Kuba Wojewódzki wróci na jesieni na antenę Eski Rock?

We wrześniu Kuba Wojewódzki może zacząć prowadzić w Esce Rock nowy program poranny - dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl. Wojewódzki nie chce komentować tych doniesień.
Według nieoficjalnych informacji podanych przez portal Wirtualnemedia.pl Kuba Wojewódzki od września będzie w pojedynkę prowadził program poranny Eski Rock. Szczegóły dotyczące nowej audycji nie są jeszcze znane.

Kuba Wojewódzki nie chce komentować doniesień portalu. Natomiast przedstawiciele radia twierdzą, że trwają prace nad nową formułą porannego pasma. Nie zaprzeczają, że mógłby w nim występować Wojewódzki.

Eska Rock zdjęła z anteny audycję Kuby Wojewódzkiego i Michała Figurskiego "Poranny WF" po burzy, jaką wywołały ich obraźliwe względem Ukrainek słowa. Wojewódzki mówił na antenie, że po porażce Ukrainy "zachował się jak prawdziwy Polak" i "wyrzucił swoją Ukrainkę". Figurski na antenie dodał: "Ja po złości jej dzisiaj nie zapłacę" oraz: "Powiem ci, że gdyby moja była chociaż odrobinę ładniejsza, to jeszcze bym ją zgwałcił".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (4)
Kuba Wojewódzki wróci na jesieni na antenę Eski Rock?
Zaloguj się
 • demolka666

  Oceniono 4 razy 4

  lata mi co ten starawy chłoptaś będzie robił, dla mnie może dawać doopy na rogu ulicy albo polecieć na marsa, to wyszczekane stare zero może się pochlastać

 • rotterdamus

  Oceniono 13 razy 1

  I nic nowego!!!Uklady i ukladziki i G***o z reakcji opini publicznej czy kogokolwiek.I tu nie chodzi o ta czy inna wypowiedz WiF,lecz o cala mechanike.Uklady i kasa-1 plan!!!
  Moralnosc i rzetelnosc w postepowaniu to juz prehistoria.Rzygac sie chce na ten paszol biznes i jego peryferie.A moze by tak Wojewodzkiego na Prezydenta?Czara glupoty Polakow by sie dopelnila.Choc i dzis brakuje juz nam pare kropel.A kabotnizm i hipokryzja maja sie wysmienicie.:(((+

 • sceptyq

  Oceniono 2 razy 0

  Kuba wracaj. Jest jeszcze tyle do naprawienia w Tuskolandzie. Musisz uświadamiać "prawdziwych Polaków" że gwałci się tylko ładne. Przykro mi z powodu sprzątaczki twojej mamy, szkoda że odeszła. Z drugiej strony teraz wiadomo skąd masz tak dużą wiedzę o Ukrainkach. Tylko dlaczego wypowiadasz się za "prawdziwych polaków" ?

 • tegepe

  Oceniono 12 razy 0

  Całe szczęście, że ten przygłup występuje w niszowym radyjku nie np. w Jedynce, Trójce czy w Radiu Zet!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX