

 • dodleymoore

  Oceniono 10 razy 4

  To jest tylko Pańskie lustro. Może się Pan przeglądać do woli w tej panoramie.
  Papparazzi-dziennikarstwo zrobiło i Panu 'autoportret'.
  Głodnemu chleb na myśli ale i głodny głodnemu wypomini;)
  A może to właściciele Pudelka wyznaczają granice i standardy szydery?
  Sami to rozstrzygajcie między sobą, tylko pamiętajcie - lider przegrywa;)

 • demolka666

  Oceniono 3 razy 1

  kubuś obraził się na gadziny, które uprawiają to samo co on - opluwanie, kłamstwa, oszczerstwa :) urocze :) to czy boli kogoś kogo opluwasz, odczujesz dopiero wtedy, gdy sam zostaniesz opluty - kubuś, rób swoje, pluj dalej, tym razem w tych którzy podobnie jak ty, żyją z opluwania innych ;)

 • majka_53

  Oceniono 8 razy 0

  chyba już wystarczy gadania o tych pajacach.

 • ciemnyludd

  Oceniono 7 razy -1

  WOJEWÓDZKI DAŁ DUŻĄ PLAMĘ i zamiast siedzieć cicho PRÓBUE NAS "EDUKOWAĆ" Mądrość sprawdza się wyłącznie W PRANIU, a po tej "przepierce" trudno już będzie uwierzyć w inteligencję Kuby...

 • tegepe

  Oceniono 9 razy -1

  Przestańcie nas epatować wypocinami tego gnojka! Niech po tym, co ostatnio dał z siebie, zamilknie przynajmniej na pół roku!!!!!

 • aniapuszek

  Oceniono 2 razy -2

  Wojewódzki był bezkarny i myślał, że zawsze tak będzie, a tu zaskoczenie, dostał po łapach i już jest ( tu cytat z Wojewódzkiego do jednego z kandydatów do jakiegoś programu w TVN), niestrawną parówką.

  Teraz Kubuś poczytał sobie, jak ludzie go lubią, a raczej nie lubią i pierwszy raz w życiu zrobiło mu się przykro, to jest dla niego bardzo nowe i przykre doświadczenie, bo dotąd był na fali, to on decydował, kto i co jest modne, co można myśleć i mówić. Więc teraz jest obrońcą poniżanych..... kto by pomyślał, jakie wszystko w życiu jest nieprzewidywalne....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX