Kwiatkowski o słowach Jońskiego: Jestem zaskoczony i zażenowany. To nie powinno się zdarzyć

- Jestem zaskoczony i zażenowany tą wypowiedzią. Ona nigdy nie powinna się zdarzyć - mówił Krzysztof Kwiatkowski w TVN24, komentując słowa Dariusza Jońskiego, rzecznika SLD, który stwierdził, że Joanna Mucha powinna złożyć rezygnację i zająć się ciążą.
Joński odniósł się w ten sposób do sejmowych plotek na temat rzekomej ciąży Joanny Muchy. - Plotkami się nie zajmuję, ale tak mówią. Tym bardziej, jeśli jest w ciąży, nie ma czasu i chce się zająć ciążą, a później swoim dzieckiem, tym szybciej powinna złożyć rezygnację i kibicować z boku - argumentował Joński, który żąda dymisji Muchy.

- Jestem o tyle zaskoczony, że Dariusz Joński, który jest posłem z mojego okręgu, jest posłem, który się wyróżnia, realizuje swoje obowiązki parlamentarne, jest posłem aktywnym, a tutaj wypowiedź, która nigdy nie powinna się zdarzyć - mówi Kwiatkowski. - Jestem przekonany, że pan poseł jak najszybciej przeprosi panią minister - dodaje.

Były minister odniósł się także do samych plotek na temat Joanny Muchy. - Uważam, że to rodzice mają prawo jako pierwsi podzielić się swoją radością, jeśli jest to oczywiście prawda, że spodziewają się potomka - przekonywał.

Szanujmy rodziców, szanujmy matki, szanujmy ojców - zaapelował.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Komentarze (4)
Kwiatkowski o słowach Jońskiego: Jestem zaskoczony i zażenowany. To nie powinno się zdarzyć
Zaloguj się
 • jo_laska_nebeska

  Oceniono 1 raz 1

  To Joński zmienił partię??? Już nie jest rzecznikiem SLD tylko Ruchu Palikota????? No, no..... Co na to Ruch Palikota??... no bo SLD to na rękę, bo pewnie odcina się od tej durnej wypowiedzi SWOJEGO RZECZNIKA... a może i nie?..... Co do wypowiedzi PANA POSŁA, obojętnie z jakiej partii, zwyczajnie.. słów brakuje.... LUDZIE! KOGO WY WYBIERACIE DO SEJMU!!!! Przecież poseł WAS REPREZENTUJE!!! Czy WY, WYBORCY, wstydzicie się?... nie tylko za tych posłów ale i ZA SIEBIE?....

 • kiki_pawelek

  Oceniono 1 raz 1

  "komentując słowa Dariusza Jońskiego z Ruchu Palikota"
  "Joński, który jest rzecznikiem RP,"

  A nie jest czasem z SLD ten Jonski..? ;))

 • nikodem51

  0

  Tak własnie wygląda wrazliwość lewicowa. .Zakłamane towarzystwo

 • parabellum.p08

  0

  Na chamstwo jest tylko jedna metoda. Infamia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX