Błyskawiczne kariery kuzynki Grada i brata Kwiatkowskiego w Krajowej Spółce Cukrowej

Kuzynka Aleksandra Grada, brat Krzysztofa Kwiatkowskiego oraz radny PO z warszawskiej Pragi - wszyscy zrobili błyskawiczne kariery w Krajowej Spółce Cukrowej, nie biorąc udziału w żadnych konkursach - informuje ?Rzeczpospolita?.
Monika Ziółkowska otrzymała pracę na stanowisku młodszego specjalisty ds. marketingu w Polskim Cukrze w 2010 roku, kiedy jej wujek Aleksander Grad, ówczesny minister skarbu, przygotowywał tę spółkę do prywatyzacji - czytamy w "Rz". Po czterech miesiącach awansowała na starszego specjalistę, a na początku 2011 roku została kierownikiem działu marketingu i promocji. Według informatorów "Rz" zanim objęła stanowisko młodszego specjalisty bez żadnego konkursu, pracowała m.in. w branży fryzjerskiej.

A jak się przedstawia kariera Sebastiana Kwiatkowskiego, brata byłego ministra sprawiedliwości? Jest równie szybka co Ziółkowskiej. Kwiatkowski zaczął pracę jako specjalista ds. analiz i informacji w departamencie aktywizacji zasobów. 1 stycznia 2012 roku został dyrektorem tego departamentu, żeby po pięciu miesiącach objąć stanowisko dyrektora, ale tym razem departamentu strategii i rozwoju - informuje "Rz".

Czytaj cały artykuł o kuzynach polityków PO oraz radnym, który gra w piłkę z Tuskiem i ich karierach w Krajowej Spółce Cukrowej

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (7)
Błyskawiczne kariery kuzynki Grada i brata Kwiatkowskiego w Krajowej Spółce Cukrowej
Zaloguj się
 • zaosie

  Oceniono 26 razy 26

  Jak widać każdy może robić super karierę, wystarczy tylko być znajomkiem kogoś kogo głupi lud przypadkowo wybrał. ALe nie dziwi nic. Wszystko już było, skoro Incitatus, ulubiony koń cesarza Kaliguli został senatorem, to i świnie w obecnych czasach też tego dokonują. W końcu w czym świnia jest gorsza od konia?

 • rstokczap76

  Oceniono 19 razy 19

  Może by tak dziennikarze śledczy,polityczni czy jacykolwiek wyjaśnili by raczej sprawę przeogromnego bogactwa Pana Balazsa ?Skąd stać było Go,nawet z ministerialną pensją na kupno ogromnych połaci
  Polski ? A przy okazji i Jego ówczesnych pobratymców politycznych?
  Wieść niesie,że jest właścicielem prawie całej wyspy Wolin?

 • jdkonrad

  Oceniono 12 razy 12

  nie matura, lecz chęć szczera
  ...zrobi z ciebie managera.
  przy poparciu z góry idzie jeszcze lepiej. tylko dokąd to prowadzi?! może polski sport na olimpiadzie jest tu papierkiem lakmusowym.

 • marekwalbrzych

  Oceniono 8 razy 8

  Totalne BAGNO!

 • tytus14

  Oceniono 4 razy 4

  Oj tam ,oj tam czepiacie się. skoro już tyle czasu są przy korytku to i dla rodziny jekiś ochłap zostanie.

 • rewolucja_wisi_w_powietrzu

  Oceniono 25 razy -1

  A lemingi i tak na złość Kaczyńskiemu zagłosują na Tuska!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX