Passent: Szczęśliwa Ameryka, że nie musi wybierać mniejszego zła, tylko większe dobro

Zazdroszczę Ameryce, że ma prawdziwy wybór, podczas gdy my musimy czekać na wybory jeszcze trzy lata, w międzyczasie kłócąc się o trotyl i o to, kto powinien był być na pogrzebie - pisze na swoim blogu Daniel Passent.
W wtorek po godz. 20 w Salonie Radia TOK FM Daniel Passent będzie rozmawiał ze swoimi gośćmi: Dorotą Warakomską i Januszem Reiterem i Andrew Michtą o wyborach prezydenckich w USA.

Daniel Passent na swoim blogu w przeddzień wyborów w Stanach Zjednoczonych przyznaje się, że bliższy jest mu Barack Obama i to na niego oddałby głos. "Sądzę, że Mitt Romney byłby nie gorszym prezydentem republikańskim niż Nixon czy Bush senior lub junior, ale gdybym miał głos, to oddałbym go na Obamę" - pisze Passent.

"Zazdroszczę Ameryce, że ma prawdziwy wybór, podczas gdy my musimy czekać na wybory jeszcze trzy lata, w międzyczasie kłócąc się o trotyl i o to, kto powinien był być na pogrzebie. Szczęśliwa Ameryka, że nie musi wybierać mniejszego zła, tylko większe dobro" - pisze publicysta "Polityki", nawiązując do awantury z powodu nieobecności władz państwowych na sobotnim powtórnym pogrzebie Ryszarda Kaczorowskiego i tygodniowego serialu po "wybuchowej" publikacji "Rzeczpospolitej".

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (5)
Passent: Szczęśliwa Ameryka, że nie musi wybierać mniejszego zła, tylko większe dobro
Zaloguj się
 • maciekblysk

  Oceniono 10 razy 6

  Pan Daniel Passent jak zwykle potrafi trzeźwo spojrzeć na rzeczywistość. Nic nie trzeba dodawać.

 • ciemnyludd

  Oceniono 8 razy 4

  Ameryka to jest taki kraj, któremu nawet PREZYDENT IDIOTA nie mógłby zaszkodzić.... Co niestety jeszcze nie sprawdza się u nas, POMIMO WAWELU...

 • ot48

  0

  "Passent: Szczęśliwa Ameryka, że nie musi wybierać mniejszego zła, tylko większe dobro"
  --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  A który jest większym dobrem zdaniem autora? Bo z wielu wypowiedzi Passenta można było się dowiedzieć, że PiS jest większym złem.

  Punkt widzenia zależy od miejsca siedzenia.

 • trombozuh

  Oceniono 3 razy -1

  Dlaczego to czerwone ścierwo jeszcze pokazuje swoją zakazaną mordę w prasie?

 • xxx11_w

  Oceniono 12 razy -10

  Daniel Passent, o którym śpiewał Jacek Kaczmarski w swoim „Marszu intelektualistów”. Dzielny wyznawca reżimu Jaruzelskiego, który figuruje w dokumentach IPN jako TW „John” lub TW „Daniel” może wam opowie o okolicznościach, w jakich miał przyjmować pieniądze za informacje, które przekazywał służbom komunistycznym. Bryluje on dziś w różnych komentatorskich „lożach”

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX