Komentarze (385)
Gmyz o dr. inżynierii, który "zagiął go" w TOK FM: "Jego zarzuty są po prostu debilne"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • rosenrot1655

  Oceniono 31 razy 31

  Teraz tak fisiakuje, a dlaczego nie powiedział wprost swojemu oponentowi, że jego tłumaczenia są debilne? Potrzebował chyba kilkudziesięciu godzin na wymyślenie kolejnej bzdury. Zwykły tchórz z pana redaktorze Gmyz. I tym oto sposobem stoczyłeś się pan w całkowicie na prawo, wyrzuciwszy ostatnie resztki obiektywizmu.

 • konigin

  Oceniono 30 razy 30

  Gzyms przegapil kolejna okazje, zeby sie przestac dalej pograzac (o ile to w ogole jest mozliwe). Smieszny glupiec.

 • stefan_psychiatra

  Oceniono 28 razy 28

  Z jednej strony dr. inżynierii pytający o podstawowe informacje, wartości, parametry - jednym słowem o konkrety. Z drugiej, dziennikarz ignorant, który uważa to za debilne. Debilne to jest być takim dziennikarzem jak Gmyz, który umiejąc pisać sądzi że posiadł wszelką wiedzę. Pajace, to się pokazuje w cyrku.

 • jarekwien

  Oceniono 28 razy 28

  Tja... debilne wykszalciuchy... inzyniery, doktory, profesory.. komu to potrzebne. Gmyzy sa potrzebne. I Macierewicze. Precz z rozumem, niech zyje idea!

 • j4s4

  Oceniono 28 razy 28

  ... to wypracowanie Gmyza i jego wypowiedzi są debilne! Nie chciało mu się, jak prawdziwemu dziennikarzowi sprawdzić na przykład na lotniskach jak często takie "wykrywacze" wywołują "alarmy", i jak często te alarmy są prawdziwe? Ja po prostym wyszukiwaniu znalazłem przypadek alarmu wywołanego przez ciasto ozdobione czekoladą! A ile jeszcze wyrobów wywołuje takie alarmy, tego już kiepski dziennikarzyna Cezary Gmyz nie umiał się dowiedzieć! Rozumiem że w programie jego studiów nie było chemii, ale ona zabiera się za śledztwa, a do tego brakuje kwalifikacji! To co on robi kwalifikuje go na ludowego komisarza a dyskwalifikuje jako śledzcego!

 • dante_waw

  Oceniono 30 razy 28

  czy mozecie juz przeniesc doniesienia z tweetera tego "dziennikarza", do rubryki pudelek, albo deser.... tam gdzie jesgo miejsce

 • aqqwa

  Oceniono 27 razy 27

  Zadzwonił słuchacz i zadał pytanie, bo którym red. Gmyz zaczął się jąkać i pleść dyrdymały, że swoją humanistyczną główkę nie będzie sobie nauką zaprzątać bo to taaaakie nuuudne.

  Teraz na dr. Szewczyka zaczyna się nagonka, "zarzuty są debilne", sprawdzanie kim jest, czy ktoś nim kierował, czy to nie był "spisek".

  W tym kraju niedługo nikt normalny się nie odezwie bo zaraz go smoleńczycy publicznie zaszczują i zgnoją, nawet za sam fakt, że śmiał zadać fachowe pytanie.

 • pabloignazzo

  Oceniono 27 razy 27

  Żenua, panie Gmyzie, zejdź Pan z dachu, nie psuj gontów!

 • axenrolle

  Oceniono 28 razy 26

  - Muszę powiedzieć, że mnie pan tutaj zagiął - ta wypowiedź według Gmyza została totalnie zmanipulowana. I tu niestety muszę przyznać racją Gmyzowi , pamiętając sposób wysławiania się Gmyza jego wypowiedź musiał wyglądać tak a nie inaczej : - Muszę aaaaaaaa powiedzieć, że yyyyyyyy mnie aaeeeee pan yyyyyyy tutaj zagiął eeeee.

 • bkg11

  Oceniono 23 razy 23

  Nie ma to jak prawdziwa klasa. Zgadzanie się na formułę w TOK FM na zadawanie pytań przez słuchaczy, a potem podsumowanie z ironią - debilne zarzuty dr Szewczyka. No brawo Gmyz, dzieciaki mogą się od ciebie kindersztuby uczyć.

 • akop123

  Oceniono 23 razy 23

  Wiarygodność artykułów prasowych proponuje określać w gmyzach, tak jak trzeźwość w biskupach.

 • noel1

  Oceniono 21 razy 21

  Panie Gmyz Panu zostali tylko słuchacze "RADIA MARYJA" Jestem przekonany,że w nawet większość w "PIS -ie" w to nie wierzy co Pan wygaduje, a co dopiero z pozostałymi?.

 • texeira

  Oceniono 20 razy 20

  Dobrze - wytłumaczę wszystkim BARDZO PROSTO w krótkich zdaniach:
  1/ Nie ma mowy o żadnych "wysokoenergetycznych jonach z materiałów wybuchowych", bo ion-mobility spectrometry to jedna z podstawowych technik wykrywania markerów materiałów wybuchowych nie materiałów wybuchowych
  2/ Nie istnieją markery w nitroglicerynie. Cząstki samej nitrogliceryny można wykryć na zasadzie produktu, ale niemal identyczny obraz produktów dają np. spalone niektóre kremy do golenia
  3/Istotne jest nie "wykrywanie materiałów wybuchowych" ale produktów świadczących o ich EKSPLOZJI. Materiały wybuchowe niekoniecznie muszą wybuchnąć. Mogą się spalić lub spalić detonacyjnie. Za każdym razem produkty reakcji są inne.
  4/Produkty reakcji każdego spalania osiadają inaczej na każdym materiale. Dlatego brak produktów spalania na bagażu a istnienie na pasach o niczym nie świadczy. I dotyczy to także materiałów wybuchowych
  5/Na koniec - ostatni zamach przy użyciu trotylu zrobił Ted Kaczyński, bo nie miał niczego innego. Urządzanie zamachu na samolot przy pomocy nadzwyczaj wrażliwego i niesterowalnego trotylu, którego markery można wykryć nawet w powietrzu jest równie celowe jak wejście do samolotu z bomba z czarnego prochu i ma tyle samo logiki.
  Oczywiście są tacy co wiedza lepiej. Ja jednak będę się opierał na fizyce i materiałoznawstwie

 • muszkieter

  Oceniono 20 razy 20

  Artykuł Gmyza był "ustawką" uzgodnioną z PISem. Mogę się założyć, Iż Czaruś za chwilę znajdzie posadę w gazecie polskiej lub innej podobnej gazetce. Tam trotylu jest pod dostatkiem...

 • konrad9955

  Oceniono 20 razy 20

  Geniusz Gmyz, zawsze na posterunku, gotowy do opowiadania farmazonów.

 • l.george.l

  Oceniono 19 razy 19

  Jak takiego debila można było zatrudnić w jednym z najważniejszych polskich dzienników. Całe szczęście, że i naczelny wyleciał na zbity pysk, bo chyba personel dobierał pod swoje możliwości intelektualne.

 • ted_imigrant

  Oceniono 18 razy 18

  Z trudem, ale dotrwałem do końca pańskiego wywiady, panie Gmyz.
  Nie wypowiadam się na temat pana profesjonalizmu, a raczej jego braku - napiszę tylko tyle.
  1) tak to jest jak za dziennikarstwo śledcze, w którym istotę sprawy stanowią badania techniczne i naukowe "bierze" się teatrolog, którego najbliższym marzeniem zrobienie magisterium i uzupełnienie kolekcji tytularnej (by nie odstawała ona od kolekcji gromadzonej przez syna). Dla teatrologa nie jest ważne ile tych ppm-ów było. On określa to pojęciami: mało, dużo,
  2) dla teatrologa zajmującego się tematami jak wyżej, nie jest istotne pojęcie materiału wysokoenergetycznego. Ważne jest to co to MOGŁO być! Mógł być trotyl - TO NA PEWNO BYŁ to TROTYL. Gdyby informator przekazał teatrologowi, że było tam zwierzę o czterech nogach i do bajeczki pasowałby koń - TO NA PEWNO był to KOŃ,
  3) amerykańska zasada "bądź pierwszy, ale przede wszystkim miej rację" teatrologów zajmujących się tematami jak wyżej NIE DOTYCZY. W kraju takim jak USA nie pisałbyś pan nawet do brukowców. Odszkodowania za wypisywanie nieprawdy są tak wysokie, że nawet one nie chciałyby pana zatrudnić,
  4) oskarżanie demokratycznie wybranego Prezydenta RP o wywołanie podziału narodowego (Pałac Prezydencki i likwidacja krzyża) może zrozumieć tylko teatrolog zajmujący się tematami jak wyżej.

  Panie Gmyz to już jest mój prywatny osąd:
  1) nie mam zaufania do ludzi, którzy każdego znajomego nazywają przyjacielem,
  2) nie mam zaufania do ludzi, którzy w sprawach, których nie mają najmniejszego (powtarzam: najmniejszego pojęcia) wypowiadają się w sposób autorytatywny (w pana przypadku nawet autorytarny)
  3) nie mam zaufania do nieudaczników,
  4) nie mam zaufania do ludzi, którzy argumenty fachowców, ekspertów nazywają DEBILNYMI,
  5) nie mam zaufania do ludzi, którzy nie potrafią zrozumieć wiedzy przekazywanej przez informatorów.
  6) nie mam zaufania do ludzi, którzy Z WIEDZY CZYNIĄ PIERDOŁY.

  Panie Gmyz, kto panu dzisiaj zaufa:
  1) pana informatorzy - NIE
  2) ludzie, którzy wiedzą co to jest logika i posługują się nią w życiu - NIE

  Ale niech się pan nie martwi - co jakiś czas można przecież napisać jakiś komiks.

 • mieszaniec-zopola

  Oceniono 20 razy 18

  Panie Gmyz, sam Pan jesteś technicznym i matematyczno-fizycznym debilem. 99% procent Was dziennikarzy, to "miękisze" po filologii polskiej albo historii. 99% z Was miało w ogólniaku problemy z matematyką, fizyką i chemią. Mówić do Was o sprawach z zakresu nauk ścisłych i techniki można z równym powodzeniem jak gadać do otwartego sedesu. Moim zdaniem jesteście zupełnie zbędni w tej ilości. Powinno was być jedna piąta z tego co dzisiaj trzeba utrzymywać. Jeszcze każecie sobie płacić wory pieniędzy za wypociny, które produkuje przypadkowy komentator z forum, chociażby ja. W czym ja jestem gorszy jako dziennikarz? Jutro mogę iść do Rzepy i popierdzielać takie gnioty jak wy to robicie, patrząc na sufit i wróżąć z zastygłych fusów na dnie filiżanki.

 • executioner

  Oceniono 18 razy 18

  Że też takiego tłumoka ktoś zatrudnił w charakterze redaktora...

 • dungala

  Oceniono 17 razy 17

  A jakie mają być jeśli fachowiec rozmawia z teatrologiem specjalizacja cyrku? Gmyz takiego leszcza jak ty to Polska ziemia jeszcze nie nosiła. Ty jesteś glupszy niż Kaczyńskie razem wzięte.

 • signal

  Oceniono 18 razy 16

  Gmyz pisowski sługusie jesteś skończony

 • signal

  Oceniono 16 razy 16

  No i jak z takim pis kapciem nawiedzonym można o czymkolwiek dyskutować

 • zdrufko

  Oceniono 18 razy 16

  A czego spodziewać się po takim Gmyzie

 • spind6

  Oceniono 15 razy 15

  Zaraz zaraz ktoś tu zwariował? Oczernianie i deprecjonowanie jakiegoś słuchacza, który wzburzony spontanicznie zatelefonował do radia i zabrał głos nieprzygotowany do precyzyjnej wypowiedzi z kilkudniowym przygotowywaniem dziennikarskiego artykułu do Rzeczpospolitej, który miał wstrząsnąć Polską?

  Gmyz, znaj proporcje zanim zaczniesz kogoś gnoić!
  Chciałeś ośmieszyć dr Szewczyka, a wyszło odwrotnie.

 • tadec

  Oceniono 15 razy 15

  Kilka dni temu moj synek wrocil z przedszkola i zaczal opowiadac jakies absurdalne historie. Za porada lekarza zrobilismy szybkie badanie przesiewowe.W kale laboratorium wykrylo drobnoustroje zwane gmyzoidami.Jestesmy przerazeni....

 • strass1

  Oceniono 15 razy 15

  Nie dziwujta się ludzie że Gmyz się miota przeca on i pis-owiec i teatrolog. On nawet historykiem nie jest,to gdzie mu tam do nauk ścisłych,tych z klas gimnazjalnych.

 • troque

  Oceniono 15 razy 15

  Teatrolog zajmujący się fizyko-chemią z pozycji eksperta :) Co tutaj jeszcze dodać Gmyz? Może jeszcze braki w warsztacie dziennikarskim?

 • guru133

  Oceniono 15 razy 15

  Jeżeli tu coś lub ktoś jest debilny, to tylko były, zindoktryzowany przez kaczystów, redaktorzyna Gmyz. W każdym razie tuszę iż żadna poważna redakcja nie zatrudni tego skompromitowanego chłystka.

 • ed-59

  Oceniono 17 razy 15

  Prawie analfabeta Gmyz niedouczony dziennikarz kwestionuje wiedzę i umiejętności naukowca z tytułem doktorskim.Gmyz już za swoje kłamstwa pracy jako dziennikarz pracy nie powinien dostać ale kłamliwa Gazeta Polska przyjmie go jak bohatera.Albo Lisicki Wildstein Zienkiewicz Karnowscy oczerniają pracodawcę który im płaci.Niech idą do mediów Rydzyka i Gazety Polskiej tam im pracodawca Rydzyk i Sakiewicz pozwolą wylewać żale i pretensje na rządzących

 • 1-mark-adams

  Oceniono 14 razy 14

  Gmyz: słuchaj uważnie, tylko się skup. Od dzisiaj nie będzie się mówić : co za debil, tylko : co za Gmyz

 • krytyk54

  Oceniono 14 razy 14

  No i objawił się nowy geniusz, dla którego fachowcy są debilni. Chylę czoła przed nowym guru i nieudanym redaktorem w jednej postaci.Gratuluję dobrego samopoczucia.

 • cozano

  Oceniono 11 razy 11

  No coz, czlonkow Zakonu Smolenskiego nic nie przekona, wrecz przeciwnie - kazdy co nie ma takiej samej wiary, bedzie debilem, zdrajca, masonem, komunista....az w koncu cyklista.

 • stoperan12

  Oceniono 11 razy 11

  Panie Gmyz zachowaj pan przynajmniej resztki ucywilizowania bo wiedzy za grosz pan nie masz. Te wasze pisowskie dyrdymaly osiagnely już poziom absurdu

 • camaro666a

  Oceniono 11 razy 11

  Panie Cezary, pana zycie jest ironia

 • wisniowysz

  Oceniono 11 razy 11

  "Z idiotami się nie dyskutuje - najpierw sprowadzą do swojego poziomu, a potem powalą doświadczeniem."

  Pan Gmyz nie ma pojęcia na jaki temat pisze i co mówi, a w dodatku "ppm" to dla niego jakaś wielce tajemnicza jednostka ( śmiechu warte ).

  Kończ waść wstydu oszczędź - szkoda czytać gazety jak takie "orły" tam piszą.

 • maksymal_nie

  Oceniono 11 razy 11

  na szczęście "gzyms" stracił możliwość wpływania na tysiące ludzi, zostały mu dziesiątki, ale dla niego to nie ma znaczenia przecież czy tysiąc czy dziesięć :)

 • mr_gm

  Oceniono 10 razy 10

  Gmyz , to typ psuedudziennikarza, który z licznikiem Geigera poleci na hałdę węgla, a potem napisze, że węgiel w Polsce skażony jest uranem.

 • stanislawwiejak

  Oceniono 10 razy 10

  Panie Gmyz jeżeli Pana słowa " tu mnie Pan zagiął' miały coś z ironii to gratuluję poczucia humoru. Facet po prostu Pana wypunktował jak na ringu. Nie dopatrzyłem się manipulacji w przekazie radiowym jak to Pan sugerował tylko po prostu fachowiec w tej brażny ośmieszył niefachowca czy jak kto woli "humanistę" I "to by było na tyle" jakby to skomentował nieodżałowany profesor Jan Tadeusz Stanisławski.

 • ciotka_ltd

  Oceniono 12 razy 10

  @talking_head

  Szelag wyslal swoja ekipe, by was, durnie, do konca osmieszyc razem z wasza teoria spiskowa i zabawnym 'zamachem' na najgorszego polityka wspolczesnej Europy.
  W owym czasie juz byly znane wyniki 'amerykanskiego laboratorium', ktorym Kaczynski rzad straszy, a ktore stwierdzilo obecnosc 'materialow wysokoenergetycznych' na pasie bezpieczenstwa, ale juz nie na rekawie ofiary katastrofy smolenskiej. De facto: wyklucza to 'zamach', pozostaje wyjasnic, skad ten 'trotyl' (i czy to trotyl) na czesciach samolotu.
  Swoja droga polska prokuratura stwierdzila toto na ok. 30 fotelach i dopiero analizy laboratoryjne (lacznie z ta amerykanska) pokaza, czy moglo to byc 'zainfekowanie' OBU samolotow przez polskich zolnierzy, przewozonych nimi z Afganistanu; ta 'prezydecka' TU-tka zaledwie pare dni przed Smolenskiem.
  I widzisz, szaraczku, jak ty gowno wiesz?
  Tych badan wczesniej nie prowadzono, bo przyczyny katastrofy sa ewidentne: ladowanie bez elektronicznego naprowadzania na slepo, we mgle jak mleko, ale gdy 'rodziny smolenskie' zaczyna prowadzic niepotrzebne dochodzenie na wlasna reke w celi wyludzenia wyszszych odszkodowan, to prokuratuta musi byc na to przygotowana.
  By the way: Kaczynskli chce nieszczesna Marie wykopywac w nadziei, ze 'materialy wysokoenergetyczne', ktorych zabraklo na jej bluzce, znajda sie cudem na jej ciele. Coz, jej brat niedawno zmarl i nie ma komu dzis jej ciala przed pazerna rodzinka bronic...
  Smutne i zenujace.

 • okul_wr

  Oceniono 10 razy 10

  Panie Gmyz- do Rydzyka i gazetkę prafialną prowadzić- do tego pan się nadaje.

 • jkdino49

  Oceniono 10 razy 10

  Na debila to tu wyszedł sam redaktor Gmyz!

 • k-marian51

  Oceniono 12 razy 10

  Gmyz debilu, wpisz sobie w Google słowo i sprawdź:
  Ppm (z angielskiego parts per million), część na mln, 1 ppm = 10-4% (10–6), sposób wyrażania stężeń (np. pierwiastków występujących w ilościach śladowych). Czyli dr Szewczyk miał racje pytając konkretnie. A ty debilny dziennikarzu teraz odwracasz kota ogonem jak każdy pisowiec.

 • zalobanarodowa

  Oceniono 12 razy 10

  "Mniej niż śladowe". Mniej niż śladowe to jest zerowe.
  I ten debil jest dziennikarzem?

 • redlumek

  Oceniono 10 razy 10

  a co innego pozostaje? Tylko iść w zaparte że miał rację. Może w PISsie go kiedyś docenią.

 • mok33g

  Oceniono 12 razy 10

  Ja nie wiem czy ktoś jeszcze toleruje tego debila Gmyza. Nieuk i ignorant na miarę Macierewicza. Kto mu pozwolił w ogóle kończyć jakiekolwiek studia. Powinien być zastopowany od razu w pierwszym semestrze. Zgadzam sie ze sformułowaniem: Malo, ze ignorant i kretacz, ktory chcial miec swoje 5 minut, to jeszcze zwykŁy cham. TO NIE JEST ŻADEN DZIENNIKARZ!!!!! LUDZIE NIE ZATRUDNIAJCIE GO W ŻADNEJ GAZECIE. Chyba, że do pilnowania parkingu przed redakcją.

 • tia666

  Oceniono 10 razy 10

  kultura na poziomie dziennikarstwa.... ponizej krytyki,

 • mrmarmark

  Oceniono 10 razy 10

  no coż to za kreatura... ale jeszcze chwila i będzie "dziennikarzem" jakiegoś "ówarzam rze" lub "wpotylicę.pl" bo już pewnie zarobił na status męczennika

 • joymachine

  Oceniono 10 razy 10

  i kto tu wyszedł na debila...

 • cup_of_t

  Oceniono 9 razy 9

  "Zarzuty dr. Szewczyka są po prostu debilne(...)

  Brawo, Gmyz, za wypowiedz dokladnie oddajaca poziom twojej kultury osobistej. Takich teraz mamy dziennikarzy - chamstwo i prostactwo sie szerzy na gorze, to czego od zwyklych ludzi oczekiwac.
  A i jeszcze jedno: tylko w Polsce nikt nie wytknie dziennikarzynie, ze napisal artykul na temat o ktorym nie ma pojecia, a potem wykreca sie od odpowiedzialnosci za wlasne slowa twierdzac, ze jest humanista. Doucz sie najpierw, a potem artykuly pisz.

 • simonh

  Oceniono 9 razy 9

  Totalna kompromitacja pana Gmyza ! Po raz n-ty zrobił z siebie głupka. Ten osobnik nie ma zielonego pojęcia o
  zagadnieniu, a ścislej o jego technicznej stronie. Po prostu ktoś sprzedał ignorantowi kit, a ten łyknął go jak mlody pelikan ! Przecież pisanie literami na pół strony pierwszejstr. gazety że odkryto trotyl miało uświadomić wszystkim, ze w samolocie wybuchły bomby i teraz kadłub samolotu jest cały w trotylu, który eksplodował.
  Gmyz dał się wpuścic w kanał jak 5-letnie dziecko, a najgorsze że dalej brnie w zaparte udając (czyżby?) idiotę !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX