Komentarze (31)
"Cezary Gmyz chciał tym tekstem podpalić państwo" [KOMENTARZE]
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • agap.e

  Oceniono 6 razy 0

  Rzeczpospolita od razu odwołała słowa o materiałach wybuchowych.
  Kiedy to samo zrobi Wyborcza i jej redaktorzy,którzy wielokrotnie kłamali i wypisywali bzdury o wydarzeniach z dnia katastrofy?

 • panto_krator

  Oceniono 2 razy -2

  Prokuratura Wojskowa NIE zdementowała informacji Rzeczpospolitej, tylko ich (jeszcze) nie potwierdziła, czekając na końcowe badania i wyniki, które będą zapewne zbieżne z ustaleniami red. Gmyza, który jednoznacznie stwierdza, że ma informacje z 4-ech niezależnych od siebie źródeł, które są ... pewnikiem.

 • srbm

  Oceniono 2 razy -2

  Blumasztajn znany z tego,ze chodzi po mieście z kartka pier.. nie rodzę zaczyna bredzić coś o pożarach

 • prawdziwykermesz

  Oceniono 6 razy -2

  Blummenstein oraz inni szmaty ze kompromitowanych i tendencyjnych brukowcow typu Polityka, GW, Newsweek czy Wprost niech sie juz lepiej nie wypowiadaja. To czysta hipokryzja wytykac przez nich dzis cokolwiek Rzeczpospolitej

 • chri-s48

  Oceniono 20 razy -6

  To prawda, skandaliczne jest zachowanie rządu na próbę destabilizacji państwa poprzez urządzanie cyrku medialnego na szeroką skalę przez opozycję PiS-owską. Chyba ,że miało to za zadanie ośmieszenie teorii spiskowych serwowanych przez lud smoleński z Macierewiczem na czele i wpuszczenie w maliny samego prezesa. Na dwoje babka wróżyła - tylko która wróżba się spełni ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX