Ks. Olszewski o okładce: "Wprost" zamieścił moje zdjęcie bez zgody. I promował satanizm

Na okładce "Wprost" zamieszczono zdjęcia Nergala i egzorcysty, ks. Michała Olszewskiego. Okładka wywołała oburzenie kapłana. - To promocja satanistycznych wynaturzeń - uważa ks. Olszewski. I zaznacza, że jego zdjęcie wykorzystano bez zgody i wiedzy.
- Zrobiono to [zestawienie z Nergalem - red.], by w jakiś sposób wyostrzyć temat i sprawić, że wywiad z Nergalem nie przejdzie niezauważony - napisał ksiądz Olszewski w oświadczeniu zamieszczonym na stronie wpolityce.pl. - Nie mogę się więc oprzeć przekonaniu, że jest to "wprost promocja" obleśnej formy satanistycznych wynaturzeń, a nie próba wskazania na zagrożenie, jakie niesie ze sobą satanizm - dodaje egzorcysta. I zaznacza, że nie dawał zgody na wykorzystanie jego fotografii.

Co na to wydawca "Wprost"? - Zdjęcia zostały wykonane przy okazji innej wypowiedzi księdza Olszewskiego dla tygodnika "Wprost" i za jego zgodą - pisze przedstawicielka Platformy Mediowej Point Group SA w oświadczeniu wysłanym Presserwisowi.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (9)
Ks. Olszewski o okładce: "Wprost" zamieścił moje zdjęcie bez zgody. I promował satanizm
Zaloguj się
 • xymeon_x

  Oceniono 35 razy 25

  hmmm idąc tym tokiem myślenia wydawcy .... czy jak wydawca zrobił mi zdjęcie do gazety 10 lat temu, na łące jak ganiam motylki, to może sobie to zdjęcie teraz wykorzystać ilustrując artykuł o gwałcie na nocnym stróżu ??

  coś nie halo z tymi naszymi mediami... robią taki nierzetelny szajs a później się dziwią, że im sprzedaż/oglądalność spada..

 • demolka666

  Oceniono 27 razy 9

  wynaturzeniem jest to co robi ten ksiądz olszewski egzorcysta :) a mamy niby XXI wiek, w którym lądujemy na marsie... nie jest to przedziwne wszystko? im jesteśmy mądrzejsi, im większą wiedzą dysponujemy, tym bardziej przegrywamy z ciemnogrodem katolickim czy muzułmańskim... potworne :)

 • ojciec.scholastyk

  Oceniono 17 razy 9

  Takie diabelskie czasy- proszę pana egzorcysty...
  Wczoraj media zamieszczały reklamę pewnej marki samochodu bez ostrzeżenia o "lokowaniu produktu".

 • panczo44400

  Oceniono 29 razy 7

  chamstwo.. ciekawe co byście powiedzieli wielcy obroncy lisa, jakby ktoś wasze zdjecie umiescił bez zgody, obok zdjecia prosiaka i dał do gazety, to ze sie zgadzam na zdjecie do gazety, bo np, wsyłam przepis na ciasto, nie znaczy, ze mozna mnie dać na okładke ze np. prosiem

 • parabellum.p08

  Oceniono 39 razy 7

  Komuniści jakoś sobie radzili z Szatanem....4 egzorcystów.
  W wolnej, konkordatowo ubogaconej, wyświęconej Polsce - 120 !
  ...a miał zstąpić na TĄ ZIEMIĘ...DUCH (?!).....
  Pytam... Do kogo się zwracał Karol Kremówka ?..czyim był agentem?....
  Czekam na /tylko poważne/ odpowiedzi.

 • ciemnyludd

  Oceniono 21 razy 7

  SATANIZM to paradoksalnie najsilniej promuje Kościół Katolicki... za pomocą E G Z O R C Y S T Ó W....

 • yamako

  Oceniono 19 razy 5

  Idiotyczne szopki egzorcystów byłyby nawet zabawne, gdyby nie to, że często łączą się z dręczeniem osób chorych psychicznie. Na ciemnotę nie ma rady.

 • pandada

  Oceniono 3 razy 3

  zestawienie rozsądnego i sympatycznego artysty z dziwolągiem uganiającym się za zmyślonymi upiorami. I co tu jest wynaturzeniem?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX