Budynek TVP zablokowany. Komentatorzy nie mogli wejść do środka

Ekspertom zaproszonym do TVP Info nie udało się wejść do siedziby telewizji przy pl. Powstańców Warszawy. Przed budynkiem trwa pikieta zorganizowana przed środowisko ?Gazety Polskiej?.
- W studiu mieliśmy gościć prof. Antoniego Kamińskiego z Collegium Civitas i prof. Kazimierza Kika z Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Ale naszym gościom nie udało się wejść do budynku - powiedziała prowadząca TVP Info. Z zaproszonymi komentatorami rozmawiała telefonicznie.

- W demokratycznym kraju, w mało demokratyczny sposób, instytucja publiczna została otoczona przez protestujących, którzy zawłaszczyli sobie prawo do decydowania o tym, czy w demokratycznym państwie mają funkcjonować prawa obywatelskie, czy nie. Mnie dzisiaj moje prawa obywatelskie ograniczono, uniemożliwiono mi wejście do budynku - komentował na gorąco prof. Kik.

Z kolei prof. Kamiński mówił, że jego to nie pikietujący, a policja nie chciała wpuścić go do budynku. - W jednym miejscu wejście blokowała policja, w innym - protestujący - wyjaśniał prof. Kik. Obaj podkreślali, że pikietujący nie byli agresywni i panowała "przyjazna atmosfera".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (14)
Budynek TVP zablokowany. Komentatorzy nie mogli wejść do środka
Zaloguj się
 • sisi64

  Oceniono 5 razy 3

  Nie ma, kuźwa, mocnych na to rydzykowe bydło!

 • facet28krk

  Oceniono 2 razy 2

  Ofiary losu

 • przybysz212

  Oceniono 5 razy 1

  T. Sakiewicz to przecież jedyny prawdziwy i właściwy komentator. Reszta to reżimowe uczniaki. Sakiewicz na prezesa TVP!!!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX