Rutkowski znajdzie złoto Amber Gold?

Krzysztof Rutkowski zamierza zająć się sprawą Amber Gold. ?Obiecuję, że aż do wyjaśnienia sprawy będziemy trzymali rękę na pulsie? - zadeklarował na swoim blogu.


Słynne biuro Rutkowski Patrol oferuje pomoc pokrzywdzonym przez firmę Marcina P. Twierdzi, że nie oczekuje w zamian ani grosza. - Moje biuro detektywistyczne, całkowicie za darmo, obejmie opieką tych ludzi, będziemy działać na ich rzecz - napisał.

Rutkowski poinformował, że osoby zgłaszające się do niego po pomoc planują założenie stowarzyszenia pokrzywdzonych przez tę spółkę. - Postaramy się, by odzyskali swoje pieniądze - pisze na blogu. - Zajmę się poszkodowanymi przez Marcina P. - zapowiada.

Zanosi się na kolejne głośne śledztwo Krzysztofa Rutkowskiego. Od czasu historii z Katarzyną W. jego biuro zajmowało się m.in. sprawą śmierci żyraf z łódzkiego zoo.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (5)
Rutkowski znajdzie złoto Amber Gold?
Zaloguj się
 • choleryk_wwa

  Oceniono 7 razy 7

  Przy okazji niech poszuka złota Inków i Atlantydy..

  Kto jeszcze temu debilowi nastawionemu jedynie na pijar podstawia pod nos mikrofon?

 • adalbert.13

  Oceniono 6 razy 6

  Jasne, w mieszkaniu Katarzyny W. w Sosnowcu.
  Za podpowiedź nie biorę, w przeciwieństwie do ex detektywa R.

 • tegepe

  Oceniono 6 razy 4

  "Rutkowski znajdzie złoto Amber Gold?" - czy TOK FM to nowa bulwarówka? Nie ośmieszajcie się takimi njusami!

 • alien0

  Oceniono 6 razy 4

  Zadaje się , że ten gość jest skazany na 2 lata więzienia bez zawieszenia.....wyrok na razie nie jest prawomocny, ale jeśli się uprawomocni facio idzie do więzienia. Stamtąd tez będziecie zamieszczać z nim wywiady ?

  żenada...

 • m.gawka

  Oceniono 1 raz 1

  Jeżeli odzyska ukradzione przez AmberGold złoto lub inne walory, to będzie super bohaterem. Powinien być sowicie wynagrodzony.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX