Komentarze (93)
"Owsiak poszedł pod prąd swojego elektoratu. To akt mądrości i odwagi"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • hajaszek

  Oceniono 5 razy 3

  Była kiedyś pewna Lola, która chciała zmienić świat
  a jeżeli mam byś szczery a od dzisiaj chcę być szczery
  to całkiem miły fakt

  Owsiak jest grubą Lolą, która chce zmieniać świat a zawsze będzie mentalna konserwatywna rada mędrców, która będzie miała coś przeciwko. Tak jak kontrowersje wzbudzał Kotański.

  Potrzeba więcej takich Lol

 • maxstirner

  Oceniono 11 razy 3

  Żakowski, Lis i Wołek - etatowe sumienie narodu według GW i reszty mainstreamu. Od lat te same znudzone gemby ta sama nudna pusta retoryka. Poczucie wyższości i przekonanie że wygłaszane "prawdy" są ostateczne. Podręcznik jedynie słusznej, "prawdziwie inteligenckiej" wizji świata klasy średniej. Nie czujecie, ze brak wam świeżości w tej GW?

 • martin933

  Oceniono 2 razy 2

  Bardzo cenie Owsiaka, ale komentarz, że poszedł przeciw Swojemu elektoratu to przesada. Za pierwsze elektorat Owsiaka jest ponad generacyjny. To, że zaktywizował młodych ludzi to prawda i bardzo mi się podoba. Ale uznanie i wrzucanie symbolicznej złotówki jest powszechne i ponad generacyjne. I twierdzenie, że poszedł przeciw Swojemu elektoratu to głupota. Młodzi ludzie nie są existencionalistami, nie widzą tylko siebie i ewentualnie Swoich potomków widzą również Swoich rodziców i dziadków. I to że, Owsiak zauważył problemy i w gediatrii to tylko trzeba bić brawa. I tyle.

 • jkredman

  Oceniono 6 razy 2

  a stwardniał mu podczas tego aktu strzelistego

 • buk.horror.dulszczyzna

  Oceniono 2 razy 2

  Cytat:
  W tym roku WOŚP zbiera m.in. na godną opiekę medyczną dla seniorów.
  Koniec
  w tym roku Orkiestra juz zbiera i nie na seniorów
  Tak ma być dopiero w przyszłym roku!!

 • legrange

  Oceniono 16 razy 2

  Moher każdy otrzymany grosz przekaże klechom lub wyda na święte obrazki. Wyrzucanie pieniędzy w błoto. Moher nigdy nie dał Owsiakowi na dzieci.

 • kazimirz

  Oceniono 1 raz 1

  Rynsztokowskie autorytety moralne juz rankiem zabulgotaly milosierdziem i troska o bliznich.
  Tym razem postepowe autorytety odkryly fenomen starosci i zwiazane z tym nowo odkrytym zjawiskiem przykre efekty uboczne.
  Nie rozumiem jedynie, jak mozna dyskutowac na temat wyimaginowanego problemu , ktory nie istnieje. Skoro Wladza Ludowa i stojace na jej czele Slonce Peru nie mowia o problemie i oczywiscie nic nie robia (bo i po co?), to znaczy, ze jest wszystko w porzadku!
  Takie rynsztokowe dyskusje z samego swiatecznego rana rodza we mnie podejrzenie, ze ta cala rynsztokowa historia jest dzielem dywersantow faszystowsko-katolickich i ma na celu rozniecanie niepokojow spolecznych w moherowych czesciach spoleczenstwa.
  Chwala Generalom!
  Niech sie swieci Slonce Peru, a woda splywa do Baltyku!

 • rozterka47

  0

  Wśród młodych ludzi jest wielu takich, którzy nie odcinają się od starości , chociaż nie zawsze potrafią się międzypokoleniowo porozumiec.
  Natomiast wielu z nich potrafi pomagac swoim starszym bliskim czy sąsiadom , myślę ,że młodzi ludzie pracujący dla Orkiestry równie chętnie będą zbierac na pomoc dla dzieci jak i starszych osób :)

 • kieliszki

  0

  Tak, bo licealiści normalnie to utożsamiają się z noworodkami, na które orkiestra zbierała najczęściej. Trudno się dziwić tej tożsamości, wszak licealiści i noworodki są z tego samego wora - wora: "młodsi od Żakowskiego".

 • el_sol_del_peru

  Oceniono 6 razy 0

  taaa - najpierw "zabierz babci dowód" i rechot "nowoczesnych europejczyków" a teraz jeden z towarzystwa się wykruszył to "zadumali się" nad starszymi, slabszymi...
  wzorzec obłudy

 • olias

  Oceniono 4 razy 0

  tak na marginesie - rozumiem że PRAWDZIWY Owsiak (nie ten Żakowskiego) nie traktuje ludzi, zwłaszcza swoich wolontariuszy jako "swój elektorat".
  Co też temu idiocie (Żakowskiemu) strzeliło do łebka? Obserwując jego coraz to mądrzejsze mędrkowania odnoszę wrażenie że gość ocipiał od polityki. Chyba że to tylko zwyczajna choroba umysłowa.

 • demolka666

  Oceniono 2 razy 0

  to owsiak ma swój elektorat??? coś takiego, tyle lat go znam i podziwiam i nie widziałem, że jestem jego elektoratem heheheh :)))

 • szatan_obserwator

  Oceniono 12 razy 0

  nie wiem co oni biora ale moze zakowski odleci w kierunku kranca wszechswiata sprawdzic co z zapowiadanym armageddonem?

 • malgorzatagorska

  Oceniono 3 razy -1

  NAPISAŁAM:

  Byłaby z jego [Owsiaka] strony odwaga, gdyby publicznie powiedział prawdę o systemie politycznym degradującym materialnie starszą część społeczeństwa.

  ODPOWIEDZIAŁ @kopandol:

  Co za brednie - najbardziej zdegradowana materialnie część społeczeństwa to młode małżeństwa z dziećmi !!!

  --------------------------------------------

  TO CO @Kopandol NAPISAŁ O MŁODYCH MAŁŻEŃSTWACH Z DZIEĆMI WCALE NIE ZAPRZECZA, TEMU CO JA NAPISAŁAM O MATERIALNEJ NĘDZY STARSZEGO POKOLENIA

  Cytowany @kopandol to właśnie tak częsty przykład psychopatii od której się roi na forach

  KOPANDOL -
  1/ łatwo używa ocen skrajnych - w tym wypadku moja wypowiedź według niego to "brednie"

  2/ tenże @kopandol cudzą wypowiedź ocenia skrajnie negatywnie w sytuacji, gdy sam nie rozumie , o co w niej chodzi. Napisałam wyłącznie o materialnej degradacji starszych ludzi i nie zajmowałam siĘ porównywaniem ich sytuacji z sytuacją innych grup społecznych.

  . ------ K o m p r o m i t a c j a

 • pumpernik

  Oceniono 13 razy -1

  Ględzenie przy kawce kilku siwych dziadków, z udziałem jednego kandydata na dziadka.

 • dudibudi

  Oceniono 4 razy -2

  To Owsik ma elektorat ?....... z tego widać, że cała ta orkiestra to.........ubecka akcja polityczna.

 • malgorzatagorska

  Oceniono 4 razy -2

  Gdzie tu odwaga Owsiaka? Co najwyżej będzie wzruszenie ramion ze strony wielu poprzednich dawców i mniej grosiwa w puszkach.

  Byłaby z jego strony odwaga, gdyby publicznie powiedział prawdę o systemie politycznym degradującym materialnie starszą część społeczeństwa. Ale on tej prawdziwej odwagi nie ma w sobie ani trochę.

 • mariusz-janowski

  Oceniono 6 razy -4

  www.youtube.com/watch?v=EiQEK3d3314

 • 5rolnikzwilkowiecka

  Oceniono 7 razy -5

  "Owsiak poszedł pod prąd swojego elektoratu. To akt mądrości i odwagi"

  Ostatni media podają: "Zdjęcie Owsiaka w czapce SS"
  "Owsiak poszedł pod prąd. To akt mądrości i odwagi"

 • szpak.nie

  Oceniono 10 razy -6

  Poczta Polska gratisowo mu wydaje znaczki, TVP gratosiowo udostępnia czas antenowy i pracowników, samorządy organizują za kasę ze swoich budżetów różnego rodzaju imprezy, po czym darmowi, przeważnie nieletni pracownicy, zbierają trochę kasy, z której po potrąceniu na konto swoje i swojej rodziny Owsiak przeznacza na sprzęty szpitalne, a na których potem lekarze w ramach prywatnej działalności (bo NFZ kasy nie dał) robią badania chorym.

 • szpak.nie

  Oceniono 10 razy -6

  Owsiak ma elektorat? Moim zdaniem to on ma przede wszystkim darmowych pracowników, dzięki którym dobrze zyje.

 • tytus_l

  Oceniono 9 razy -7

  Owsiak idzie tam gdzie są pieniądze - kto jeszcze może dać? Młodzi są goli! A rewaloryzacja emerytur będzie! więc... działamy! Poza tym kto jak kto, ale emeryt wciągnie papkę medialną bo co dzień siedzi przed okienkiem na świat... i wrzuci do skrzyneczki ;-)

  Wszystkim panom polecam artykuły:

  Rzeczpospolita
  "Seniorzy są drugą co do zamożności grupą społeczną w Polsce. A jednak tylko co setny z nich uważa, że ich sytuacja materialna jest bardzo dobra"
  www.rp.pl/artykul/887001.html
  Newsweek
  "GUS: Zamożni polscy emeryci"
  spoleczenstwo.newsweek.pl/gus--zamozni-polscy-emeryci,92786,1,1.html

 • eesensja

  Oceniono 9 razy -7

  Pies też POtrafi robić różne rzeczy. Ale on zawsze POzostanie psem.

 • adam1930

  Oceniono 29 razy -7

  Sama idea zbiórki jest szlachetna. Niestety zachowanie ludzi w podeszłym wieku w naszym kraju wzbudza we mnie niechęć do tej zbiórki. Nie kieruję się stereotypami lecz zjawiskiem większości. Jest to głównie grupa osób bardzo roszczeniowych i niekulturalnych, dobrych manier mogliby się od wspomnianych licealistów uczyć. Całe dnie do lekarza zapisują się osoby starsze, okupują każdy wolny termin. Osobiście znam ludzi którzy zapisują się do każdego specjalisty jedynie po to by zapełnić sobie wolny czas i ponarzekać. Myślę, że to duża strata dla ludzi młodych, którzy również potrzebują opieki medycznej.

 • malgorzatagorska

  Oceniono 15 razy -11

  SKANDALEM JEST BRAK JAKIEJKOLWIEK REAKCJI OWSIAKA NA NIEPRZYJMOWANIE CHORYCH DZIECI DO SZPITALI DZIECIĘCYCH, brak reakcji na oburzającą nieudolność platformerskiego resortu zdrowia. Ten brak reakcji wobec oszczędzania na zdrowiu najmłodszych i jednoczesnego rozbudowywania administracji, zżerającej nasz budżet jak rak - świadczy wyraźnie że działania Owsiaka mają cel przede wszystkim propagandowy.

  O PROPAGANDOWYM CELU OWSIAKA ŚWIADCZY TEŻ ROZPŁYWANIE SIĘ NAD NIM ŻAKOWSKIEGO.

  GDYBY AKCJI POMAGANIA SENIOROM TOWARZYSZYŁA MASOWA INFORMACJA O NĘDZY MATERIALNEJ TEGO POKOLENIA - to co innego. Ale dla frontu ideologicznego od sprawy degradacji materialnej polskiego społeczeństwa ważniejsze sa jakieś urojone problemy dotyczące Kaczyńskiego, bez przerwy wciskane nam na siłę.

 • ownswind

  Oceniono 34 razy -22

  Ciekawa jestem, czy pan Owsiak odważy się kiedykolwiek dedykować kolejny finał na potrzeby osób niepełnosprawnych intelektualnie/upośledzonych. Myślę, że nie zaryzykuje. Wtedy nie byłoby rekordu. A to przecież takie medialne.

 • mariusz-janowski

  Oceniono 32 razy -22

  A ja już myślałem, że to news o tym jak ten LEWAR ściga członków grup rekonstrukcyjnych za zdjęcia w mundurach SS. Jakby jeszcze do kompletu ścigał za mundury NKWD to bym powiedział że mu odwaliło w lewackiej głowie. A tak widzę, że wpisuje się we front WALIZ z tzw "faszyzmem"...

  Grosza mu nie dam!

  Wolę dać na bank żywności bo zbierają jedzenie a nie kasę i nikt tego nie przehula na fetach. (Ewentualnie będzie mu bardzo trudno to zrobić).

 • brutalny_cyrkiel

  Oceniono 74 razy -48

  Nie ufam Jerzemu Owsiakowi. Zdaję sobie sprawę, jaki jest jego społeczny odbiór i że nie mogę mu postawić żadnych konkretnych zarzutów, ale co zrobić - tak czuję i to się nie zmieni. Nie ufam temu człowiekowi.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX