Wciąż pikietują przed TVP. ?Totalna cenzura naszym orężem"

Kilkanaście osób wciąż protestuje przed siedzibą TVP przeciwko formie informacji, jaką prezentuje telewizja publiczna. Manifestujący przed gmachem przy placu Powstańców Warszawy spędzili całą noc. Są to głównie przedstawiciele Solidarnych 2010.
- Nie chcę zaakceptować zakłamywania informacji. W TVP pomijane są wiadomości o katastrofie smoleńskiej i kwestii zamienionych ciał ofiar - mówi Grzegorz Bartosik z Bytomia.

Stefan Mazgaj z Tychów uważa natomiast, że Telewizja Polska nie jest publiczna i kłamie.- Płacę podatki i abonament radiowo-telewizyjny i mam prawo oczekiwać od TVP rzetelnego informowania o tym, co dzieje się w kraju - podkreśla. Mazgaj dodaje, że naród powinien być uczciwie informowany, gdyż tylko wtedy będzie zdrowy.

Piotr, który przyjechał z Górnego Śląska, uważa, że TVP odsuwa od anteny dziennikarzy, którzy zajmowali się sprawą katastrofy smoleńskiej. Wskazuje, że w ten sposób swój program straciła Anita Gargas.

Banner: "Totalna cenzura naszym orężem"

Protestujący mają ze sobą biało-czerwone flagi i transparenty. Na jednym z banerów widnieją twarze premiera i członków rządu, a pod nimi napis "Totalna cenzura naszym orężem". Na innych można przeczytać: "Dość liberałów i lewactwa", "Odzyskajmy Polskę dla Polaków" i "Dość dyskryminacji katolickich mediów".

Pikieta pod TVP rozpoczęła się wczoraj i była częścią marszu "Obudź się, Polsko", w którym szli m.in. zwolennicy PiS, widzowie TV Trwam i czytelnicy "Gazety Polskiej" oraz członkowie "Solidarności". Łącznie - kilkadziesiąt tysięcy osób.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (11)
Wciąż pikietują przed TVP. ?Totalna cenzura naszym orężem"
Zaloguj się
 • papl1987

  Oceniono 17 razy 17

  Uwaga! Komunikat dla dziennikarzy TVP.
  Od dzisiaj będą tolerowane jedynie informacje utrzymane w duchu niezależności. Brak niezależności informacji zawartych w programach TVP będzie oznaczać możliwość narażenia się na połaskotanie za pomocą listewki służącej do podwiązywania pomidorów.
  Jednocześnie, uprzejmie informujemy o konieczności pokwitowania od Ostatecznej Naczelnej Redaktor Pani Ewa Stankiewicz, odbioru rozpiski zawierającej wytyczne o sposobie przekazywania informacji w duchu niezależności.

 • krukpl

  Oceniono 17 razy 17

  bardzo dobrze ze TVP przestaje utrzymywać tych niby dziennikarzy smoleńskich a jak są tacy dobrzy trwam ich przyjmie

 • ciemnyludd

  Oceniono 12 razy 12

  TVP-1 ku zgorszeniu Kartoflanych JUŻ SIĘ OBUDZIŁA.....Problem tylko w tym że nie po ich myśli...

 • przybysz212

  Oceniono 12 razy 12

  No cóż, każdy ma swój ulubiony sposób spędzania wolnego czasu i podnoszenia poziomu adrenaliny oraz ulubione rozrywki: jedni lubią spać, czytać książki, inni grillować, a jeszcze inni pikietować. I dobrze. Człowiek jako wolna istota ma prawo spędzać swój wolny czas tam, gdzie najbardziej lubi :-D

 • demolka666

  Oceniono 9 razy 9

  jeśli maja zgodę na protest, to niech protestują, ale jeśli nie mają zgody... to powinni stanąć przed sądem, dostać pieniężną karę (powiedzmy po 100 tysięcy na łeb) i po ptakach :)

 • peter-123

  Oceniono 8 razy 8

  Holota z PISu rzwala panstwo polskie.

 • uszatek_2

  Oceniono 6 razy 6

  ...rozpędzić pałami i skierować na przymusowe leczenie !!!!!!!!!!!!!!

 • rysiekbargiel

  Oceniono 5 razy 5

  Wogle to dziwię się telewizji, że takich przygłupów i ich pochody pokazują.Ten rydzyk i jego przydupas kaczyński powinni być leczeni psychjatrycznie,no ale głupich się nie produkuje oni się rodzą sami.A Pan Bug tak wspaniałomyślny tego nie przewidział

 • pannamarianna777

  Oceniono 2 razy 2

  Każdy człowiek musi pójść "na bok" i tego co w nadmiarze pozbyć się. Dobrze byłoby zwrócić uwagę, jak załatwiają sprawę protestujący. Bo "sprawa" ciekawa nie jest i zapach ma nie najlepszy. A jak odejdą wracać "nie muszą"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX