To Michał Tusk zaaresztował samolot OLT. "Osobisty sukces"

Zatrzymanie jedynego samolotu należącego do OLT Express, którym chwalił się prezes Portu Lotniczego w Gdańsku, było w rzeczywistości sukcesem Michała Tuska - podaje "Wprost".
Prezes gdańskiego lotniska Tomasz Kloskowski chwalił się, że jego pracownikom udało się zaaresztować jedyny samolot należący do upadłej linii OLT. - To było sztuką. To świadczy o kompetencji zespołu Portu, wszystkich 250 osób, że potrafiliśmy wyłuskać jedyny samolot, który jest własnością OLT - chwalił się w Radiu Gdańsk Kloskowski.

"Wprost" twierdzi, że w rzeczywistości samolot wskazał pracownikom lotniska Michał Tusk, który pracuje w porcie. Przed dwoma tygodniami w rozmowie z tygodnikiem pochwalił się, że to on wskazał konkretną maszynę stojącą na płycie lotniska. Dysponował precyzyjnymi informacjami na ten temat, bo wcześniej wykonywał zlecenia dla OLT Express.

Samolot aresztowano w związku z wielomilionowymi zobowiązaniami OLT wobec gdańskiego lotniska. To jedyna maszyna należąca do upadłych linii - pozostały były w leasingu i po bankructwie opuściły kraj.Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (10)
To Michał Tusk zaaresztował samolot OLT. "Osobisty sukces"
Zaloguj się
 • adalbert.13

  Oceniono 7 razy 3

  Znaczy się doniósł tak jak donosił poprzednio.
  Ojciec tego młodego człowieka orzekł, że "nie każde oszustwo jest przestępstwem", musi cóś
  w tym jest.

 • tegepe

  Oceniono 9 razy 3

  No proszę, jaki gieroj!!!

 • america_n_beauty

  Oceniono 6 razy 2

  He he .. o k... mac :)) ale bohater, wskazał palcem, problem w tym, ze samolot jest oklejony znakami olt, w pewnym stopniu ulatwilo mu identyfikację :)) - no nic, order z ziemniaka powinien dostać i jakąś premię, tak ze 20 000 może być, zgadzam się jako podatnik.

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 5 razy 1

  A co słychać u kota Jarosława? "Wprost "się nie interesuje osamotnionym kotem,kiedy nie towarzyszy mu już Hofman?

 • kapitan_siekacz

  Oceniono 9 razy 1

  Najpierw Michał Donaldowicz był nielojalny wobec Portu Lotniczego przekazując informacje OLT. Potem Michał Donaldowicz "sprzedał" OLT przyczyniając się do zatrzymania samolotu. To się nazywa kręgosłup! Ma go zdaje się po tatusiu. Duuuuża kariera gwarantowana!
  "Wprost" - to jeszcze za słabo powiedziane o młodym, powinno być "Bohaterska akcja Józefa Bąka ocaliła kraj przed uprowadzeniem samolotu".

 • szatan_obserwator

  Oceniono 5 razy 1

  jestem pod wrazeniem! coz za sukces

 • haneczka0129

  0

  bohater narodowy się znalazł !

 • sundragonnet

  Oceniono 2 razy 0

  Misiek Tusk,nie Misiek,ale prawda test taka,że uziemili na gdańskim lotnisku starego,turbośmigłowego ATR-a,a zezwolili na odlot z Gdańska wszystkim odrzutowym Airbusom OLT-EXPRESS POLAND, cholera wie dokąd i z czym na pokładzie.

 • jtp2

  Oceniono 6 razy 0

  za ten wyczyn młody Tusk powinien otrzymać premię

  za poprzednie wyczyny -- zwolnienie z pracy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX