Amber Gold i sala obrad pełna. Oto magia telewizyjnej transmisji w praktyce

Dzisiejsze obrady sejmowe są w całości poświęcone sprawie Amber Gold. Na debatę przyszło wyjątkowo wielu posłów. Sala jest niemal pełna - a w Polsce to nie jest norma, oj nie jest...


Posłowie wrócili po wakacjach - zobacz co będą teraz robić >>

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (9)
Amber Gold i sala obrad pełna. Oto magia telewizyjnej transmisji w praktyce
Zaloguj się
 • adalbert.13

  Oceniono 17 razy 13

  Ciekawe czy tak samo będzie ja PiS wyprowadzi ostatnią złotówkę ze SKOKu.

 • andrzej1.61

  Oceniono 7 razy 5

  Cenzura w TV Trwam. Nadaje obrady sejmu z 10 sekundowym opóźnieniem (sprawdziłem pomiędzy Polsat News, Tvn 24, TVP Info i Tv Trwam), w przypadku niewygodnych wypowiedzi na przykład że Skok to dosłownie Amber Gold tylko sto razy większy przekręt.

 • ippix

  Oceniono 2 razy 0

  Ech... gwiazdy szklanego ekranu...

 • paw73

  Oceniono 14 razy -8

  Wszystko pod dyktando Donalda idzie, jak ustalono w nocy!

  2012.08.30 godzina 3/15 rano Warszawa ul.Parkowa z willi rządowej Premiera Tuska w towarzystwie Igora Ostachowicza i Pawła Grasia, wychodzą szefowie mediów mainstreamowych;Adam Pieczyński tvn24, Jan Szul TVP info, Jarosław Gugała Polsat Wydarzenia, Kamil Dąbrowa Polskie radio(dawniej TOK FM),Kamila Ceran TOK FM, Jarosław Kurski gazeta wyborcza, Tomasz Lis Newsweek.
  Cel tego spotkania był jeden, odwrócić uwagę od prawdy o AMBER GOLD i bardzo bliskich związkach rodziny Tusków i działaczy PO z przesłonięciami Pomorza i Europy. Amber Gold Plichta wypłacił tylko jednemu człowiekowi pieniądze ,a był nim Michał Tusk syn premiera Donalda Tuska PO.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX