Komentarze (138)
Ks. Boniecki: Robią ze mnie zdemenciałego starca, inni przebiegłego satanistę...
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • 10robo10

  Oceniono 19 razy 15

  Dosiego roku księże Adamie

 • maria18

  Oceniono 14 razy 14

  Kś Boniecki jest prawdziwym chrześcijaninem, naucza nas ,że trzeba ze wszystkimi rozmawiać z troską i zrozumieniem z każdym człowiekiem, tak jak NAUCZAŁ SAM JEZUS CHRYSTUS. Kś Boniecki , jest zawsze pogodny , pełen miłości do drugiego człowieka. Jest wielu takich wspaniałych księży i TACY MOGĄ SIĘ MIANOWAĆ OJCEM DUCHOWYM, natomiast ojciec Rydzyk daleko odbiega od nauki kościoła- żenujące.

 • pannamarianna777

  Oceniono 14 razy 14

  Dużo zdrowia, pozostania wiernym sobie i swoim poglądom, takiej samej życzliwości bliźnim, pogody ducha, spokoju i radości z każdego dnia życzę na rok 2013

 • czarna_zoska

  Oceniono 19 razy 13

  Wielu lat zdrowia Ostojo Mądrości.

 • jagoda491

  Oceniono 14 razy 12

  Obydwu panom Adam życzę wszystkiego dobrego w przyszłym roku. Księdza Bonieckiego,ja,ateistka z wyboru, szanuję bardzo.

 • spieprzajacy_dziad

  Oceniono 13 razy 11

  Obserwatorze z bydgoszczy, Twój wpis dotyczy chyba niejakiego rydzyka, plującego na każdego myślącego inaczej niż on. W wypowiedziach ks. Bonieckiego nie widzę jadu i opluwania innych.
  Pozdr

 • dadelog

  Oceniono 12 razy 10

  Szacunek dla ksiedza Bonieckiego za mądrość i odwagę bycia ludzkim i otwartym na drugiego człowieka katolikiem, na przekór zdominowanemu przez radio-Maryjny beton episkopatem i zacietrzewionym, moherowym fanatykom.

 • przybysz212

  Oceniono 10 razy 10

  "Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził." A patrząc na niektóre komentarze miłość bliźniego w naszym katolickim ponoć kraju aż kipi :-D
  Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku!

 • cri6b

  Oceniono 10 razy 10

  Miły Księże. Gdyby nie Ty i kilku podobnych dawno bym rzucił Kościół

 • bednarska225

  Oceniono 8 razy 8

  Wielki szacunek. Wszystkiego dobrego.

 • gdowianin

  Oceniono 12 razy 8

  jedyny PRAWDZIWY DUCHOWNY w tym kraju... reszta to obludni faryzeusze ... powiem tak , jesli ktos n nich nazywa ksBonieckiego satanista , dlatego ze rozmawia z Adamem , to powinien Chrystusa nazywac Dziwkarzem , bo rozmawial z dziwkami...
  polscy katolicy - ZLODZIEJE , PEDOFILE , MORDERCY , OBLUDNICY !!!

 • klaus.1.58

  Oceniono 10 razy 8

  Jestem zaskoczony że takie wypowiedzi jak tego de--la ~ kat-kk- okazujecie na tym portalu !! przecież mieliśmy! walczyć z chamstwem !!! I jak widać wartościowych ludzi trzeba upodlić !!!
  Mam jedno pytanie do ks. Bonieckiego ! jak pan wytrzymuje w tym stadzie hien !??
  Wiem że pan wierzy !!!!!! i chwała panu za pana !! ale co dalej !! co z pana wiarą ?? jak w okół sami debile !!

 • nie.pis

  Oceniono 9 razy 7

  Ks. Boniecki .
  Wszystkiego NAJ w Nowym Roku :)
  Zdrowia ,zdrowia ,zdrowia !!
  Ksiądz przywraca wiarę :)
  dziękuję Księdzu z całego serca :)

 • ya-nek

  Oceniono 6 razy 6

  Ksiądz Boniecki, ksiądz Sowa. Dlaczego Panie, tak mało mądrych i normalnych księży?

 • demokrex

  Oceniono 8 razy 6

  Gdyby Bóg istotnie liczył się dla swych kapłanów wielokroć więcej od wartości doczesnych, nie zabiegaliby o nie aż tak łapczywie.

  Friedrich Nietzsche

 • zuk.w.trawie

  Oceniono 6 razy 6

  @obserwator_bydgoszcz

  Nie ma jak "prawdziwa" miłość bliźniego...
  Zależy jak rozumieć sformułowanie "jedyne i sluszne" media i "diabelskie wynalazki". Jest to sprawa względna i dyskusyjna. Niech każdy troszczy się w tej kwestii o siebie. I zastanowi się kto komu w co i czy powinien pluć.

 • od-or

  Oceniono 6 razy 6

  byłem kiedyś wątpiącym ale kiedy zacząłem liczyć tych wsystkich bogów którzy na tym świećie byli i są to wyszła cała fura i każdy z nich jest podobno najprawdziwszym i doszedłem do wniosku że jest bóg jakiego kto chce albo go wcale niema więc chcesz to wierz albo nie wierz co komu pasuje ja nie wierze.

 • cezar85

  Oceniono 7 razy 5

  demokrex

  Gdyby Bóg istniał to czarni nie robiliby tego
  o czym codziennie czytamy w gazetach ze strachu przed karą

  cezar85

 • franek19561

  Oceniono 10 razy 4

  JEDEN NORMALNY KSIĄDZ + KSIADZ SOWA OCZYWISCIE

 • kaplan_szturmowy

  Oceniono 5 razy 3

  Prawdziwi chrześcijanie, z podnieceniem graniczącym z orgazmem, wszystkich niewiernych miłosiernie by ukrzyżowali wbijając w członki zardzewiałe gwoździe. Dla zbawienia ich dusz oczywiście.

 • akto49

  Oceniono 3 razy 3

  Szanowny księże, dobry człowieku, mądry dziennikarzu,,,,,,,wszystkiego dobrego w 2013 roku, normalności w życiu codziennym,zaprzestania moobingu przez przełożonych, przekonania MOŻNYCH Kościoła Kat.,że żle kierują tą WSPÓLNOTĄ. Niech nie idą tą drogą, to zła droga.

 • cezar85

  Oceniono 3 razy 3

  kat-kk
  od ciebie za to bije wartością

 • sillke

  Oceniono 3 razy 3

  Nie przeprasza tylko przebacza.

 • mineyko

  Oceniono 1 raz 1

  Proszę księdza spokojnie, to idioci!

 • verte34

  Oceniono 1 raz 1

  Streszczając w jednym zdaniu:
  "Przepraszam, ze jestem normalny".
  Gdyby wymowa tych słów dotarła do tych wszystkich niemądrych, zacietrzewionych duchownych, którzy wyrządzają tyle zła - pozostałoby im tylko harakiri.
  Bądźmy pewni: nie dotrze :(

 • muzzyczny

  Oceniono 3 razy 1

  Zbawienie jest możliwe bez udziału Kościoła Rzymskiego i ludzi w sutannach
  Kościół i księża was okłamują
  czemu nie namawiają was do studiowania Biblii tylko posłuszeństwa i poganskich rytuałów
  czytacie Biblię i szukajcie prawdy zamiast wierzyć fałszywym prorokom

 • bmtr

  Oceniono 1 raz 1

  Niech żyje najlepszy ksiądz III RP!!! 100 Lat. A co mówią lekarze?

 • eski5757

  Oceniono 3 razy 1

  - Księże Boniecki - jak to między "swoimi" - polecam DEIZM - będzie spokój !

 • kapitan_siekacz

  0

  A może by ksiądz Boniecki otworzył się jeszcze bardziej? Czas na występ księdza Bonieckiego w jednym z teledysków "Behemotha". Oni potrzebują przecież aktorów do odgrywania ról starych, zbereźnych, perwersyjnych kapłanów i biskupów. Więcej otwarcia, proszę księdza!

 • oghana7

  0

  CO TAM KS.BONIECKI -EKSTREMALNI PRAWICOWCY POWINNI BYLI ZACZAC JAK FARYZEUSZE WYKLINAC CHRYSTUSA ZA PRZYJAZNIENIE SIE Z CELNIKAMI ,JAWNOGRZESZNICAMI I INNYMI GRZESZNIKAMI .NIE TYLKO WITAL SIE Z NIMI I ROZMAWIAL ,ALE JADL I BIESIADOWAL.TO DOPIERO BYLO STRASZNE!

 • qxo

  0

  ja też wszystkiego najlepszego wszystkim życzę i księdzu dalej siły do bycia normalnym :) tak 3mać !

 • bushman14

  0

  Cóż, Pan po prostu jest naiwnym idealistą, który uwierzył w propagandowe hasła swojej organizacji. A te hasła są dla zmylenia przeciwnika. Jak Pan próbuje je stosować w praktyce, to Pan psuje interesy swoich przełożonych...

 • muzzyczny

  Oceniono 4 razy -4

  znalezione w sieci
  "Po 1989 znaczna część UBcji i jej progenitury przeniosła się do mediów - idzie sterowanie JAWNE.Wybierają się jakichś słabych duchowo lub intelektualnie,w sumie - KILKU -i poruszają nimi jak kukiełkami w teatrzyku: teraz mają pokazywać BUNT wobec: hierarchii i uznanych powszechnie za obowiązujące katolika - zasad. Księzy w Polsce jest kilkadziesiąt tysięcy- a tu tyle zgiełku o jedną sztukę.Taki bezcenny był.Tyle w niego zainwestowali. Tak go wypromowali.A dziadziusiowi się zapomniało,że jako zakonnik jest związany ślubami: czystości,ubóstwa i ...posłuszeństwa. Z czystością w wieku ks. Bonieckiego - nie widzę problemu. Odkąd doprowadził do totalnego ubóstwa Tygodnik Powszechny (nakład 15 tys.?)- też nie widzę problemu z jego ubóstwem. Zostało posłuszeństwo.Fajnie było w tzw. Zakonie KSięży Celebrytów (powtarzam za innym blogerem- pyszne)- ale upomniał się zakon WŁASNY. Idź do klasztoru, księże Boniecki. I módl się.
  pink panther"

  partyzantka.salon24.pl/360168,o-ks-bonieckim-i-jego-obroncach

 • rbik53

  Oceniono 6 razy -4

  ....robią z niego zdemenciałego starca, inni przebiegłego satanistę... a on jest zwykłym filatelistą...

 • alfa11

  Oceniono 11 razy -5

  Jak ktoś zna Kościół tylko z tego, co pisze o nim Gazeta Wyborcza, to trudno się dziwić tym wszystkim komentarzom. Ks. Boniecki nie jest ani lepszy, ani gorszy niz inni. Nie wiem, z czego wynikają te achy i ochy. Najbardziej mnie śmieszy, jak piszecie, że taki fajny, no ale ksiądz.... Jakby nie był księdzem to nikogo nie obchodziłyby jego wypowiedzi. Księże Adamie, naprawdę ksiądz uważa, że wszystko jest na swoim miejscu? Jeśli ten Kościół jest taki zly to czemu ksiądz tam tkwi? A jeśli taki dobry, to czemu ksiądz nie powie o nim nic dobrego.W Gazecie Wyborczej :)

 • eldemon

  Oceniono 19 razy -5

  Jak trafnie napisał o sobie :_____ ". Jedni robią ze mnie zdemenciałego starca, inni przebiegłego satanistę, wroga krzyża, zwolennika darcia Biblii, wroga świętej wiary, ucznia Turowicza-masona itd." - pisze w felietonie w najnowszym "Tygodniku Powszechnym" ks. Adam Boniecki" _______ Dobrze, że chociaż wie kim jest, bo wielu innych nawet tego nie wie!

 • muzzyczny

  Oceniono 7 razy -7

  Wiadomosc z 20.11.2011: ks. Adam Boniecki zostanie komandorem francuskiego Narodowego Orderu Zasługi, jednego z najwyższych odznaczeń w tym kraju - poinformował w poniedziałek zastępca redaktora naczelnego gazety Michał Okoński.

  Ciekawe czy w laudacji Pan Ambasador powie, ze order nadano za laicyzacje Polski na wzor francuski?

  vox.salon24.pl/360194,ks-boniecki-co

 • trajkotek

  Oceniono 7 razy -7

  "Jedni robią ze mnie zdemenciałego starca, inni przebiegłego satanistę, wroga krzyża, zwolennika darcia Biblii, wroga świętej wiary, ucznia Turowicza-masona itd.".

  Krotochwilny zakonnik --->>> glosmichnika.blox.pl/2011/12/Krotochwilny-zakonnik.html

 • cholonek

  Oceniono 13 razy -7

  Ale jednak warto zwrócić uwagę z kim się człowiek fotografuje. Towarzystwo plastikowego celebryty, cepeliowego satanisty od telewizyjnych szoł jest naprawdę żenujące.

 • nirelle

  Oceniono 8 razy -8

  Celebryci polityczni proszę Księdza są śmieszni. Nic nie poradzę na to, że takie jest moje zdanie. Szczególnie duchownemu przydałby się umiar, ale nie zawsze z wiekiem rozum idzie w parze.

 • eldemon

  Oceniono 10 razy -8

  Trafnie napisał o sobie! Przynajmniej wie kim jest w oczach ludzi!

 • jan_sobczak1

  Oceniono 12 razy -8

  Fritzla też można nazwać tatusiem, Hitlera kochanym mężusiem, Stalina ojczulkiem, Michnika opozycjonistą..... nazwa nie zmienia niczego. Czyny i słowa świadczą o człowieku.

 • dryl1

  Oceniono 19 razy -9

  Oj lubi ks. Boniecki być medialny. Minął się z powołaniem , trzeba było pójść w ślady NIESIOŁOWSKIEGO STEFANA posła profesora. Nie obrażając profesorów, bo mają inny poziom.

 • gr_ub_y

  Oceniono 16 razy -10

  Boniecki strzelił sobie słit focie z Nergalem, bo myślał że to czołowy satanista w Stolycy, dopiero potem dowiedział się z Gazety, że to celebryta.

 • gr_ub_y

  Oceniono 14 razy -12

  Kieckowy Adam wyciągnął łapę do tej podróbki kozowiercy, myśląc ze obala tabu i przekracza jak Dzizus granice, tymczasem przekroczył tylko progi Pudelka. :)))

 • jtp2

  Oceniono 16 razy -14

  Też
  PRZEBACZAM

 • tommy.b

  Oceniono 18 razy -14

  A przez takie różne medialne wygłupy facetów w czerni, szczyty idiotyzmu oświeconego jak wspólne fotki z satanistami to kto dziś księży słucha, proszę księdza.

 • kat-kk

  Oceniono 17 razy -15

  Czemu usuwacie moje posty?Ten klecha nie jest dla mnie mądrością!Jest członkiem pasożytów ,knurów pedofilii i wszelkiego zła na ziemi.Opłacany za swe głupoty przez niewolnika Tuska, ale pedofil idiota i nikczemnik katolicki.Tfu na jego mądrosci.Precz z Tuskiem i ich kościelnymi idiotami z Opus Dei.

 • kqsh

  Oceniono 19 razy -15

  Wyjątkowa buta, proszę księdza z tym "przebaczaniem"!
  Proponowałbym poprosić innych o przebaczenie: najpierw Pana Boga, potem Jago Kościół, naszą wspólną Matkę, a potem katolików, którym narobił ksiądz własną pychą i skandalicznymi wypowiedziami i zachowaniami wodę z mózgach. U mnie, jako odpornemu na tego typu "otwartości" modernistycznych, megalomańskich kontestatorów w sutann..., o przepraszam, w koloratkach, ma ksiądz przebaczenie jak w banku. W kazdym razie w nowym roku żczę opamiętania, pokory, pokory i jeszcze raz pokory...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX